Korepetycje z matematyki Przemysław Chachlica

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Korepetycje z matematyki

Matematyka

Przedmiot

U ucznia

Miejsce lekcji

45 zł / 60 min

Cena

Szkoła podstawowa, Liceum/Technikum, Matura

Zakres materiału


Dzień dobry,

Szukasz dobrego przygotowania do matury lub testu gimnazjalnego? To znakomicie trafiłeś. Ukończyłem studia magisterskie na AGH na kierunku Automatyka i robotyka. Z chęcią pomogę w zrozumieniu zagadnień matematycznych jak również fizycznych. Przygotowuję do egzaminów: gimnazjalnego/ po szkole podstawowej oraz do matury. Mam ponad 7 lata doświadczenia w udzielaniu korepetycji. Wszelkie trudne zagadnienia staram się wytłumaczyć w prosty i zrozumiały sposób. Wystarczy chęć ucznia i wszystko da się zrozumieć!
O moim dobrym podejściu do ucznia świadczyć może grono zadowolonych wychowanków. To wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia oraz licznych prostych przykładach mających na celu jasne przedstawienie różnych matematycznych zagadnień. 
Nie idę w ilość uczniów tylko w jakość tłumaczenia dla każdego w sposób najbardziej dla niego zrozumiały.  
Zajęcia odbywają się u ucznia. Dojazd bezpłatny w rejonie Krakowa. Zaznaczam iż dojazd do osób z okolic nie stanowi dla mnie problemu. Koszty przyjazdu wynoszą około 15-20 zł za wizytę w zależności od odległości od Krakowa. Terminy zajęć to popołudnia oraz weekendy.
Serdecznie zapraszam uczniów którzy chcą zrozumieć matematykę oraz uzyskać przyzwoite wyniki z egzaminów.


Napisz do korepetytora

Dane korepetytora

Default_avatar

Przemysław Chachlica

  • Telefon: 792599584

Preferowane dni tygodnia

  • Wtorek
  • środa
  • Czwartek
  • Niedziela

Miejsce korepetycji

  • Kraków