Spedytor - zarobki, opinie i komentarze.

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Big_id-10051874

W tym celu należy ukończyć studia na kierunku logistyka i transport. Osoba zatrudniona na stanowisku spedytora musi charakteryzować się szeregiem cech, które pozwolą jej prawidłowo wykonywać ten zawód. Przede wszystkim musi być osobą dynamiczną, potrafiącą wszystko załatwić, z każdym się dogadać, a więc i otwartą. Spedytor nie może bać się ludzi, bo całymi dniami będzie przecież obracał się między nimi i negocjował z nimi różne warunki. Musi umieć szybko podejmować decyzje, kalkulować koszty, obliczać przebiegi trasy. Warto, by był dobrym kierowcą, by miał wyobraźnię przestrzenną, a także umiał szybko liczyć i znał się na aktualnych cenach paliw, towarów i usług.

Jak wygląda praca spedytora?

Spedytor to wykwalifikowany specjalista, który zajmuje się organizacją transportu towarów i usług z miejsca na miejsce tak, by przechodził on sprawnie, szybko i jak najtaniej dla osoby zlecającej transport. Spedytor załatwia wszelkie wypełnianie druków celnych, gdy chodzi o import i eksport towarów, dogaduje się z firmami transportowymi, zleca załadunek i rozładunek towaru, negocjuje ceny i warunki dowozu towaru lub usługi na miejsce. Często w transporcie pojawiają się różne spięcia i zakłócenia wynikłe z wszelkich niedogodności, na jakie napotykają osoby odpowiedzialne za transport, i do zadań spedytora należy jak najszybciej te spięcia rozwiązywać. Musi on być więc dobrym negocjatorem, nie bać się wyzwań i szybko, strategicznie myśleć. Niestety, spedytor choć pracuje w ściśle wyznaczonych godzinach, musi być dostępny na telefon niemal przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wynika to z faktu, że gdy on nie pracuje, transport towarów może się wciąż odbywać, więc mogą pojawiać się różne przeszkody. Spedytor może zatrudnić się w firmie spedycyjnej lub jakiejkolwiek innej firmie, która obraca towarem, który musi przemierzać spore odległości.

najlepsze studia

Ścieżka kariery spedytora

W tym zawodzie można zarobić do 4 tysięcy złotych bruttto. Zarobki uzależnione są od firmy, w której się pracuje. Można też liczyć na różne premie i prowizje. Zawód spedytora daje też spore możliwości awansu na kierownicze stanowiska.

Ile zarabia spedytor?

Zarobki jak w każdej branży mogą się drastycznie różnić i często są zależne od miejsca w którym wykonuje się zawód. Możemy jednak przyjać, że osoba na stanowisku spedytor zarabia około 4000 zł miesięcznie.

Zobacz także: Poradnik: Jak wybrać studia i zarabiać duże pieniądze po studiach?

Podziel się z innymi


Powiązane kierunki studiów

Komentarze (352)

 • Avatar
  Coach

  (...) Spedytor to wykwalifikowany specjalista, który zajmuje się transportem towarów i usług(...) a to ciekawe... tylko czy aby na pewno transportem a nie organizacją transportu? Jedno słowo a robi różnicę...

  27 luty 2013 8:13
 • Avatar
  redakcja

  Masz rację już poprawione.

  2 marzec 2013 21:27
 • Avatar
  Alonzo

  Aby być spedytorem nie trzeba skończyć studiów, tym bardziej nie trzeba mieć prawa jazdy, większość polskich spedycji zatrdunia ludzi bez wykształcenia kierunkowego na okres próbny - jeśli ktoś pokaże że skutecznie zdobywa klientów i sprawnie zarządza ładunkami to pracę ma pewną.
  Przedsiębiorstwa TSL mają jeden cel: zarabiać pieniądze i właścicielom tych firm jest obojętne czy ten cel osiągną zatrudniając absolwentów (jakiegokolwiek kierunku) czy ludzi po maturze. Wykształcenie kierunkowe ma tutaj raczej sens w przypadku jeśli ktoś ma ambicje dostać się do spedycji lotniczej / morskiej.

  Co do zarobków: można przyjąć, że szeregowy spedytor międzynarodowy zarabia na starcie kariery w przedziale 1400-2000 zł netto.
  Pozdro600

  26 sierpień 2013 10:01
 • Avatar
  Ender

  W tych czasach dla wielu firm spedytor=tani sprzedawca (sprzedawca bo ma mieć własnych klientów i szukać nowych, tani bo można mniej mu płacić, nie trzeba kupować samochodu służbowego, itd.). To jest bardzo denerwujące.

  19 grudzień 2013 17:11
 • Avatar
  paweł

  Z tego, co czytałem, zarobki osób, które pracują w spedycji morskiej, są dużo, dużo wyższe, niż napisane jest powyżej. Ja właśnie zastanawiam się nad złożeniem dokumentów na Transport Morski na Akademię Morską w Szczecinie, więc jestem na bieżąco z tematem.:)

  28 maj 2014 14:38
 • Avatar
  Paweł

  Co jest lepsze spedycja czy logistyka po którym z kierunków łatwiej znaleźć prace ?

  24 lipiec 2014 10:39
 • Avatar
  Maciejkoss

  Czy spedytor krajowy koniecznie musi znac jakiś jezyk obcy ?

  4 wrzesień 2014 16:12
 • Avatar
  ania

  witam jestem spedtorem, Znam 4 jezyki plus polski ojczysty

  15 listopad 2014 22:03
 • Avatar
  KAROLA

  JESTEM SPEDYTOREM OD MIESIĄCA PIERWSZA WYPŁATA 19OO ZACZĘŁAM BEZ DOŚWIADCZENIA PODOBA MI SIĘ

  5 grudzień 2014 22:33
 • Avatar
  Roma

  Ja ukończyłam studia na kierunku Transport a specjalizację zrobiłam z logistyki i spedycji. Mam dwa w jednym i logistyka i9 spedytora

  20 styczeń 2015 21:00
 • Avatar
  Marcin

  Ja pracuje w tym od listopada 2014r czyli początkujący nie miałem bladego pojęcia na czym to polega, ale bardzo mi się podoba w mojej pracy plusem jest tym ze wykonuje ją w domu, i nikt cie nie kontroluje więc ile wyrobisz tyle zarobisz :D , jestem spedytorem na Francję moje zarobki to od 8000zl do 10000zl najwyższą pensję którą dostałem, mam 2000zl podstawy plus prowizj. Wiec jak na tą chwilę to praca jak marzenie szczególnie ze w sierpniu wróciłem do polski po 11 latach mieszkania we Francji. Daje ten post bo jak na rozmowie o pracę chef spytał mnie ile chce zarabiać to nie miałem pojęcia co mu odp , więcej jak by ktoś był w podobnej sytuacji to ma już odpowiedzi ile może zarabiać będąc spedytorem na Francję.

  4 luty 2015 1:04
 • Avatar
  Kiniga

  Dzień Dobry mam dylemat bo chce złożyć papiery jako spedytor i chciałabym się dowiedzieć czy jest to zawód z przyszłością ? czy jest to lekka praca ?

  5 luty 2015 18:25
 • Avatar
  ROMAN

  PRZYME SPEDYTORA DO PROWADZENIA BUSOW 506660376

  23 marzec 2015 20:16
 • Avatar
  Adam

  zarobki mogą się różnić w zależności od typu spedycji - morska / lotnicza / drogowa / czy np multimodal. Zarobki są także uzależnione od kompetencji = umiejętności. można zarabiać 1.9 k złociszy na starcie, a można mieć 6-8 k. złociszy będąc odpowiednio kompetentnym, podkreślam, spedytorem. będąc na własnej działalności, zarobki mogą być jeszcze większe. wszystko uzależnione jest od znajomości przepisów warunkujących dany transport mode, charakteru pozyskanych / obsługiwanych zleceń, etc. a jak czytam posty że ktoś ma i logistyka i spedytora, to zaczynam się zastanawiać nad sensem wypowiedzi... echhhh. może ja tez powinienem być już czarnym pasem w obsłudze warsztatowej beemki mojej żony czy mistrzem kuchni w swoim domu. ludzie. jest to tak interdyscyplinarna działka, że jeżeli nie ma się otwartej głowy i szerokiego myślenia, to albo będzie się kaleczyć i wystawiać złą opinię, albo taki człowiek będzie tylko faktury kserował do teczek. a o ie529 i ie599 do teczki i dla eksportera zapomni. wtedy zamiast wylecieć dyscyplinarnie za taki manewr, taki człowiek będzie płakał, że tak ciężko mu, tak nerwowo i jak tu żyć za 2 tysie ( za de facto hauturę - specjalnie błędnie napisałem) a skąd inni biorą 6-8 k złociszy i więcej. na prawdę polecam tę pracę ludziom, którzy nie boją się wyzwań i chcącym coś osiągnąć w życiu. warto.

  5 październik 2015 21:46
 • Avatar
  sdw

  Bardzo dużą dostępność transportu drogowego ma spedytor ****. Współpracują na bieżąco z różnorodnymi przewoźnikami. Nie było nigdy problemu z załadunkiem w skrajnie pilnych terminach. To dość duża firma, wielojęzyczny zespół. Bardzo upraszczają procedury. Ja zrezygnowałem, dzięki nim z zatrudniania menedżera transportu stacjonarnie. Opłaca się. Odpiszą ci na wiadomość błyskawicznie. Długo szukałem normalnego spedytora i według mnie warto, abyś skorzystał z polecenia. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy długoterminowo.

  26 listopad 2015 12:47
 • Avatar
  Goli

  Pracowałem jako Spedytor 10 lat, zarobki od 2500 do 4500 zł netto miesięcznie wysokośc w zależności od obrotu. Po 10 latach zrezygnowałem zero życia prywatnego , na telefonie non stop dzień i noc czy sobota czy niedziela, także święta cały czas w pracy. Po 10 latach dopiero pierwszy raz spałem 8 pełnych godzin bez oburzenia przez
  telefon.
  Pracę polecam tym którzy nie mają rodziny.

  12 styczeń 2016 19:35
 • Avatar
  Tomek

  Dostałem propozycję pracy jako asystent spedytora ale nie mam kompletnie pojęcia o tym zawodzie .Płaca najniższa krajowa plus premie .Zastanawiam się czy w ogóle pchac się w ten zawód nie znając dobrze języka:(

  14 luty 2016 15:01
 • Avatar
  Kz

  Tomek i zdecydowałeś się? Jak sobie radzisz?

  28 marzec 2016 15:38
 • Avatar
  Nemesis

  Witam. Pierwsza rzecz - jeśli nie wiesz co chcesz robić w życiu, to nie pchaj się na spedytora/logistyka ani ogólnie do transportu. Żeby pracować w tym zawodzie trzeba być przekonanym, że właśnie to chce się robić. I nie zatrudniaj się w firmie, która istnieje krócej niż 3 lata - transport to niewdzięczna dziedzina, wiele mniejszych firm transportowych jest niewypłacalnych i może się okazać, że popracujesz miesiąc, a wypłaty nie dostaniesz. Albo będziesz dostawał w ratach - tak jak w moim przypadku. Zanim zdecydujesz się na pracę w małej firmie, poproś o nr NIP, sprawdź jak długo firma istnieje (krs online, cedig), czym się zajmowała wcześniej. Niech mój przykład zaoszczędzi ci problemów.

  Ja popełniłem ten błąd kilka lat temu i teraz ponoszę konsekwencje.

  Zacznę od końca, czyli od konkluzji.
  1. Musisz wiedzieć, że właśnie to chcesz robić w życiu
  2. Ukończ jakąś szkołę w tym kierunku, najlepiej studia
  3. Aplikuj do większych firm jako pomocnik spedytora - nie zarobisz na początku zbyt wiele, ale będziesz miał jasno określony zakres obowiązków, godziny pracy, godziny dyżuru, w których musisz być pod telefonem/komputerem itp.
  4. Wystrzegaj się małych firemek.

  Ale od początku. Zatrudniłem się w małej firmie transportowej jako "pracownik biurowy". Byłem wtedy w trakcie studiów zaocznych na kierunku IT (wcześniej ukończyłem technikum informatyczne). Na rozmowie kwalifikacyjnej przekonywano mnie, że będę pełnił rolę "nadwornego informatyka" w zakładzie. Bzdura. Bardzo szybko obowiązki informatyczne przerodziły się w obowiązki spedytora/logistyka. I tak z roku na rok obowiązków przybywało, a wynagrodzenie nie rosło nawet o złotówkę bo przecież "pracownik biurowy" zajmuje się wszystkim co dzieje się w biurze. Dlaczego? Czytaj dalej.

