Korepetycje z matematyki Pawel

LAST MINUTE HELP - MATURA USTNA ANGIELSKI!  ==> Kurs Online - arkusze CKE z opracowaniami  <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 godzin!

Korepetycje z matematyki

Matematyka

Przedmiot

Online

Miejsce lekcji

50 zł / 60 min

Cena

Liceum/Technikum, Matura, Studia

Zakres materiału


Chętnie udzielę korepetycji z matematyki uczniom przygotowującym się do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych lub egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii. Pomaganie uczniom w doskonaleniu ich sposobu logicznego myślenia oraz metod rozwiązywania zadań sprawia mi dużo przyjemności, i niewątpliwie te umiejętności również znajdą swoje zastosowanie i przydadzą się w innych przedmiotach ścisłych. Ponadto, posiadam aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Podczas zajęć głównie skupię się na rozwiązywaniu zadań z egzaminów z lat ubiegłych (szczególnie tych trudniejszych dla ucznia) i na metodach ich rozwiązywania, gdyż uważam, że to jest najszybszy sposób, aby zbudować pewność siebie w rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych.

Jestem studentem matematyki trzeciego roku na Durham University (Anglia), więc mogę również pomóc lub dać wskazówki dotyczące aplikacji na studia za granicą, personal statement, jak również egzaminu wstępnego, MAT, na uczelnie wyższe takie jak Oxford University lub Imperial College London.

Kwalifikacje:

Zaliczenie wszystkich egzaminów na ocenę celującą na pierwszym i drugim roku studiów.

Zajęcie trzeciego miejsca w zawodach matematycznych, Imperial Mathematics Competition, zorganizowanych przez Imperial College London dla studentów brytyjskich uczelni wyższych w marcu tego roku.

Obecnie jestem mentorem w programie wakacyjnym Problem Solving Matters, zorganizowanym przez the Advanced Mathematics Support Programme (AMSP) i zarządzanym przez Mathematics in Education and Industry (MEI), który na celu ma rozwój umiejętności rozwiązywania problemów matematycznych, które są niezwykle potrzebne w trakcie egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe.

Wyniki z egzaminów maturalnych na poziomie rozszerzonym: Matematyka 96%, Fizyka 80%, J. Angielski 96%.

Jeśli jesteś zainteresowany, proszę skontaktuj się ze mną poprzez email: pawelrudnicki@outlook.com.


Napisz do korepetytora

Dane korepetytora

Medium_mathick_c55d28338626f56bc766b5cbaa6ca15fe989bba0

Pawel


Preferowane dni tygodnia

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela