Kursy maturalne Abakus - O szkole

Zdajesz maturÄ™ z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Zdaj z nami maturÄ™ i rozpocznij wymarzone studia !!!

Oferujemy Ci kursy przygotowujÄ…ce do egzaminu dojrzaÅ‚oÅ›ci w zakresie podstawowym i rozszerzonym. ZajÄ™cia obejmujÄ… wiedzÄ™ i umiejÄ™tnoÅ›ci konieczne do zdania matury na wybranym poziomie z przedmiotów ogólnych, jak i z jÄ™zyka obcego.

Dlaczego MY?

1. Dysponujemy kadrÄ… doÅ›wiadczonych nauczycieli, egzaminatorów przedmiotów maturalnych.

2. Egzaminatorzy prowadzÄ…cy nasze kursy maturalne oceniajÄ… arkusze egzaminacyjne w zakresie podstawowym i rozszerzonym.

3. Ustalona na początku kursu cena jest stała.

4. Istnieje możliwość negocjacji terminów wpÅ‚at za kurs.

5. Stawiamy na jakość kursu, a nie ilość kursantów! Nie organizujemy masowych „spÄ™dów” - liczy siÄ™ dla nas indywidualne podejÅ›cie do ucznia.

6. JesteÅ›my elastyczni – staramy siÄ™ dostosować do potrzeb naszych uczniów. Specjalnie dla Ciebie możemy zorganizować kurs na poziomie podstawowym lub rozszerzonym niewidniejÄ…cy w naszej ofercie.

Matura to przepustka na studia. Aby jÄ… uzyskać, potrzebna jest ciężka praca. Nikt nie wykona jej za Ciebie. Jednak my możemy Ci pomóc, doradzić, wesprzeć CiÄ™ w trudzie zdobywania wiedzy niezbÄ™dnej do osiÄ…gniÄ™cia tego, co wydaje siÄ™ nieosiÄ…galne.

źródÅ‚o: kursy-maturalne.edu.pl