  W małych firemkach stanowisko spedytora to nie tylko pozyskiwanie klientów i ładowanie aut. Musisz martwić się o ładunki, o środki na paliwo i opłaty autostradowe/rezerwację promów, winiety, rozliczanie kierowców, którzy wracają z kółka, umawianie napraw serwisowych (bądź gotowy na to, że skoro znasz język obcy, to wielokrotnie będziesz rozmawiać z zagranicznymi serwisami na temat naprawy aut za granicą). Będziesz prawdopodobnie też wystawiać faktury, robić wszelkie rozliczenia jakie każą ci robić, a jak któryś z kierowców będzie miał przepał albo nadrobi kilometrów, to będzie twoja wina, że go nie przypilnowałeś. Właśnie tak to wygląda w małych firemkach. Spedytor jest od wszystkiego.

  A teraz trochę o godzinach pracy. Osiem godzin w biurze. Zgadzam się. Po pracy ciągłe telefony - kierowca nie może znaleźć firmy do rozładunku. Ma awiarię. Nie może zapłacić za paliwo - zabrakło mu 2 euro na karcie płatniczej. Dostał mandat i nie puszczą go, dopóki nie zapłaci - a za 2 godziny ma być na rozładunku. Jeśli nie, klient naliczy karę - i to będzie twoja wina. Kierowca nie ma pieniędzy i chcę zaliczkę na jedzenie, albo zostawia auto i wraca do Polski. Zdechł mu chomik i musi koniecznie w tej chwili wracać do Polski. Brzmi abstrakcyjnie? Zapewniam Cię, to autentyczny dzień mojej pracy. I uwierz mi, to nigdy nie dzieje się o normalnej godzinie. Zazwyczaj telefony zaczynają się po 21:00. Ale to nie wszystko. Zasypiasz. Budzisz się rano, patrzysz na telefon ile nieodebranych połączeń masz z nocy. Jeśli są to 2 - 3 połączenia, wiesz że wszystko jest w miarę ok. Jeśli masz 15 nieodebranych od jednego kierowcy wiesz, że coś się stało i będziesz mieć ciężki dzień.

  Jedziesz do pracy na 8:00. Ale nie tak szybko. Wchodząc do twojego biura musisz już wiedzieć gdzie są kierowcy, czy się rozładowali na czas, czy trafili na miejsce, czy mają pieczątki i podpisy na listach CMR. Czy nie było żadnych uszkodzeń towaru. Tak więc w zależności od tego ilu masz kierowców musisz odpowiednio wcześniej zacząć obdzwaniać swoją flotę. Ja zainwestowałem w słuchawkę bluetooth i robię to po drodze do pracy.

  Po tylu latach mogę odważnie stwierdzić, że jest to praca dla osób, które nie mają życia prywatnego / rodziny / hobby. Cały czas jesteś w pracy. Nawet jak idziesz na L4 bo akurat rozłożyło cię zapalenie płuc, musisz być pod telefonem i laptopem.

  Wynagrodzenie? Od kilku lat pensja rzadko przekracza 2000 netto, jeśli już to niewiele. Jeśli chcesz już się zatrudnić, to postaraj się aby twoje wynagrodzenie składało się z podstawy + procentowej premii od frachtu. Wtedy masz na nie wpływ. Masz też chęć odebrać telefon po godzinach, bo wiesz, że to wpłynie na wysokość twojej wypłaty. Jeśli masz stałą pensję niezależnie od wyników, nie masz motywacji. A telefony po godzinach stają się dla Ciebie koszmarem.

  Jeśli naprawdę Cię to nie kręci, nie zatrudniaj się w firmie transportowej tylko dlatego, że tylko tam chcą Cię przyjąć do pracy.

  Mój błąd właśnie na tym polegał. Zaczynając studia na kierunku IT zatrudniłem się w małej firemce transportowej. Teraz po kilku latach bez problemu mogę znaleźć pracę jako spedytor, jednak w swoim zawodzie nie mam szans, bo nie mam doświadczenia. A jeśli już to za śmieszne pieniądze.

  Mam nadzieję, że ten post pokaże wszystkim, którzy marzą o pracy spedytora na czym to naprawdę polega.

  24 lipiec 2016 22:00
 • Avatar
  PLAN

  Zatrudnimy spedytora - Katowice. Telefon 606 398 712 plan_praca@interia.eu

  5 sierpień 2016 10:25
 • Avatar
  Artur

  Najprościej mówiąc to spedytor planuje trasę a przewoźnik transportuje ładunek. Omijając wszystkie szczegóły to właśnie to jest najważniejsze i w ten sposób odróżnia się dobrego spedytora od naciągacza który mydli oczy różnymi dodatkami do usług. Współpracuję z mw-spedition.com i właśnie wybrałem ich ponieważ koledzy mówili że współpracując z nimi nie mieli żadnych problemów na trasie bo wszystko było świetnie załatwione.

  17 sierpień 2016 14:56
 • Avatar
  krawciaż

  Warszawa, 2 lata doświadczenia, zarobki 5000 - 7000 tyś na rękę, ok. 80 zleceń w miesiącu. Polecam sprawdzić firmę przed zatrudnieniem, ustalić wszystkie warunki przed podpisaniem umowy, tak aby uniknąć nieporozumień. Lojalka? Ok, ale tylko z odpowiednimi zapisami prawnymi (po zwolnieniu wyplata 25% pensji przez ustalony okres czasu). Pozdrawiam wszystkich Spedytorów!

  9 październik 2016 19:14
 • Avatar
  Krzychu

  krawciaż, daj jakiś namiar na siebie - mam sporo kontaktów, pracowałem w dużej firmie FMCG. Też chcę wejść w ten biznes.

  11 październik 2016 21:14
 • Avatar
  kysz

  @Nemesis ktoś cię dotkliwie skrzywdził, bo wypisujesz takie głupoty że głowa mała. Jedno pytanie: chciało Ci się tyle bzdur produkować ?

  25 październik 2016 14:11
 • Avatar
  Aga

  Poszukuję pracy jako spedytor.Nie mam doświadczenia na takim dokładnie stanowisku natomiast przez 12 lat zarządzałam swoim zespołem ludzi w transporcie krajowym.Posiadam Unijny Certyfikat Przewoźnika Rzeczy.
  Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt jerry1aga@interia.pl.

  4 grudzień 2016 21:15
 • Avatar
  M.T

  Witam,jestem kierowca międzynarodowy,12 lat doswiadczenia,pracowalem jako dyspozytor miedzynarodowy w jednej firmie 8 mieszance,rozmow telefoniczne i negosacji w geldzie w 3 jezykach,opanowalem w 2 tygodniach,ale dalej nie dogadaliśmy
  jesli ktos ma namiar na jakas firmie która pracuje duzo z francuskami,jezyk francuski jest perecto plus niemiecki i angielski,system home office,bede wdzieczny,jestem pol francuzem ktory mieszka w polsce
  pozdrawiam

  6 grudzień 2016 20:00
 • Avatar
  M.T

  asaabtal@gmail.com

  6 grudzień 2016 20:27
 • Avatar
  Grazynma

  Witam. Pracuje w spedycji od ponad roku. Nie mam ukończonych studiów . Znam bardzo dobrze język angielski. Aktualnie zajmuje się prawie wszytkim: od rozliczania kierowców , po faktury, szukanie ładunków dla " naszych aut" . Moja pierwsza wypłata to 1800 na rękę :D teraz z firmy mam 2700 na rękę. Umowa o pracę plus zdobyłam klientow i sprzedaje "dziad transa" ładunki z różnica około 130e . 30% dla mnie. Wychodzi około 5 tysięcy na rękę - chce się rozkręcić. Mam 23 lata. Jak widać można dobrze zarabiać, wystarczy chcieć. Praca dla specywisznych ludzi. Miesięcznie wydaje na leki uspokajające około 200 PLN . Początki nerwicy :D

  13 grudzień 2016 8:04
 • Avatar
  PolskaChinyw2godziny.

  "W tym celu należy ukończyć studia na kierunku logistyka i transport." serio? w spedycji już trochę pracuję bez studiów, jest to chyba jeden z niewielu zawodów gdzie papierkiem mozna sobie tyłek podetrzeć, po roku pracy masz większe pojęcie o tym niż po 5 latach studiów, specyfikacja zawodu tu się ciągle coś zmienia przepisy, sytuacje, tu nie ma osoby wykształconej tu się uczysz cały czas, szef jak widzi petentów z papierkiem po studiach to kiwa z politowaniem głową, specyficzny zawód.

  5 styczeń 2017 17:54
 • Avatar
  A.J

  @PolskaChinyw2godziny - na prawdę tak jest, że studia nie są potrzebne? Pytam bo jestem na drugim roku w ekonomiku, na kierunku technik-spedytor i zacząłem myśleć co nieco o studiach na jakie ew. mógłbym pójść po skończeniu technikum i ciekawi mnie to czy większość pracodawców dużych firm tak na to patrzy.
  A Jeśli studia są wymagane przy dobrych zarobkach w przyszłości to jakie studie (na jakim kierunku) dają największe możliwości po ich zakończeniu - z tego co czytałem to sporo zarabia sie pracując w spedycji morskiej.

  13 styczeń 2017 18:14
 • Avatar
  Karolak

  Praca w spedycji czy ogólnie w logistyce wydaje się być dobrą opcją, ze względu na ciągły rozwój infrastruktury logistycznej. Można też znaleźć konkretne studia spedycja http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/transport-i-spedycja , które przygotowują do pracy właśnie jako spedytor. Na pewno warto na takie studia iść, bo z pracą nie będzie problemów a zarobki też będą zadowalające. Jedyny problem to taki, że często zawód ten wiąże się z dużą odpowiedzialnością i z koniecznością bycia pod telefonem dosłownie 24h.

  20 styczeń 2017 16:53
 • Avatar
  Majana

  Pracuję od kilku lat w spedycji. Nie studiowałam tego kierunku. Biegle mówię w języku niemieckim. Podstawy pojęłam w ciągu 2 tyg. Po paru miesiącach nabrałam biegłości, a językowo nie było sprawy, której bym nie załatwiła. Pieniądze są w tym zawodzie tak różne, że trudno jednoznacznie określić wys. zarobków _ od 2.500 zł do 12.000 zł. Zależy od firmy, ilości prowadzonych aut, systemu wynagrodzenia.
  Jedno jest pewne:
  - nie trzeba absolutnie tego kierunku studiować (lepiej uczyć się języków - mniejszy koszt, wyższa korzyść, bardziej uniwersalne)
  - bez płynnej znajomości języka obcego nie ma się co pchać (jest mnóstwo nieprzewidzianych sytuacji, w których trzeba umieć reagować, dzwonić do zleceniodawców, rozmawiać z wózkowymi/ policjantami/ sprzedawcami na stacji benzynowej/ lekarzami/ celnikami itp.)
  - trzeba być bardzo szybkim - w myśleniu, liczeniu, podejmowaniu decyzji
  - trzeba umieć być dyplomatą i nie dać się ponosić emocjom, nawet, gdy ma się ochotę przywalić rozmówcy, gdyby tylko był obok, a nie po drugiej stronie telefonu
  - praca ta z czasem może prowadzić do wypalenia zawodowego, no chyba że ktoś prowadzi do 3 aut :-)

  25 styczeń 2017 14:34
 • Avatar
  Martyna

  Zastanawiam się nad kierunkiem pracy na spedytora.
  Czy to dobry pomysł żeby pójść się uczyć do technikum i potem znaleźć dobrą pracę?
  Z tego co czytam, spedytor praktycznie nie ma życia prywatnego ale w przyszłości chcę założyć rodzinę więc się zastanawiam nad tą pracą.
  Czy wysiłek jest duży? Muszę znać jeden język specjalnie biegle? Jaka jest wypłata?
  Jak często muszę pracować i doliczając do tego weekendy?
  Co musi robić, czym się zajmuje spedytor?
  Mogę pracować w domu czy zazwyczaj w biurze?
  Proszę o pomoc bo mało czasu mi zostało a chcę dowiedzieć się jak najwięcej o tej pracy :)

  28 styczeń 2017 12:55
 • Avatar
  Majana

  Do Martyna:
  Nie idź do tej szkoły i nie wybieraj tego zawodu, bo sobie nie poradzisz. Powyżej masz sporo postów będących przynajmniej w części odpowiedzią na Twoje pytania, więc chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

  6 luty 2017 14:11
 • Avatar
  Robert

  Jak czytam niektóre posty to smiac mi się chce ze zero życia prywatnego ze jeść nie ma kiedy ...no chyba że masz na głowie 10 samochodów... Ja Bez szkoły mam 4 auta 2000 tys netto weekendy wolne praca w domu ...super a ze telefony dzwonią no dzwonią ale Napewno nie w weekendy i nie po 17 ....Nie miałem pojęcia o tej pracy załapałem w tydzień i jest ok... A jaka praca papierkowa? Zbierasz zlecenia w piątek dajesz do ksiegowej i tyle ....

