Kalendarz maturzysty 2015 | Wydarzenia archiwalne

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

luty 2015

SGGW zaprasza na dzień otwarty

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 lutego w siedzibie uczelni przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie. Zapraszamy od godziny 11:00

marzec 2015

UM w Łodzi zaprasza na Dzień Otwarty

Uniwersytet Medyczny w Łodzi zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się 3 marca 2015 roku w siedzibie uczelni przy ul. Pomorskiej 25.

Dni Otwarte WSOSP!

Prezentacje pracy pilota, szkolenie na symulatorach, pokazy lotów bezzałogowych statków powietrznych – to tylko niektóre atrakcje, które będą czekać na odwiedzających legendarną dęblińską „Szkołę Orląt”. 4 marca 2015r.

Dzien otwarty na PJTAK

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych organizuje 11 marca 2015 roku Dzień Otwarty. Początek o godzinie 16:00.

Dni otwarte na UMCSie w Lublinie

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej organizuje 13 marca Dzień Otwarty. Spotkania z kandydatami odbędą się w Akademickim Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka", Centrum Kultury Fizycznej UMCS, Centrum Języka i Kultury Polskiej UMCS oraz na Wydziałach uczelni. Start o godz 9:00

UP w Lublinie zaprasza na dzień otwarty.

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zaprasza wszystkich chętnych na Dzień Otwarty, który odbędzie się 12 marca 2015 roku w siedzibie uczelni przy ul. Akademickiej 13.

UPJPII - dzień otwarty dziennikarstwa i komunikacji społecznej

12 marca w Bibliotece Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II przy ul. Bobrzyńskiego 10 w Krakowie odbędzie się dzień otwarty dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Początek o godzinie 9:00

Dni otwarte na Politechnice Wrocławskiej

Politechnika Wrocławska zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 12 i 13 marca w siedzibie uczelni przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25 we Wrocławiu.

UJ zaprasza na dzień otwarty!

Dzień Otwarty Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się 16 marca 2015 roku w Auditorium Maximum, przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.
Organizatorzy zapraszają na Dzień Otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim, który odbędzie się 16 marca 2015 r. w godzinach: 9:00-15:00 w Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33).

Na wszystkich zainteresowanych studiowaniem na najstarszej polskiej uczelni będą czekać wykłady otwarte, spotkania z przedstawicielami wydziałów, prezentacje oraz przedstawiciele organizacji studenckich.

UE Wrocław - Dzień Otwarty

Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się 20 marca 2015 roku. Wszystkich zainteresowanych uczelnia zaprasza do Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Kamiennej 43/59.

Dzień Otwarty w Wojskowej Akademii Technicznej

Wszystkich zainteresowanych ofertą dydaktyczną Akademii zapraszamy 21 marca 2015 r. do Klubu WAT przy ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 25a na Dzień Otwarty. W programie m. in.:

  • 8:00 - 14:00 informacje o WAT i zasadach rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne I, II, i III stopnia, wojskowe i cywilne - Klub WAT,
  • 8:30 i 12:00 spotkanie z władzami Akademii i Samorządem Studenckim, prezentacja oferty dydaktycznej - sala kinowa Klubu WAT, ok 40';
  • 9:15, 10:30, 12:45 wyjście do zwiedzania z przewodnikiem bazy dydaktycznej wydziałów, sprzętu wojskowego, Biblioteki Głównej, akademików wojskowych;
  • od 9:00 "grochówka wojskowa".
  • prezentacja wybranych eksponatów i urządzeń przybliżających specyfikę kierunków realizowanych w Akademii
Z A P R A S Z A M Y

UEK zaprasza na dzień otwarty

Dzień Otwarty odbędzie się 26.03.2015r. w godzinach 9.00 - 15.00 na Hali Widowiskowo – Sportowej na Kampusie UEK.
Czy już wiesz gdzie chciałbyś studiować? Czy dopiero jesteś na etapie wyboru uczelni? Może właśnie zastanawiasz się gdzie zdobędziesz potrzebną na rynku pracy wiedze? Weź udział w Dniu Otwartym UEK i znajdź odpowiedź na te pytania!

Drzwi Otwarte AWF Poznań

Wysyp atrakcji – Drzwi Otwarte AWF Poznań

Przyjdź 28 marca 2015 r. na Drzwi Otwarte w Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu i daj się zaskoczyć! Weź udział w meczu hokeja na trawie, warsztatach Zumby i Street Dance, spróbuj wiosennych przekąsek i obejrzyj pokaz Parkour w wykonaniu współczesnych Yamakasi!

Start godz. 10, aula AWF w Budynku Głównym, przy ul. Królowej Jadwigi 27/39.

Politechnia Warszawska zaprasza na Dni Otwarte

Informacje o wszystkich kierunkach studiów będzie można uzyskać w Auli Politechniki - Plac Politechniki 1 w dniach 28 i 29 marca 2015 r. w godz. 10-14. Ogólne spotkanie informacyjne o godz. 10:30. W programie m.in.:

  • prezentacje poszczególnych wydziałów na ich stoiskach,
  • spotkanie informacyjne “Dlaczego warto studiować w Politechnice Warszawskiej i co zrobić aby stać się jej studentem ?”,
  • rozmowy i dyskusje z już studiującymi starszymi kolegami oraz nauczycielami akademickimi,
  • zwiedzanie laboratoriów naukowych i dydaktycznych poszczególnych wydziałów,

Dni Otwarte na UG

Dni Otwarte Uniwersytetu Gdańskiego odbędą się w dniach 30-31 marca w ramach Targów Akademia 2015. Swoją edukacyjną ofertę zaprezentują wszystkie wydziały.

kwiecień 2015

Dzień otwarty na Akademii Morskiej w Gdyni

Akademia Morska w Gdyni zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 10 kwietnia w budynku głównym uczelni przy ul. Morskiej 81-87 oraz w budynku Wydziału Nawigacyjnego przy Alei Jana Pawła II 3.

Zobacz AGH od środka - dzień otwarty

Dzień Otwarty Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się 17 kwietnia 2015 roku w kampusie uczelni przy ul. Mickiewicza 30 w Krakowie. Tegoroczna edycja przybierze formę wielkiego festiwalu. Start o godzinie 8:30

SGH zaprasza maturzystów

Dzień Otwarty w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku. Początek o godzinie 10:00.

10:00 - otwarcie Miasteczka Studenckiego - Aula Spadochronowa;
11:00 - 12.00 - prezentacja uczelni w Auli Głównej (I piętro, sala 130) - szczegóły opisane poniżej;
10:15 oraz 12.45 - zwiedzanie Kampusu - oprowadza Samorząd Studentów (zbiórka przy stoisku Samorządu Studenckiego).

maj 2015

Rozpoczęcie matur 2015!

W poniedziałek 4 maja rozpoczyna się cykl egzaminów maturalnych we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych. Tradycyjnie w pierwszy dzień egzaminów maturzyści będą zdawać język polski. W kolejnych dniach będą to matematyka, geografia, chemia i wszystkie pozostałe przedmioty. Życzymy powodzenia tegorocznym maturzystom.

sierpień 2015

Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji na Uczelni Łazarskiego

W czwartek 27 sierpnia w godzinach 11.00 - 13.00 na Uczelni Łazarskiego odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału Prawa i Administracji. Kandydaci i ich rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i programami studiów, porozmawiać ze studentami oraz wykładowcami czy zwiedzić kampus.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Rozumiem