  2 marzec 2017 21:52
 • Avatar
  Paulina

  Pracuje jako spedytor od ponad roku. Biegle władam 2 j. obcymi + hiszpański w stopniu podstawowym, stale dostępna dla Klientów. Praca przyjemna, czasochłonna ale i efektywna:). Aktualnie pracuje w spedycji morskiej za granicą ale planuje wrócić do Polski , jeśli zna ktoś firmę która poszukuje spedytora ze szczególnym naciskiem na transport morski we Wrocławiu lub w systemie home office, proszę o kontakt pj000@wp.pl

  6 marzec 2017 14:10
 • Avatar
  Okidos

  Spedycje i firmy transportowe są tak różne, że ciężko wrzucić je do jednego worka. To co napisał NEMESIS dotyczy raczej małych firm, gdzie spedytor tak naprawdę w jednej osobie jest zarządzającym transportem, księgowym, sekretarką, windykatorem, osobą do opierdzielania przez kierowców, i można by tego mnożyć. Akurat sam też to przerabiałem. W większych firmach o ustalonej już pozycji na rynku spedytor zajmuje się konkretnie swoją robotą. I liczą się tylko efekty jego pracy. Firma ma zarabiać.
  Studia nie są tu wymagane. Pracodawcy potrzebują obrotnych, komunikatywnych osób z biegłą znajomością języka, najlepiej kilku języków, a podstawa to angielski.
  Co do czasu wolnego to również zależy od firmy i obowiązków. Ale nie ma co ukrywać, telefon może dzwonić o każdej porze dnia i nocy, kierowcy dzwonią w ważnych sprawach, ale zdarza się, że i z pierdołami, bo tak jak w życiu trafić można na różne osoby, z którymi trzeba pracować.
  Zarobki różne, zależą często od ilości i wartości nagranych zleceń, czy są to krajówki czy międzynarodówki, od kondycji firmy, od tego jak się sami ugadacie z szefem.

  13 kwiecień 2017 20:39
 • Avatar
  Magda

  Pracuje jako spedytor w HiT transport i spedycja od trzech lat. Na początku było dosyć ciężko wdrożyć się w to wszystko + odbieranie telefonów o dziwnych porach dnia i nocy, ale to wszystko kwestia przyzwyczajenia, a wypłata wynagradza niedogodności. Jest kilka wolnych miejsc, więc może warto wysłać CV?

  22 kwiecień 2017 21:07
 • Avatar
  desmond

  Witam, pracuję jako spedytor międzynarodowy od sierpnia 2016 roku. Przyznam szczerze, że początki były trudne, kilka razy nosiłem się z zamiarem odejścia z pracy, stres był czasami ogromny, ale jeśli ktoś jest kumaty i szybko się uczy, poradzi sobie w tym zawodzie. Pracuję raczej w małej firmie (obecnie 24 samochody, ja mam pod sobą 13 ciężarówek), telefonów jest sporo, ale głównie w godzinach od 7 do 17 od poniedziałku do piątku. W weekendy zdarzają się telefony, ale czasami przez dzień nikt nie dzwoni. Wszystko zależy od tego jak ułożysz sobie pracę przed wyjściem do domu. Na start dostałem trzech kierowców i pensja 2000 zł na rękę. Obecnie po podwyżce zarabiam 3100 zł na rękę, umowa o pracę na czas nieokreślony oraz bez problemu urlop. Satysfakcja z udanej pracy jest bardzo duża (przynajmniej w moim wypadku). Z doświadczenia wiem, że nie każdy jest w stanie sobie poradzić w tym zawodzie, to widać już po pierwszym tygodniu na tym stanowisku. Jeżeli ktoś prowadzi towarzyskie i imprezowe życie, może nie podołać, ale ogólnie polecam :)

  24 maj 2017 0:41
 • Avatar
  emila

  szukam pracy/praktyki jako spedytor w okolicach wrocławia

  25 maj 2017 15:38
 • Avatar
  emila

  Magda w jakiej miejscowosci ta praca?

  25 maj 2017 15:49
 • Avatar
  Monika

  Witam
  Mam pytanie czy jak skończę kierunek spedytora to będę mogła pracować jako logistyk
  pilnie potrzebuję odpowiedzi

  25 maj 2017 16:10
 • Avatar
  emila

  szukam pracy w okolicach wroclawia

  25 maj 2017 16:47
 • Avatar
  hubert

  praca w zawodzie wg mnie jest gwarantowana, bardzo dużo firm spedycyjnych szuka ludzi do pracy, ja się zastanawiam nad MW Spedition z Obornik ( koło Poznania ) z Poznania mam dobry dojazd, umowa o pracę, wymagany jezyk niemiecki albo angielski.

  29 czerwiec 2017 9:55
 • Avatar
  Krystian

  Cześć mam na imię Krystian i jestem z Częstochowy . Pracuje jako spedytor od 3 miesięcy i mogę wam powiedzieć, że jeśli komuś zależy aby pracować w biurze to zawód spedytor jest do tego idealny. Dostałem się do firmy dzięki stażowi w ramach funduszy unijnych. Przychodząc do firmy nie wiedziałem kompletnie NIC o pracy spedytora. Na początku było ciężko, dużo nowych rzeczy, telefony, giełdy transportowe. Rozwinąłem skrzydła tylko dlatego, że zawsze chciałem używać w pracy języka niemieckiego. Jestem spedytorem krajowym i międzynarodowym na Niemcy, Austrie i Szwajcarie. Co mogę powiedzieć o pracy hmm dużo działania z mapą Europy i dużo rozmów przez telefon, bądź na giełdach transportowych typu trans.eu bądź timo.com. Ogólnie mówiąc nie żałuje, że wybrałem się na staż jako spedytor. Komu zależy na fajnej pracy biurowej, możliwości rozwijania języków obcych i zna się choć troche na geografii - ten poradzi sobie na bank. W razie jakichś pytań na temat pracy spedytora proszę pisać, śmiało podyskutuje : )

  1 sierpień 2017 14:36
 • Avatar
  Alex

  Mariusz, czy w Orange Logistics są TYLKO polsko jezyczni?

  21 sierpień 2017 17:35
 • Avatar
  Dawid

  Witam. Ukończyłem technikum logistyczne i aktualnie jestem studentem 3 roku logistyki na politechnice rzeszowskiej. Spedycją interesuje się od najmłodszych lat. Szukam stażu jako spedytor w okolicach Rzeszowa.
  Kontakt e-mail: dawida6@interia.pl

  3 wrzesień 2017 11:50
 • Avatar
  Jacek

  Witam. Mam firmę transportową w warszawie i poszukuję spedytora międzynarodowego do prowadzenia moich aut po UE(praca na giełdach transportowych). Są to busy z windą. Oferuje stałą pracę i dobre zarobki. Zainteresowanych proszę o kontakt na: eutranspo@gmail.com

  12 wrzesień 2017 9:41
 • Avatar
  Damian

  Witam,

  Osoby zainteresowanie zdobyciem doświadczenia w branży transportowej zapraszamy do kontaktu. Oferujemy stanowiska pracy dla spedytorów z doświadczeniem jak i dla osób chcących uzyskać pierwsze kwalifikację. Oferujemy umowę o prace i premie prowizyjne. Praca w młodym zespole w dobrej atmosferze.

  Damian Błaszkiewicz
  tel. +48 507 390 713
  d.blaszkiewicz@connectlogistics.pl

  18 wrzesień 2017 10:24
 • Avatar
  Mati

  czytam, czytam i tylko nieliczni piszą prawdę, pracuje w transporcie wyszukuję ładunków dla firmy transportowej i będę robił spedytora bo na tym można wyjść 100% więcej, przykład zaprzyjaźniona spedytorka poinformowała mnie za ile oni sprzedali nam kursy i zdarzyło się że mieli od klienta 200e my dostaliśmy 80e, przy kursie gdzie my mieliśmy 1100e Oni wzieli 900e za odebranie telefonu, wypełnienie dokumentów i podanie dalej w okrojonej stawce. Więc wszystko zależy od kontaktów spedycji, a spedytor może wyjść nawet pięciocyfrową sumę, zależy od umiejętności. Pytania? mateusz880909@gmail.com

  7 październik 2017 20:18
 • Avatar
  Jacek

  W spedycji na start można liczyć na około 2000 na rękę.
  Po trzech latach pracy, mam 3900 netto, jednakże ograniczony system prowizyjny w firmie nie pozwala już tego zwiększyć.
  Myślę, że przy moim wkładzie dla firmy, przy mojej bazie klientów, powinienem zarabiać w okolicach 8-10 tys (ok 25-30% marży przynoszonej dla firmy). Z tego też powodu szukam innego pracodawcy, a w przyszłości planuje założyć własną spedycje.

  Dla osób, które, za przeproszeniem pierdolo (specjalnie z błędem), że mają telefony w środku nocy, to jest to tylko i wyłącznie Wasza wina. Prowadziłem 32 auta, na ładunkach głównie z kontraktów firmy, i na początku rzeczywiście kierowcy dzwonili, co chwila, ze wszystkim.

  Po 2-3 miesiącach, 0 telefonów poza moimi godzinami pracy. Nauczyłem ich, z czym wolno, a z czym absolutnie nie wolno do mnie dzwonić. Jeśli napierdalają Ci po nocach, znaczy, że Cię po prostu nie szanują. Kierowcę trzeba koniecznie zjebać i tego oduczyć. Są oczywiście sytuacje, które muszą zgłosić, ale pierdolenie o 3 rano, że go nie zrzucają, to jest powód, żeby go zjebać jak psa i kilka dni mu o tym przypominać - masz gwarant, że drugi raz w nocy z pierdołą nie zadzwoni. Do rana i tak nic nie załatwisz, a tylko się nie wyśpisz.

  Brak życia prywatnego?
  HAHAHAHA

  Tak może powiedzieć tylko chujowy spedytor. Godzina 16:00, koniec pracy, nic się nie zabiera do domu.

  Ta praca polega na zarabianiu, a nie na rozpierdalaniu sobie życia, drogę sobie sam wybierz, ale zapewniam, że jeśli będziesz dobrze zarabiał, to nikt nie będzie miał do Ciebie o nic pretensji.

  22 październik 2017 9:25
 • Avatar
  Handlowiec

  Czysta spedycja, jaki macie % od sprzedaży oraz podstawę. Nie interesują mnie zarobki od prowadzenia aut .

  14 listopad 2017 19:58
 • Avatar
  Kermit

  Niestety, ale wielu spedytorów ma ledwo średnie wykształcenie, zero kultury osobistej i cięty język. Jestem kierowcą i aktualnie pracuję w Hicie, gdzie mamy fajnych spedytorów. W poprzedniej firmie współpraca ze spedytorami była dramatyczna. Zero współpracy, ciągłe problemy, głupie odzywki i brak kultury osobistej. Niestety, nie wszystkie firmy patrzą kogo zatrudniają.

  27 listopad 2017 13:32
 • Avatar
  Damian

  Jako spedytor można całkiem nieźle zarobić, przynajmniej tak to wygląda u nas w MW Spedition. Przewoźnicy też mają całkiem fajne warunki, cały czas ich poszukujemy u nas w firmie.

  7 grudzień 2017 9:44
 • Avatar
  Darek76

  wszystko zależy od tego w jakiej firmie pracujecie i jakie macie doświadczenie. Ale faktycznie logistyka i transport, to branża gdzie chętnie się przyjmuje nowych pracowników. Ja jestem z Poznania i tutaj wszystko zależy od tego w jakiej firmie pracujecie i jakie macie doświadczenie. Ale faktycznie logistyka i transport, to branża gdzie chętnie się przyjmuje nowych pracowników. Ja jestem z Poznania i tutaj http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-woj-wielkopolskim/ wciąż szuka się osób do tego typu pracy. wciąż szuka się osób do tego typu pracy.

  17 grudzień 2017 21:40
 • Avatar
  Monika

  Witam, Właśnie zastanawiam się nad zmianą pracy (aktualnie rozliczam czas pracy kierowców- usługi dla firm) jestem po studiach logistycznych, bo interesują mnie magazyny, składowanie towarów, przechowywanie itp. nie miałam do czynienia strice ze spedycją, jedynie nadzorowanie kurierów, zlecanie im transportu po mieście.Język ang znam dobrze. Zamiast spedycji może jakieś centrum logistyczne?

  9 styczeń 2018 14:14
 • Avatar
  Ja

  Do "KYSZ" i innych: to Ty przestań głupoty pisać bo "NEMESIS" opisał idealnie jak wygląda praca spedytora w małej firmie. DOKŁADNIE tak - robisz wszystko i zajmujesz się wszystkim - od każdego papiera po "sraczkę" kierowcy który w Rosji coś złapał i nie jest w stanie się ruszyć.. To mało - ja "przeżyłam" śmierć naszego kierowcy właśnie w Rosji (ktoś mu w tym pomógł), podpalenie samochodu na Litwie itede i wiele innych ... mogłabym długo.. Na koniec mała firemka padła bo duży zleceniodawca przeprowadził sobie upadłość planowaną i większość podwykonawców popłynęła na zawsze. Kilka lat po tej pracy dochodziłam do siebie. Teraz wiem tyle: wolę wszystko inne tylko nie prace w transporcie /spedycji. Tylko dla tych o silnych nerwach i nie mających nic poza pracą. Ale jak ktoś takie życie lubi - prace znajdzie szybko i zarobki są niezłe. Coś za coś.

  5 luty 2018 21:10
 • Avatar
  Vladyslav

  Witam, chcziałbym żeby ktoś opisał pracę spedytora troszeczky konkretniej, czyli co on ma wiedzić ( CMR, incoterms...), z czym konkretnie jest związana jego praca (dokumenty)? Bardzo ciekawo było by gdyby ktoś podał przykład od 0 ( przyjęcie zlecenia/ klijenta) do otrzymania pieniądze od klijenta.przeczytałem tu dopiero o CMR i tyle. Z jakimi jeszcze dokumentami lub nie wiem...przepisami musi być na bieżąco spedytor?

  28 luty 2018 0:07
 • Avatar
  Tomasz

  Czesc . Pracuje w branży od 10 lat . Zarobki mam ch*** w stosunku do zarobków firmy. Prowadze obecnie 32 wywrotki i wszystko co się pie*** jest z mojej winy. Gdyby ktoś z miał jakąś fajną propozycje pracy jestem na sprzedaż

  19 marzec 2018 20:41
 • Avatar
  dudi100

  Witam, przeczytałem te wszystkie wasze informacje i komentarze :) wydaje mi się że odrobinę demonizujecie zawód spedytora, to trudna praca ale jak ma ktoś predysopozycje i dobra organizację pracy jest szas na rodzine i hobby , wiem gdyz mam żonę i dwójkę dzieci , zarobki około 6 tys na rękę w firmie z własnym taborem 40 szt ,pozdrawiam

  17 maj 2018 15:38
 • Avatar
  Jjn

  Zarobek w spedycji morskiej na start nedzne 1500.

  22 maj 2018 11:14
 • Avatar
  Asia

  Witam. Poszukuję pracy w domu, nigdy nie pracowałam w tego typu pracy. Mój angielski też nie jest najlepszy ale nie mogę podjąć innej pracy (poza domem) mam chore dziecko a żyć jakoś trzeba a na nikogo liczyć nie mogę.Czy koniecznie potrzebna jest znajomość obcego języka?

  23 maj 2018 22:55
 • Avatar
  Tom

  Czesc wam wszystkim szukam konkretnie kogos kto by chcial sie zajac prowadzeniem 3 busow ,zastanawiam sie nad kupnem kolejnych aut ale potrzebuje pomocy mile widziany spedytor ze swoimi klijentami.

  25 maj 2018 1:11
 • Avatar
  Marek

  Witam, po 10 latach pracy w spedycji , przechodzenia przez dużą firmę transportową (15-25 aut zależnie od okresu) kończąc na małej działalności, mogę stwierdzić, że to bardzo ciężka praca, taka której wymiernych efektów nie widać, liczy się duża wytrzymałość na stres. Ciągły bieg ku wynikom oraz utrzymaniu klienta, przewoźnika, własnej floty. Sprowadza się do tego, że po kilku latach pracy w tej branży człowiek uczciwy, emocjonalny staje się typem człowieka pozbawionym wyższych uczuć. Przeróżne sytuacje typu: Nie ładują, nie ma awizacji, ładunek nie gotowy, pojechał ładunek innym autem, choć twoje auto właśnie jest na załadunku a Ty masz zlecenie na biurku, awarie, nie wyrobie się na awizacje, choroby, wypadki, zgiełk przed najważniejszymi świętami, dlaczego jego a nie mnie tym załadowałeś, do tego parcie na wynik, obrót , stawkę ze strony przełożonych i na optymalizację kosztów dla zleceniodawców, kradzieże, braki w dokumentach, ubezpieczeniach, windykacje i tak dalej można by wymieniać.Stały napływ przeróżnych informacji oraz wielozadaniowość powoduje powyższe problemy. Prowadzi nieuchronnie do wypalenia zawodowego, problemów społecznych oraz psychicznych. Tylko osoby o bardzo mocnej psychice i lubiące tą branżę. Choć i tak sądzę po własnych obserwacjach, że znaczna część i tych będzie mieć problemy. Pozdrawiam

  22 sierpień 2018 11:07
 • Avatar
  Dariusz

  Mam 19 lat . Obecnie jestem w 3 klasie technikum budowlanego . Chciałbym w przyszłości podjąć pracę jako spedytor. Obecnie uczę się angielskiego , jak dotychczas słabo mi to wychodzi . Mam pytanie do osób co umieją jakiś język obcy . Jak się uczyliśmy języka obcego i ile to trwało ? Będzie wdzięczny za każdą odpowiedź . Z góry dziękuje .

  25 styczeń 2019 21:57
 • Avatar
  d.k

  hej Darek. ja uczyłam sie w szkole kilka lat. i n ic. w momencie gdy wyjechałam za granice zajęło mi t0o może jakies pół roku. rozmawiam i piszę po angielsku bardzo dobrze. jeśli chodzi o pracę w spedycji to ja nie miałam okazji studiować!!!! a pracuje w logistyce i spedycji i jestem bardzo zadowolona. pozdrawiam.!!!!!!!!! można ,można.

  27 styczeń 2019 16:32
 • Avatar
  Dariusz

  Ciężko o pracę w branży logistyka i spedycja ? Mógłby ktoś opisać szczegółowo czym zajmuje się spedytor i , jak w rzeczywistości to wygląda .

  1 luty 2019 22:20
 • Avatar
  Majana

  Do osób, które chcą się czegoś dowiedzieć o tej pracy.
  Jeśli nie chce Wam się poczytać informacji już zawartych w powyższych postach, gdzie jest zebrane w pigułce doświadczenie wielu spedytorów, to nie bierzcie się za ten zawód. Osoby leniwe umysłowo nie ogarną tego. To praca, która owszem, bywa stresująca, ale wymaga przede wszystkim szybkiego myślenia, bystrości umysłu, umiejętności robienia kilku rzeczy naraz.
  W sumie jest bardzo łatwa (jestem po studiach językowych, z doświadczeniem w innych branżach), ale tak prostych zadań jak w spedycji nie miałam nigdzie. Szukanie ładunku na giełdzie (czasem bezskutecznie wiele godzin), E-mail do zleceniodawcy, potwierdzenie otrzymania zlecenia, przekazanie danych do załadunku i rozładunku kierowcy, kontrola w tzw. międzyczasie, czy wszystko ok, szukanie kolejnej trasy, na koniec info do zleceniodawcy, że rozładowane i tyle.
  Problem jest wtedy, gdy pojawi się niespodziewana, trudna sytuacja i trzeba ją telefonicznie wyjaśnić, ale jak ktoś zna biegle język, to też nie problem.
  Dla mnie łatwa, choć czasem nudna (to szukanie na giełdzie) praca. Ale jak masz fajne auta i kumatych, szybkich kierowców, to połowa sukcesu. Ja jeszcze piszę różne pisma i wyjaśniam kwestie palet (duże obciążenia za nie są), a także robię windykacje.

  5 luty 2019 8:46
 • Avatar
  młodszy spedytor

  Pracowałem jako spedytor w Blau Speed i powiem tak. Dobrze się zarabiało, praca dość łatwa, kierowcy to w większości bardzo sympatyczni ludzie. Szefostwo też miałem okej. Myślę, że warto spróbować.

  4 marzec 2019 14:45
 • Avatar
  Ninek089

  Praca spedytora w mojej firmie wygląda bardzo w porządku. Jeżdzisz za dobrą kasę i nie martwisz się. Jak chcesz bierzesz wolne. Wszystko się da załatwić. Sprawdźcie sobie blau speed ;)

  19 marzec 2019 9:25
 • Avatar
  Krzysztof

  Cześć, zastanawia mnie jak wygląda pozyskiwanie klientów w tej branży?

  25 marzec 2019 7:23
 • Avatar
  Adam

  Jeżdzę w Blau Speed trzeci rok. Nie ma się do czego przyczepić. Jasne warunki współpracy, dobre pieniądze.

  5 maj 2019 12:50
 • Avatar
  Jeremy

  Cześć, jestem własnie przed podjęciam tracy jako spedytor i jestem na to zdecydowany, mam do wyboru dwie firmy jedną z własną flotą drugą bez samochodów. Czy może mi ktoś powiedziec czym to się rózni? Którą z nich jest lepszą opcją?

  28 czerwiec 2019 12:20
 • Avatar
  Karlos

  Pracuje jako spedytor morski i mieszkam w Anglii w Londynie . Interesuje mnie czy warto wrocic do Polski i zostac w Polsce spedytorem. Nie mam zadnej szkoly skonczonej ale za to mam 2 lata doswiadczenia w imporcie owocow i warzyw i teraz wciaz kontynuje prace w exporcie i robie juz w tym kierunku ponad 3 lata. Podoba mi sie praca bardzo ale nie za bardzo podoba mi sie Anglia .

  3 lipiec 2019 14:49
 • Avatar
  Ala

  Witam, doradźcie coś. Przez ostatnie kilka lat pracowałam jako pośrednik nieruchomości. Miałam przerwę a urlop wychowawczy. Szukam nowej pracy. Znalazłam taką na przyuczenie jako asystent spedytora. Czy jest szansa, że się w tym odnajdę? Nie lubię nudy, lubię pracować tak, że nie mam czasu zjeść. Moja dotychczasowa praca to było od rana do wieczora ale z nudnymi przerwami gdzie nie wiadomo co robić. Ciągłe rozwiązywanie problemów bo zawsze przed transakcja jakieś babole wychodziły ale i na koniec satysfakcja. Bardzo podoba mi się w pracy spedytora możliwość pracy w domu. Czy mam szansę się w tym sprawdzić czy to zupełnie inna bajka.

  2 sierpień 2019 18:03
 • Avatar
  Kamil

  Witam. Poszukuję pracy w spedycji, Białystok i okolice. Dobra znajomość j.ang. , geografii Europy. Minus to brak doświadczenia w branży cargoflow mój nr to 501498620

  23 wrzesień 2019 14:29
 • Avatar
  Marcin

  Jak dobrze trzeba znać język obcy np. angielski żeby pracować jako spedytor? Najlepiej jaki to ma być stopień np. B1 czy C1? W razie czego proszę pisać na marcin.n@strona.pl

  1 grudzień 2019 23:25
 • Avatar
  THOMPSON GARY

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na inwestycje, biznes lub dług, możesz otrzymać pożyczkę od naszej prywatnej firmy zajmującej się pożyczkami Ben Investment Company, udzielamy pożyczki w wysokości 2% odsetek, jeśli są zainteresowani, skontaktuj się z kwota wymagana pożyczki natychmiast do przetworzenia. skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: thompson.loanservice@gmail.com

  17 grudzień 2019 18:19
 • Avatar
  michael smith

  jesteśmy powiązani z bankami amerykańskimi i współpracujemy z biurem kredytowym Stanów Zjednoczonych, udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach według stopy procentowej wynoszącej 3% od zaledwie 1000 do 10 000 000 USD Wnioskodawcy nas za pośrednictwem [michaelsmithloanfirm16@gmail.com]

  19 grudzień 2019 22:42
 • Avatar
  Elena

  Drodzy Poszukujący Pożyczki

  Masz jakieś trudności finansowe? Chcesz założyć własną firmę? Ta firma pożyczkowa została utworzona na całym świecie przez organizacje zajmujące się prawami człowieka, których jedynym celem jest pomoc biednym i ludziom mającym trudności finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, wróć do nas z danymi poniżej e-mail: elenanino0007@gmail.com

  Nazwa:
  Wymagana kwota pożyczki:
  Czas trwania pożyczki:
  Numer telefonu komórkowego:

  Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi
  PEWNOŚĆ SIEBIE
  Elena

  1 luty 2020 10:25
 • Avatar
  Mechell William

  Jestem Mechell William. Widziałem komentarze od ludzi, którzy już zaciągnęli pożyczkę od bogobojnego mężczyzny o imieniu Gary Pery, a potem postanowiłem złożyć wniosek zgodnie z ich zaleceniami i zaledwie kilka godzin temu potwierdziłem na moim osobistym koncie bankowym całkowitą kwotę, o którą prosiłem dla. To naprawdę świetna wiadomość i doradzam wszystkim, którzy potrzebują prawdziwej pożyczki, aby złożyć wniosek za pośrednictwem poczty e-mail (thompson.loanservice@gmail.com) Cieszę się, że otrzymałem pożyczkę, o którą prosiłem.

  2 luty 2020 0:05
 • Avatar
  Dezyy

  Spedytor dobra robota. Kiedyś pracowałem w tej branży - w Blau Speed i byłem zadowolony. Umowa dobra, jasne warunki współpracy.

  12 luty 2020 10:36
 • Avatar
  Mrs VICTORIA JOHNSON

  Szukasz prawdziwej firmy pożyczkowej, która udzieli pożyczki w wysokości od 10 000 euro do 10 000 000 euro (na kredyty komercyjne lub biznesowe, kredyty osobiste, kredyty osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty venture capital, kredyty zdrowotne itp. ))
  A może odmawia pożyczki z banku lub instytucji finansowej z jakiegokolwiek powodu?
  Złóż wniosek teraz i uzyskaj prawdziwą pożyczkę finansową. Przetworzone i zatwierdzone w ciągu 3 dni.
  PACIFIC FIRMY KREDYTOWEJ FINANSOWEJ Jesteśmy międzynarodowym pożyczkodawcą, który zapewnia rzeczywiste środki finansowe osobom fizycznym i firmom przy niskim oprocentowaniu wynoszącym 2%, z ważnym dowodem osobistym lub międzynarodowym paszportem twojego kraju w celu weryfikacji. Spłaty pożyczek rozpoczynają się 1 rok po roku pożyczka została otrzymana, a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat.

  Aby uzyskać natychmiastową odpowiedź, rozpatrz wniosek o granicę w ciągu 2 dni roboczych
  Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem tej poczty: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

  Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

  Pełna nazwa: ____________________________
  Kwota potrzebna na pożyczkę: ________________
  Okres kredytowania: _________________________
  Cel pożyczki: ______________________
  Urodziny: ___________________________
  Płeć: _______________________________
  Status związku: __________________________
  Adres kontaktowy: _______________________
  Kod pocztowy miasta: __________________________
  Kraj: _______________________________
  Zawód: ____________________________
  Telefon komórkowy: __________________________

  Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

  podziękować

  Dyrektor naczelna Pani Victoria Johnson

  5 marzec 2020 9:37
 • Avatar
  miss rose

  Witaj,

  Czy szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, kredytu hipotecznego, pożyczki samochodowej, pożyczek, pożyczek konsolidacyjnych, pożyczek niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Czy pożyczki z banku lub konfiguracji finansowej zostały odrzucone lub więcej powodów, nie ich rozwiązania kredytowe! Jestem Miss Rose, prywatnym pożyczkodawcą, udzielającym pożyczek przedsiębiorstwom i osobom prywatnym przy niskim i przystępnym oprocentowaniu wynoszącym 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby potraktować pożyczkę po przeniesieniu w ciągu 48 godzin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com
  Aplikacje

  Nazwa:
  Data urodzenia:
  Płeć:
  Stan cywilny:
  Adres:
  Lokalizacja
  Status:
  Kod pocztowy:
  Kraj:
  Telefon:
  E-mail:
  Podaj cel pożyczki:
  Kwota pożyczki:
  Czas trwania pożyczki:
  Miesięczny dochód netto.

  Wróć do mnie jak najszybciej z powyższymi informacjami, aby uzyskać więcej informacji.

  Miss Rose

  13 marzec 2020 12:23
 • Avatar
  Jarek Tkacz

  Konkurencja firm jest ogromna. No ale to chyba duży plus, bo też można wybrać która ci pasuje. Ja tam na stałe współpracuję z Blau Speed.

  16 marzec 2020 16:11
 • Avatar
  Katarzyna W.

  Ostatnio zleciłam przeprowadzkę firmy dla Blau Speed. Niesamowita organizacja, realizacja na najwyższym poziomie, wszystko ogarnęli na czas

  19 marzec 2020 13:38
 • Avatar
  Pan Walter

  Potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczki? Jeśli tak, napisz, aby uzyskać więcej informacji

  E-mail: winniefredwalter@gmail.com
  Numer WhatsApp: +48 574 383 816
  identyfikator Facebooka: https://web.facebook.com/winniefred.walter
  Strona internetowa: https://winniefredwalter.wixsite.com/website

  Dziękuję

  Pan Walter

  22 kwiecień 2020 8:02
 • Avatar
  mary

  Witam wszystkich Czy masz długi? Czy chcesz założyć własną firmę w 2020 roku? Jeśli tak, skontaktuj się z tą grupą firmy udzielającej pożyczek opiekuńczych na ich adres e-mail: Ryanthombsstevenloanfirm@gmail.com Whatsapp: +61 404 639 586
  właśnie dostałem od nich pożyczkę i było to szybkie i łatwe

  10 maj 2020 23:46
 • Avatar
  williams

  Witaj!!! Zasadniczo szukam wiarygodnych i wygodnych firm inwestycyjnych / inwestorów, którzy mogą zapewnić finansowanie projektu, kapitał biznesowy lub pożyczki komercyjne dla osób, firm lub grup z potencjalnym projektem i biznesem.

  Nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli Ty / Twoi znajomi kiedykolwiek potrzebujecie funduszy na ich firmy, projekty lub innowacje. Jeśli mają jakieś projekty wymagające finansowania, skontaktuj się z Emailem: demoind.investment101@outlook.com

  14 maj 2020 11:42
 • Avatar
  marek

  czy potrzebujesz teraz pilnej pożyczki napisz do nas e-mail o ofercie 2%: marekhaval@gmail.com

  28 maj 2020 10:10
 • Avatar
  Pan Walter

  Potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczki? Jeśli tak, napisz, aby uzyskać więcej informacji

  E-mail: winniefredwalter@gmail.com
  Numer WhatsApp: +48 574 383 816
  Strona internetowa: https://winniefredwalter.wixsite.com/website

  Dziękuję

  Pan Walter

  5 czerwiec 2020 23:57
 • Avatar
  Max A Bent

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy też potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz konsolidacji pożyczki lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie problemy finansowe stały się przeszłością. Skontaktuj się z nami przez e-mail:

  oceanfmortgages@gmail.com
  oceanfmortgages@gmail.com

  To są hipoteki Ocean Finance. Oferujemy pożyczki osobom zainteresowanym rozsądną stopą procentową w wysokości 2%. Zakres wynosi od 5 000,00 euro do maksymalnie 100 000 000,00 euro.

  8 czerwiec 2020 15:49
 • Avatar
  Midland

  Czy szukasz finansowania dla biznesu, finansów osobistych, kredytów na nieruchomości, kredytów samochodowych, środków pieniężnych dla studentów, funduszy konsolidacyjnych, funduszy niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Jesteś we właściwym miejscu Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Whataspp: +15054040043

  E-mail: creditmidland@gmail.com

  Midland Credit Home

  Ahmed Mohamed

  22 czerwiec 2020 13:50
 • Avatar
  Midland

  Czy szukasz finansowania dla biznesu, finansów osobistych, kredytów na nieruchomości, kredytów samochodowych, środków pieniężnych dla studentów, funduszy konsolidacyjnych, funduszy niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Jesteś we właściwym miejscu Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Whataspp: +15054040043

  E-mail: creditmidland@gmail.com

  Midland Credit Home

  Ahmed Mohamed

  22 czerwiec 2020 13:51
 • Avatar
  Midland

  Czy szukasz finansowania dla biznesu, finansów osobistych, kredytów na nieruchomości, kredytów samochodowych, środków pieniężnych dla studentów, funduszy konsolidacyjnych, funduszy niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Jesteś we właściwym miejscu Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Whataspp: +15054040043

  E-mail: creditmidland@gmail.com

  Midland Credit Home

  Ahmed Mohamed

  22 czerwiec 2020 13:51
 • Avatar
  Roman

  Wypie.dolić z tego forum tych śmieci spod nazwy "pożyczkodawca"

  29 czerwiec 2020 10:08
 • Avatar
  John Donald

  WITAMY W FIRMIE MARCIL ZAUFANIE !!!
  Oferujemy finansowanie prywatne i komercyjne dla startupów na wczesnym etapie z preferencyjną stopą procentową 2% rocznie. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (marcil.tcompany@gmail.com), jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.
  Dziękuję Ci.
  Pan John Donald.

  30 czerwiec 2020 10:11
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:40
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:42
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:43
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:44
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:46
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:47
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:49
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:50
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:52
 • Avatar
  suprem loans

  Bună ziua, sunt jane un american Vreau să împărtășesc cu tine despre supremloans1124@gmail.com unde aș putea obține împrumutul meu urgent pentru a-mi finanța afacerea și pentru a-mi plăti toate datoriile, dacă tot sunteți în căutarea unui împrumut online aici, contactați supremloans1124@gmail.com și veți obține împrumuturile fără întârziere la 2%

  1 lipiec 2020 0:53
 • Avatar
  carlos oscar

  Witaj widzu

  Jesteśmy profesjonalnymi traderami, zarabiającymi na rynku walutowym i binarnym dla inwestorów tygodniowo, z przyjemnością opowiemy Ci więcej o naszej platformie inwestycyjnej, w której możesz inwestować środki już za 200 USD i zacząć zarabiać 2000 USD co tydzień, wiele osób skorzystało z tej inwestycji zaoferuj przed i podczas tego wirusa convid-19, jeśli masz problemy finansowe z powodu tego koronawirusa i potrzebujesz pomocy w opłaceniu rachunków, po prostu wybierz odpowiedni plan inwestycyjny dla siebie i zacznij zarabiać co tydzień

  200 $, aby zarobić 2000 $ w ciągu 7 dni
  300 $, aby zarobić 3000 $ w ciągu 7 dni
  500 $, aby zarobić 5000 $ w ciągu 7 dni
  1000 $, aby zarobić 10000 $ w 7 dni
  5000 USD, aby zarobić 50 000 USD w ciągu 7 dni

  Aby rozpocząć inwestycję już teraz
  WhatsApp: +15022064419 lub e-mail tradewithcarlos2156@gmail.com

  4 lipiec 2020 3:07
 • Avatar
  Kate Lord

  Czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć firmę osobistą lub spłacić długi, a jeśli tak, skontaktuj się z: keystonebankplc04@gmail.com

  Oferta pożyczki, aplikuj teraz

  10 lipiec 2020 13:56
 • Avatar
  Mike

  Dear Sir/Madam,

  Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan,student Loan, debt consolidation Loan e.t.c. no matter your credit score.
  Personal Loans (Secure and Unsecured)
  Business Loans (Secure and Unsecured)
  Consolidation Loan and many more.

  Contact US for more information about Loan offer and we will solve your
  financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com
  Phone number: +917428831341 (Call/Whats app)
  Mr. Mike Morgan

  15 lipiec 2020 1:37
 • Avatar
  Camilla Karlsen

  DZIEŃ DOBRY; Czy potrzebujesz pożyczki?
  Świadczymy wszystkie rodzaje usług pożyczkowych: pożyczka osobista, pożyczka biznesowa, pożyczka hipoteczna, pożyczka samochodowa, pożyczka konsolidacyjna, pożyczka na opłacenie rachunków i wiele innych.

  Potrzebujesz kredytu na sfinansowanie swojego projektu?
  Możemy wesprzeć Cię pożyczką na realizację projektów takich jak: budowa Twoich domów, biur, gospodarstw, a także sfinansowanie projektów turystycznych, Twojej firmy lub projektu, do którego potrzebujesz zewnętrznego finansowania.

  Potrzebujesz funduszu inwestycyjnego?
  Możemy inwestować w Twoje duże projekty. Jest to zarezerwowane dla firm poszukujących inwestorów do finansowania swoich projektów badawczych, projektów dotyczących nieruchomości, przejęć i innych potrzeb biznesowych.

  WYBIERZ NAJLEPSZE OPCJE POŻYCZKI JUŻ TERAZ !!!
  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: novaglobalfinances@gmail.com lub WhatsApp: +31642117819

  Co oferujemy;
  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe. Oferujemy zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone, a także możesz ubiegać się o pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe z bardzo rozsądną stopą procentową. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

  Możemy pomóc!
  NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES jest spółką zależną jednej z najsilniejszych grup finansowych w Europie i na świecie z dużym kapitałem. Realizujemy strategię bycia obecnym tam, gdzie spotyka się wzrost, łącząc klientów z możliwościami, które generuje, pomagając firmom rozwijać się, gospodarkami prosperować, a jednostkom realizować ich ambicje. Od wielu lat udzielamy niezliczonych pożyczek .

  Aby uzyskać więcej informacji o ofercie pożyczki, zapraszamy do kontaktu:
  Imię i nazwisko: Camilla Karlsen (pracownik centrum pożyczkowego)
  E-mail kontaktowy: novaglobalfinances@gmail.com
  WhatsApp: +31642117819

  27 lipiec 2020 9:06
 • Avatar
  Franklin

  Witam wszystkich, chcę tylko powiedzieć wszystkim, że możesz dostać legalnego pożyczkodawcę bez żadnych opóźnień. Otrzymałem pożyczkę od miłej kobiety o imieniu Richard Maria, są najlepsi i są zaufani, możesz skontaktować się z nimi w sprawie każdego rodzaju pożyczki. czy istnieje bezpośredni kontaktowy adres e-mail (mariafinancialfunds@gmail.com)
  Whatsapp ją pod numerem: +17812364713

  28 lipiec 2020 2:14
 • Avatar
  Robertlogue

  online casino Pin Up https://pin-up-casino555.ru онлайн казино Пин Ап Официальный сайт

  30 lipiec 2020 1:03
 • Avatar
  Brette M. Wagner

  Nazywam się Brette M. Wagner, prywatny pożyczkodawca udzielający pożyczek osobom fizycznym, firmom i instytucjom rządowym o niskim oprocentowaniu wynoszącym 3%. Wiemy, że jest wiele rodzin, które żyją na wypłatę, i innych, którzy nie mogą zatroszczyć się o swoje zobowiązania finansowe iz tego powodu jestem tu po pomoc finansową.

  Oferuję szeroki zakres usług finansowych, który obejmuje: planowanie biznesowe, finansowanie komercyjne i deweloperskie, nieruchomości i kredyty hipoteczne, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki biznesowe, pożyczki prywatne, refinansowanie domu, pożyczki hotelowe, pożyczki studenckie itp. więcej informacji.

  E-mail: (brettewagnerfinancialservice@gmail.com)

  2 sierpień 2020 13:49
 • Avatar
  RC

  Czy potrzebujesz pożyczki ? Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  E-mail (remy.credit111@gmail.com)
  Cześć, co u ciebie?? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki teraz w ciągu najbliższych 6 godzin bez stresu i opóźnień REMY.CREDIT jest tutaj, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy już dziś udzielamy pożyczki oprocentowanej na 2% napisz do nas teraz w sprawie pilnych pożyczek
  Napisz do nas {remy.credit111@gmail.com}

  7 sierpień 2020 8:03
 • Avatar
  RC

  Czy potrzebujesz pożyczki ? Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  E-mail (remy.credit111@gmail.com)
  Cześć, co u ciebie?? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki teraz w ciągu najbliższych 6 godzin bez stresu i opóźnień REMY.CREDIT jest tutaj, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy już dziś udzielamy pożyczki oprocentowanej na 2% napisz do nas teraz w sprawie pilnych pożyczek
  Napisz do nas {remy.credit111@gmail.com}
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com
  Napisz do nas remy.credit111@gmail.com      

  7 sierpień 2020 8:03
 • Avatar
  NORTION LOAN CONSULTANT

  Wesołego pobytu w domu

  Rozwijaj swój biznes pozostając w domu, pracuj mądrze i nie ciężko siedząc w domu. Uzyskaj natychmiastową pożyczkę, aby zainwestować i opłacić rachunki w wysokości 2,5% z NORTION LOAN CONSULTANT.

  Informacje kontaktowe

  EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com

  TELEFON: +17815611941 (TYLKO TEKST)

  INSTAGRAM: Pożyczka Nortion

  TWITTER: @LoanNortion

  LINKEDIN: KONSULTANT KREDYTOWY NORTION

  Zostań Zapisz i zachowaj dystans.

  11 sierpień 2020 4:21
 • Avatar
  Flora Financial Home

  Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki automatycznej, pożyczki rolnej lub finansowania projektu? Mamy dla Ciebie dobre wieści. Flora Financial Home, załóż krajową instytucję pożyczkową, aby udzielać wsparcia spółkom publicznym i prywatnym, a także osobom fizycznym. Ma to na celu wsparcie statusu finansowego na całym świecie. Złóż wniosek o pożyczkę. Zapewniamy najlepszą ofertę. Twoje szczęście jest nasze priorytety. Oferujemy pożyczki w różnych częściach świata. Azja, Australia / Oceania, Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa i Afryka, Antarktyda. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. (Florafinancialhome6@gmail.com)

  13 sierpień 2020 12:06
 • Avatar
  Azim Premji

  Przywróć swoje projekty do życia WHATSAPP: +1 (334) 569-5521 Udostępniam pożyczkę w wysokości od 1000 do 500 000 EUR na bardzo prostych warunkach każdemu, kto może spłacić. Pożyczam również inwestycje i pożyczki między osobami fizycznymi, kontaktuję się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej również e-mail: azimhashim44@gmail.com
  strona internetowa: https: //en.wikipedia.org/wiki/Azim_Premji

  15 sierpień 2020 5:28
 • Avatar
  Azim Premji

  Potrzebujesz kredytu biznesowego, osobistego, pożyczki automatycznej, pożyczki rolniczej lub finansowania projektu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Flora Financial Home, założyła krajową instytucję pożyczkową w celu zapewnienia wsparcia firmom publicznym i prywatnym, a także osobom fizycznym. Ma to na celu wspieranie twojego statusu finansowego na całym świecie. Ubiegać się o pożyczkę. Zapewniamy najlepszą ofertę. Twoje szczęście jest naszym najwyższym priorytetem. Oferujemy pożyczki w różnych częściach świata. Azja, Australia / Oceania, Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa i Afryka, Antarktyda. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. (Azimhashim44@gmail.com)
  numer WhatsApp: +1 (334) 569-5521
  strona internetowa: https: //en.wikipedia.org/wiki/Azim_Premji

  15 sierpień 2020 5:30
 • Avatar
  Claudia Klein

  Witam, Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

  Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było dużym problemem. Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

  Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 |.

  Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej poprzez:
  https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!

  17 sierpień 2020 19:26
 • Avatar
  tfunds

  Potrzebujesz pilnej pożyczki na konsolidację zadłużenia?
  Potrzebujesz samochodu, firmy lub pożyczki, aby opłacić rachunki?
  Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj pożyczkę, której potrzebujesz na nowy rok na lepsze życie.
  E-mail kontaktowy: tffinance01@gmail.com
  SZCZEGÓŁY POŻYCZKI
  Imię:
  Wiek:
  Płeć:
  Kraj:
  Stan:
  Adres:
  Numer telefonu:
  Kwota pożyczki:
  Termin pożyczki:
  Miesięczny przychód:
  Cel funduszy:
  Wymagana kwota:
  Trwanie:
  kontaktowy adres e-mail: tffinance01@gmail.com
  WhatsApp: +14093591901

  19 sierpień 2020 15:22
 • Avatar
  Amanda

  Hej, jestem dziś bardzo podekscytowany. Widziałem komentarze osób, które otrzymały już pożyczkę w LAPO M-F i wtedy zdecydowałem się aplikować na podstawie popularnych rekomendacji i zaledwie kilka godzin temu potwierdziłem na swoim koncie łączną kwotę 50 000 euro. To naprawdę świetna wiadomość i każdemu, kto potrzebuje prawdziwej pożyczki, radzę złożyć wniosek przez e-mail: lapofunding960@gmail.com

  19 sierpień 2020 23:16
 • Avatar
  Midland Credit

  Uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było dużym problemem dla wielu klientów, którzy mają potrzeby finansowe. Kwestia złych kredytów i zabezpieczeń to coś, o co klienci zawsze się martwią, starając się o pożyczkę od legalnego pożyczkodawcy. Ale firma MIDLAND CREDIT FIRM wprowadziła tę różnicę w branży pożyczkowej. FIRMA KREDYTOWA MIDLAND została akredytowana przez radę organizacji pożyczkowej do udzielania pożyczek klientom lokalnym i międzynarodowym z oprocentowaniem 3%. Otrzymaliśmy przywilej zaspokojenia Twoich potrzeb finansowych. Kwestia kredytu nie powinna powstrzymywać Cię przed uzyskaniem potrzebnej pożyczki.

  Nasze usługi obejmują: -
  * Pożyczki dla inwestorów
  * Konsolidacja zadłużenia
  * Drugi kredyt hipoteczny
  * Pożyczki dla firm
  *Pożyczki osobiste
  * Pożyczki międzynarodowe

  Bez ubezpieczenia społecznego i bez kontroli kredytowej, 100% gwarancji. Wystarczy, że powiesz nam dokładnie, czego chcesz, a my na pewno spełnimy Twoje marzenie. FIRMA KREDYTOWA MIDLAND mówi TAK, gdy banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małe firmy pożyczkowe, pośredników, małe instytucje finansowe, ponieważ mamy nieograniczony kapitał. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania od nas pożyczki: Prosimy o niezwłoczną odpowiedź na tę wiadomość e-mail: midland.credit2@gmail.com

  Nazwa firmy: MIDLAND CREDIT HOME
  Adres e-mail firmy midland.credit2@gmail.com
  Identyfikator NMLS firmy: 315276.
  Witryna internetowa firmy: midlandcreditonline.com

  Motto: Inwestowanie przez pokolenia.

  20 sierpień 2020 16:17
 • Avatar
  Cassie

  Jestem pani Cassie Zion. Mieszkam w Ohio i dziś jestem szczęśliwą mamą. Chcę podziękować panu Johnowi Rubisonowi za oferty pożyczki, pobożnemu człowiekowi. Potrzebujesz pożyczki, aby spłacić dług lub spłacić rachunki? Masz niską zdolność kredytową i masz trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach / innych instytucjach finansowych? Kontakt przez: https://quickloanfirm.webs.com, quickloanlender.help@gmail.com WhatsApp: +16083529056)
  * Pożyczki samochodowe
  * Pożyczki na nieruchomości
  * Pożyczki dla firm
  * Inne pożyczki
  * Linia kredytowa
  * Karta główna

  21 sierpień 2020 9:22
 • Avatar
  Leroy

  YOU WILLING TO HIRE THE REAL HACKERS TO GET ALL YOUR CYBER PROBLEMS FIXED WITH SWIFT RESPONSE?
  OR A VICTIM OF THE BINARY OPTION SCAM? OR NEEDS TO RECOVER YOUR LOST FUNDS?
  With pathfinderhacktech I'm giving you 100% guarantee that your jobs are safe with us and we're going to help you recover all your lost funds to scammers, Solving a problem which you know there’s an answer to is like climbing a mountain with a guide, along a trail someone else has laid.
  Here is a defined platform that maps a positive step closer to surviving heavy threat on the internet. You can put a stop to your anxiety and constant fear of you getting ripped off by Scammers 
  This post is actually for those who are willing to turn their lives around for the better, either financial-wise or relationship-wise or businesses.
  Our primary reason for this development is to ensure that those in need of help don’t get ripped off by scammers 
  This is a global idea that navigates a newbie to a prominent encounter ( Fully immersed to a degree that the subject in question Is a disorienting worthwhile experience on merits).
  the pathfinderhacktecks
  are a team of competence hackers with the mission and vision of making the internet a safer place for all,moreso we render efficient services to those having cyber problems.
  Pathfinderhacktech has grown and expanded since it formation over the years due to the experience and professionalism of our management and technical staff. Our strength is based on our ability to bring together active cyber security professionals who individually has acquired enormous exposure in the world of HACKING
  As part of our corporate goals, providing value added services to meet our client needs and requirements has been our sustaining impetus.
  Our offer of proactive technical and managerial advice has always given us edge over and above our competitors.
  The new development on the pathfinderhacktech platform is to assign to you the right HACKER to deal with your Particular kind of cyber issues depending on the kind of cyber problems you are willing to get fixed.
  Here, you would be refer to a legit professional hacker known for massive skills and security abilities.
  Skilled and trained on
  ▪Social media hacks ( facebook, twitter, Instagram, snapchat )
  ▪Email hacks
  ▪phone hacks
  ▪bitcoin hacks.
  ▪verified PayPal account hacks
  ▪database hacks
  ▪credit card top up
  ▪university score upgrade
  ▪money transfer
  ▪binary option funds recovery. ( recovered $5,567,078 million)
  The binary option scam is another problem facing the internet today.
  How do you avoid binary option scam and what do you do if you are a victim of the scam. 
  Be wary of adverts on the internet and mostly on social media promising high returns from binary options trading. The binary option is one of the highly recorded scam on the internet. The Binary options are a form of fixed-odds betting. Particularly a trade involving if an event will occur or not and the result is either positive or negative.
  If the investor is right, then they stand a solid chance of winning and should see a return of the funds invested but if they are wrong, they lose thier full funds invested. The pathfinderhacktech are breeding effort to put an end to these unbearable swindle scheme taking over the internet and taking a solid step forward to render solution to those affected by the fleece…
  Here would be our cyber security techniques to retrieving back the victims stolen funds. For more update and inquiries Contact slakeleroy (at)gmail(.)com

  28 sierpień 2020 19:31
 • Avatar
  Susan Benson

  Witam, czy potrzebujesz pilnej pożyczki?
  Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Potrzebujesz pożyczki na założenie firmy, ukończenie projektu, zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? jeśli tak, skontaktuj się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Jeśli to czytasz i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz po prostu napisać do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ Twoja stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem.

  Funkcje i zalety;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczne oprocentowanie 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji
  * Masz szansę wybrać datę spłaty - co tydzień, co miesiąc lub co rok przez okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Wiele osób boryka się z przedwczesnymi wyzwaniami finansowymi iz jakichś powodów tak trudno jest im uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych.

  Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania dla swoich finansów, po prostu napisz do mojej firmy, a pomożemy Ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz z nami, składasz podanie w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest Twoja stabilność finansowa i będziesz pod opieką przez cały proces.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com LUB;
  WhatsApp: +447903159998

  30 sierpień 2020 8:06
 • Avatar
  Susan Benson

  Witam, czy potrzebujesz pilnej pożyczki?
  Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Potrzebujesz pożyczki na założenie firmy, ukończenie projektu, zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? jeśli tak, skontaktuj się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Jeśli to czytasz i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz po prostu napisać do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ Twoja stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem.

  Funkcje i zalety;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczne oprocentowanie 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji
  * Masz szansę wybrać datę spłaty - co tydzień, co miesiąc lub co rok przez okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Wiele osób boryka się z przedwczesnymi wyzwaniami finansowymi iz jakichś powodów tak trudno jest im uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych.

  Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania dla swoich finansów, po prostu napisz do mojej firmy, a pomożemy Ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz z nami, składasz podanie w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest Twoja stabilność finansowa i będziesz pod opieką przez cały proces.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB;
  WhatsApp: +447903159998

  30 sierpień 2020 8:06
 • Avatar
  Ziembowski Bańkowski

  Cześć wszystkim,

  To tak zaskakujące i niesamowite, że w końcu trafiłem na uczciwego pożyczkodawcę, który zaoferował mi pożyczkę.
  Jeśli nadal potrzebujesz pożyczki, polecam kontakt z Marysią Danutą pod adresem e-mail: marysiadanuta@outlook.com Gwarantuję, że pożyczkodawca udzieli Ci pożyczki.

  2 wrzesień 2020 21:23
 • Avatar
  anna

  dzień dobry

  jeśli jesteś zainteresowany pożyczką prywatną na realizację swoich marzeń lub projektem na realizację lub pokrycie wydatków.

  mogę ci pomóc
  https://kredit-privat-online-bank.fr.gd/
  wystarczy jedno kliknięcie
  lub
  Whatsaps: +33 755966288
  lub
  luizaaguiero0001@gmail.com

  Kwota pożyczki: ..................?

  Okres spłaty : .............?

  Dziękuję Ci

  3 wrzesień 2020 16:54
 • Avatar
  Marcus

  Dzień dobry.

  Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki na dom, pożyczki na wakacje, pożyczki konsolidacyjnej lub innego rodzaju pożyczki? Oferujemy pożyczkę pod adresem

  Oprocentowanie 2% w skali roku. Możesz ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 10 000,00 do 20 000 000,00 dolarów, euro i funtów na okres

  okres spłaty od 5 lat do 20 lat.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej pożyczki, prosimy o kontakt mailowy: (bridgeloan001@gmail.com)

  Podpisano.
  Panie Marcus.
  Whatsapp: +12023810196

  5 wrzesień 2020 1:41
 • Avatar
  Claudia Klein

  Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było dużym problemem. Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

  Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 |

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!

  9 wrzesień 2020 0:48
 • Avatar
  Nicole Frazier

  Witam, nazywam się Nicole Frazier, pochodzę z Edmonton w Kanadzie, mieszkam w Polsce w związku małżeńskim, przez ostatnie 3 lata szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej (georgejacksonloanfirm0147@gmail.com) i otrzymałem tylko kilka oszustów, które sprawił, że im zaufałem i pod koniec dnia zabrali wszystkie moje pieniądze i zostawili mnie zrujnowanego, cała moja nadzieja została stracona, byłem zdezorientowany i sfrustrowany, straciłem pracę i bardzo trudno było wyżywić moją rodzinę, ja nigdy nie chciał już nic robić z firmami pożyczkowymi w sieci, więc poszedłem pożyczyć trochę pieniędzy od znajomego, powiedziałem mu wszystko, co się stało, a on powiedział, że może mi pomóc, że zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc, że on właśnie dostałem od nich pożyczkę, poinstruował mnie, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem tak, jak mi powiedział, złożyłem wniosek, nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i ku mojemu największemu zdziwieniu dostałem pożyczkę w 48 godzin, nie mogłem uwierz moim oczom, jestem dziś szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu, że takie firmy pożyczkowe jak ta wciąż istnieją na tych wszystkich oszustach Jeśli chodzi o miejsca, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczki, aby się udali (georgejacksonloanfirm0147@gmail.com) lub co to jest aplikacja +14086690918, nigdy cię nie zawiodą.

  Dziękuję za przeczytanie.

  11 wrzesień 2020 2:02
 • Avatar
  Davis

  Cześć wszystkim. Widziałem komentarze osób, które już otrzymały pożyczkę z pożyczki na czyste serce, a potem zdecydowałem się złożyć wniosek zgodnie z ich zaleceniami i zaledwie kilka godzin temu potwierdziłem na swoim osobistym koncie bankowym łączną kwotę 100 000 euro, o którą prosiłem. To naprawdę świetna wiadomość i radzę wszystkim, którzy potrzebują prawdziwej pożyczki, aby złożyli wniosek za pośrednictwem poczty elektronicznej (elenanino0007@gmail.com). Cieszę się, że otrzymałem pożyczkę, o którą prosiłem.

  15 wrzesień 2020 12:16
 • Avatar
  Susan Benson

  Witam Pani i Panowie, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio przez WhatsApp na numer: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

  Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczne oprocentowanie 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji
  * Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Nie trać okazji z powodu braku funduszy.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  WhatsApp: +447903159998

  Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

  22 wrzesień 2020 10:30
 • Avatar
  anna

  https://kredit-privat-online-bank.fr.gd/Dobry wieczór

  Dla każdego, kto chce pożyczki prywatnej na spłatę długów lub realizację swoich marzeń lub projektów i różnych spraw finansowych

  proszę skontaktuj się z nami
  Możemy Ci pomóc

  Whatsaps: +33 755966288

  mail: luizaaguiero0001@gmail.com

  Kwota pożyczki: ..................?

  Okres spłaty: .............?

  Dziękuję Ci

  22 wrzesień 2020 12:26
 • Avatar
  Felix Alex

  Potrzebujesz pieniędzy na projekt, biznes, podatki, rachunki i wiele innych
  z innych powodów nasze pożyczki są proste i tanie, skontaktuj się z nami już dziś. Plik
  pożyczka, której potrzebujesz, możemy zorganizować dowolną pożyczkę, budżet, oprocentowanie już od 3%, odpowiedz teraz na e-mail:
  Felixalexinvestment22@gmail.com

  26 wrzesień 2020 1:22
 • Avatar
  Felix Alex

  Potrzebujesz pieniędzy na projekt, biznes, podatki, rachunki i wiele innych
  z innych powodów nasze pożyczki są proste i tanie, skontaktuj się z nami już dziś. Plik
  pożyczka, której potrzebujesz, możemy zorganizować dowolną pożyczkę, budżet, oprocentowanie już od 3%, odpowiedz teraz na e-mail:
  Felixalexinvestment22@gmail.com

  26 wrzesień 2020 1:22
 • Avatar
  Claudia Klein

  Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

  Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz zaciągnąć pożyczkę i sfinalizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

  Zapewniamy całodobowe usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 |.

  Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej poprzez: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!

  26 wrzesień 2020 17:21
 • Avatar
  KUMAH JAMES

  Jesteś biznesmenem czy kobietą? Masz kłopoty finansowe lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnej firmy? Czy musisz spłacać ich dług, czy też musisz opłacać rachunki lub zakładać dobry biznes? Czy będziesz mieć niską zdolność kredytową i czy trudno będzie uzyskać kapitał od lokalnych banków / innych instytucji finansowych? Potrzebujesz pożyczki lub finansowania z dowolnego powodu, takiego jak:
  a) Pożyczka osobista, rozszerzenie działalności,
  b) przedsiębiorczość, edukacja,
  c) konsolidacja zadłużenia,
  d) Duże pożyczki

  Z niskim oprocentowaniem 3%, z gwarancją i bez
  Oferujemy gwarancje, pożyczki osobiste, pożyczki konsolidacyjne zadłużenia oraz ryzyka
  kapitał własny, kredyt biznesowy, pożyczka edukacyjna, hipoteka lub pożyczki na dowolne
  OK".

  Jednak nasza metoda daje możliwość określenia kwoty potrzebnego kredytu oraz okresu, na jaki jest to dla Ciebie przystępne, daje realną szansę na zdobycie potrzebnych środków!

  Te osobiste pożyczki mogą zostać zatwierdzone niezależnie od posiadanego kredytu, a wielu zadowolonych klientów obsługuje tę aplikację. Ale nie tylko otrzymujesz niezbędną pożyczkę osobistą; To nasza obietnica: gwarantujemy najniższe oprocentowanie dla wszystkich pożyczek z niezabezpieczonymi korzyściami.

  Staramy się wywrzeć trwałe pozytywne wrażenie i pod każdym względem przewyższać oczekiwania moich klientów. Naszym celem jest traktowanie Państwa z godnością i szacunkiem, oferując jednocześnie usługi najwyższej jakości.

  E-mail: midland.credit2@gmail.com
  Nazwa firmy: MIDLAND CREDIT HOME
  Odwiedź nas na www.midlandcreditonline.com

  28 wrzesień 2020 13:11
 • Avatar
  THOMPSON GARY

  Dzień dobry!
  Czy potrzebujesz pożyczki? Jestem zarejestrowanym i rzetelnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym kłopoty finansowe, starającym się spłacić rachunki za szkołę, próbującym kupić samochód lub rozpocząć tam własną działalność gospodarczą, kontrahentom i agencjom rządowym. Aby uzyskać więcej informacji lub formularz wniosku o pożyczkę, skontaktuj się z nami przez e-mail: (thompson.loanservice@gmail.com)
  Zarządzanie.
  Skontaktuj się z kredytem Speedy teraz !!!

  2 październik 2020 14:18
 • Avatar
  Bruce Davids

  Pożyczki Ferratum

  Ferratum US, 318, 25 Goodlass Rd, L24 9HJ,
  Stany Zjednoczone.
  +1 (754) 2417737, ferratum.loans@gmail.com

  Witam wszystkich, czy obecnie przeżywacie poważny kryzys finansowy. Czy potrzebujesz pożyczki? Bank odmówił Ci przyjęcia i chcesz, aby kredyt spełnił wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej. Oferujemy pożyczki hipoteczne, pożyczki komercyjne, pożyczki prywatne i pożyczki wyłącznie w celach edukacyjnych.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz.
  Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) (+17542417737) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin.

  Możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki w wysokości od 5000 do 200 milionów USD na rozwiązanie Twoich problemów finansowych przy bardzo niskim oprocentowaniu wynoszącym 3% na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek przez cały okres kredytowania po uzyskaniu u nas kredytu. Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!
  Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz uzyskać wyjaśnienia, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych kontaktów
  E-mail: ferratum.loans@gmail.com
  Whatsapp / Call; +1 (754) 2417737

  8 październik 2020 22:42
 • Avatar
  josephrobinson

  Potrzebujesz pilnej pożyczki? Obciążasz lub potrzebujesz pożyczki? Czy masz zły kredyt? Chcesz pożyczkę? Udzielamy pożyczek ludziom, nawet ze złym i złym kredytem. Udzielamy zarówno pożyczek biznesowych, jak i osobistych na dowolnie krótkie i długie okresy. Nasz program kredytowy jest szybki i niezawodny. Zgłoś się już dziś i otrzymaj natychmiastową informację zwrotną. Skontaktuj się z nami przez e-mail: (josephrobinsonloanfirm@gmail.com)

  11 październik 2020 23:07
 • Avatar
  mariafrancescagigliotti18@gmail.com

  Potrzebujesz pilnej pożyczki? Obciążasz lub potrzebujesz pożyczki? Czy masz zły kredyt? Chcesz pożyczkę? Udzielamy pożyczek ludziom, nawet ze złym i złym kredytem. Udzielamy zarówno pożyczek biznesowych, jak i osobistych na dowolnie krótkie i długie okresy. Nasz program kredytowy jest szybki i niezawodny. Zgłoś się już dziś i otrzymaj natychmiastową informację zwrotną. Skontaktuj się z nami przez e-mail:
  mariafrancescagigliotti18@gmail.com

  14 październik 2020 13:11
 • Avatar
  mariafrancescagigliotti18@gmail.com

  Potrzebujesz pilnej pożyczki? Obciążasz lub potrzebujesz pożyczki? Czy masz zły kredyt? Chcesz pożyczkę? Udzielamy pożyczek ludziom, nawet ze złym i złym kredytem. Udzielamy zarówno pożyczek biznesowych, jak i osobistych na dowolnie krótkie i długie okresy. Nasz program kredytowy jest szybki i niezawodny. Zgłoś się już dziś i otrzymaj natychmiastową informację zwrotną. Skontaktuj się z nami przez e-mail:
  mariafrancescagigliotti18@gmail.com

  14 październik 2020 13:13
 • Avatar
  Albert

  Szukasz pożyczki? Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, takie jak pożyczki osobiste, kredyty hipoteczne, kredyty na nieruchomości, kredyty korporacyjne, kredyty inwestycyjne, kredyty biznesowe, kredyty komercyjne, kredyty konsolidacyjne i wiele innych z 3% odsetkiem. Udzielamy pożyczek od minimum 5000 USD do maksymalnej kwoty 150000000,00 USD, jeśli jesteś zainteresowany skontaktowaniem się z nami za pośrednictwem

  E-mail: jacksonfinancial249@gmail.com Whatsapp
  : +14377033498

  15 październik 2020 17:22
 • Avatar
  gina

  Nazywam się Gina Anthony. Mieszkam w USA, po niesamowitym wyborze pożyczek online i odrzuceniu pożyczki konsolidacyjnej przez mój bank i dostawcę kredytów hipotecznych, natknąłem się na Choice Loans za pośrednictwem wyszukiwarki Google, ale nadal nie działa, ale po rozmowie z przyjacielem która wcześniej otrzymała pożyczkę od RANDALL OVERBY (BPA LOAN SERVICES), skontaktowaliśmy się z nią w celu uzyskania porady. Dała nam kilka świetnych opcji iw ciągu jednego dnia przedstawiła nam plan działania. Zdecydowaliśmy się kontynuować iw ciągu kilku dni mieliśmy fundusze, które chcieliśmy na moim koncie bankowym, ta firma była BOGIEM zbawicielem wysłanym, aby uratować moją rodzinę pożyczką 95 000,00 USD z oprocentowaniem 3%, bez stresu, skontaktuj się z nimi za pośrednictwem : bpm-loanservices@hotmail.com

  15 październik 2020 23:49
 • Avatar
  Claudia Klein

  Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

  Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i natychmiast otrzymaj odpowiedź

  Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej pod adresem: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!

  19 październik 2020 23:58
 • Avatar
  Eugeniusz jestem

  Dzień dobry, nazywam się Kobylarz Eugeniusz jestem obywatelem Polski, ale obecnie pracuję w Niemczech, chcę zaświadczyć o dobrym pożyczkodawcy, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 4 różnych pożyczkodawców internetowych w naszym kraju, wszyscy obiecują, że udzielą mi pożyczki po tym, jak zmuszą mnie do zapłacenia wielu opłat, które nic nie dają i nie dają żadnego pozytywnego wyniku. Straciłem ciężko zarobione pieniądze i było to łącznie 8 000 euro. Pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, szukając oszołomienia, natknąłem się na zeznanie mężczyzny (Przemysława Biernackiego), który również został oszukany i ostatecznie został powiązany z legalną firmą pożyczkową Mariusz Jankowsk Loan Company, gdzie w końcu dostał pożyczkę , więc zdecydowałem się skontaktować z tą samą firmą pożyczkową, a następnie opowiedziałem im swoją historię o tym, jak zostałem oszukany przez 4 różnych pożyczkodawców, którzy nie zrobili nic, ale przysparzali mi więcej bólu. Wyjaśniam firmie pocztą i powiedzieli mi tylko, żebym więcej nie płakał, bo pożyczkę dostanę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru kontaktując się z nimi. Wypełniłem wniosek o pożyczkę i wykonałem wszystko, o co mnie poproszono i otrzymałem pożyczkę w wysokości 60000 euro od tej wspaniałej firmy Mariusz Jankowsk Firma Pożyczkowa zarządzana przez Mariusza Jankowska i tutaj jestem dziś zadowolony z mojej rodziny, ponieważ pożyczka Mariusza Jankowska Firma udzieliła mi pożyczki, więc obiecałem sobie, że złożę zeznania w Internecie na temat sposobu uzyskania pożyczki. Potrzebujesz pilnie pożyczki? uprzejmie i szybko skontaktuj się teraz z firmą Mariusz Jankowsk w sprawie pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej: ( jankowskimariusz999@gmail.com ). Uważam, że inni ludzie również składają zeznania na temat tego samego uczciwego pożyczkodawcy.

  22 październik 2020 14:51
 • Avatar
  Susan Benson

  Witam Pani i Panowie, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

  Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

  Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczne oprocentowanie 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji
  * Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  WhatsApp: +447903159998

  Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

  28 październik 2020 7:57
 • Avatar
  Roy

  Witaj,

  Oferowanie pożyczek osobom, które potrzebują pożyczki biznesowej i osobistej na 4%, Potrzebujesz pożyczki na dowolny cel?, Chcesz opłacić rachunki?, Masz problem finansowy, nasze procedury pożyczkowe są łatwo, szybko, aby uzyskać więcej informacji Skontaktuj się z nami teraz poprzez e-mail: ssloanresolutionsllc@gmail.com

  30 październik 2020 19:21
 • Avatar
  maria

  Chciałbym zadać to pytanie, zanim przejdę od razu do mojego publicznego ogłoszenia. Jeśli uzyskanie legalnej pożyczki online było tak łatwe, jak stwierdzono we wszystkich tych sfabrykowanych / zduplikowanych zeznaniach pożyczkowych, które czytałem w Internecie, to dlaczego ja i mój kochany mąż pięć razy odmówiliśmy pożyczki online po tym, jak oszukano mnie w wysokości około 42000 dolarów ? Właśnie tak bardzo bliski przyjaciel rodziny dał mi i mojemu mężowi e-mail do wiarygodnej firmy pożyczkowej znanej jako pożyczki Medallon Financia. Z wielką niespodzianką otrzymałem pożyczkę w wysokości 456000 dolarów. skontaktuj się z nimi za pośrednictwem następującej witryny internetowej: https://medallonfinance.wixsite.com/finance email (medallonfinancia@gmail.com) medallonfinancia@hotmail.com lub przez WhatsApp +79841104089 Lub zadzwoń +12536550068. jeśli oszukiwałeś wcześniej i nadal potrzebujesz, aby Twoja pożyczka była prawidłowa finansowo.

  31 październik 2020 5:01
 • Avatar
  stacey

  Potrzebujesz legalnej, uczciwej, poważnej i szybkiej pożyczki? Możemy Ci pomóc w 100% poręczeniu kredytów, oferujemy pożyczki biznesowe i osobiste na 3%.

  Po więcej informacji

  uprzejmie skontaktuj się z naszym agentem już dziś, jeśli jesteś zainteresowany naszą
  pożyczki.

  e-mailem: (staceybuckley81@gmail.com) lub (Whatsapp: +12563872052.

  2 listopad 2020 11:36
 • Avatar
  Janecka

  Witam przepraszam, że możesz mnie nie znać, Nazywam się Pani Janecka byłem w takiej sytuacji jak teraz, kiedy potrzebowałem pożyczki, złożyłem wniosek o pożyczkę od ponad 2 firm na tej stronie i zostałem oszukany, straciłem ponad 8000. Byłem sfrustrowany i zmęczony, dopóki mój przyjaciel w Niemczech, Grzna, nie połączył mnie z wiarygodną i prawdziwą firmą pożyczkową JORGE GRACE LOAN FIRM, która pomogła mi w pożyczce w wysokości 20000 euro. potrzeba pilnej pożyczki Wystarczy wysłać e-mail na adres: {jorgegraceloanfirm@gmail.com}

  Janecka

  6 listopad 2020 1:25
 • Avatar
  MARY

  Z przyjemnością zadam to pytanie, zanim przejdę bezpośrednio do mojego publicznego ogłoszenia. Jeśli uzyskanie legalnej pożyczki przez internet było tak łatwe, jak podano we wszystkich sfabrykowanych / zduplikowanych zaświadczeniach o pożyczce, które przeczytałem w Internecie, to dlaczego ja i mój kochany mąż pięć razy odrzuciliśmy pożyczkę online po tym, jak uzyskaliśmy około 42 000 dolarów został oszukany? To tak, jak bardzo bliski przyjaciel mojej rodziny przesłał mi i mojemu mężowi e-mail od wiarygodnej firmy pożyczkowej znanej jako Medallon Financia Loans. Z jedną wielką niespodzianką dostałem pożyczkę w wysokości 456 000 dolarów. Skontaktuj się z nimi za pośrednictwem następującej strony internetowej: https://medallonfinance.wixsite.com/finance Email (medallonfinancia@gmail.com) medallonfinancia@hotmail.com lub przez WhatsApp +79841104089 lub telefonicznie pod numerem +12536550068. Jeśli oszukiwałeś już wcześniej i nadal potrzebujesz, aby kwota pożyczki była prawidłowa finansowo.

  7 listopad 2020 23:39
 • Avatar
  tfunds

  Szanowny Panie / Panie,
  Czy jesteś w trudnej sytuacji finansowej, czy ty
  Potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy musisz spłacić swój dług?
  lub spłacić rachunki lub założyć fajny biznes? Czy masz niski kredyt
  wynik
  i trudno ci jest uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach i innych
  Instytucje finansowe? oferujemy wymienione poniżej pożyczki

  Jak na przykład:
  a) Pożyczka osobista, rozszerzenie działalności.
  b) Rozpoczęcie działalności i edukacja.
  c) Konsolidacja zadłużenia.

  Oferujemy pożyczkę z niskim oprocentowaniem 3% i bez kontroli kredytowej, którą oferujemy
  Pożyczka osobista, pożyczka konsolidacyjna, venture capital, biznes
  pożyczka, pożyczka edukacyjna, pożyczka domowa LUB „pożyczka z dowolnego powodu!”

  Uwaga: wszyscy zainteresowani Kandydaci powinni skontaktować się z nami pocztą elektroniczną w celu uzyskania dalszych informacji
  informacje o naszym programie pożyczkowym.

  kontaktowy adres e-mail: tffinance01@gmail.com
  jaka jest aplikacja: + 393510676189 / + 14093591901

  9 listopad 2020 16:05
 • Avatar
  Ziraat Loans

  Witaj. Skontaktuj sie z nami pod adresem ziraatloans@gmail.com, aby uzyskac pozyczke. Oferujemy pozyczke w wysokosci 2% na maksymalnie 30 lat.

  11 listopad 2020 16:36
 • Avatar
  Garanti Loans

  Osobom prywatnym lub firmom oferujemy pozyczke do 25 milionów, po wiecej informacji prosimy o kontakt pod adresem garrantiloans@gmail.com

  11 listopad 2020 16:37
 • Avatar
  Lapek Hejak

  Czesc. Nazywam sie Lapek Hejak. Kontakt Peter Krajcovic na senatorrpwalter@gmail.com dla kredytu. Otrzymalem od niego pozyczke w wysokosci 800 000 zl. Pozyczka jest zabezpieczona.

  11 listopad 2020 16:37
 • Avatar
  Ziraat Loans

  Witaj. Skontaktuj sie z nami pod adresem ziraatloans@gmail.com, aby uzyskac pozyczke. Oferujemy pozyczke w wysokosci 2% na maksymalnie 30 lat.

  11 listopad 2020 16:38
 • Avatar
  Alex

  Czy potrzebujesz szybkiej gotówki, aby uregulować swoje rachunki? Oferta natychmiastowa złóż wniosek przez: WhatsApp +1 (220) 270 9236 lub e-mail: saploancompany@gmail.com

  16 listopad 2020 13:19
 • Avatar
  Susan Benson

  Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

  Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturalnych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

  16 listopad 2020 23:19
 • Avatar
  scott

  Ten artykuł jest pomocny, w zeszłym roku byłem w sytuacji, w której miałem złe kredyty i potrzebowałem pożyczek na mój biznes oliwkowy. Otrzymywałem okropne stawki, więc wycofałem się i znalazłem profesjonalnego człowieka o imieniu (JACK BERRY) na Wickr, który przedstawił ma bank mikrofinansowy w wysokości 3%, który pomógł mi popracować nad moją zdolnością kredytową i zapisami. Teraz złożyłem wniosek o pożyczkę SBA, dostałem grant na początku zeszłego miesiąca pocztą
  (mackmarry642@gmail.com)

  20 listopad 2020 21:17
 • Avatar
  Karl

  POTRZEBUJESZ POŻYCZKI Czy jesteś biznesmenem? Potrzebujesz środków na założenie własnej firmy? Potrzebujesz pożyczki na spłatę zadłużenia, spłacenie rachunków lub rozpoczęcie ciekawego biznesu? Potrzebujesz środków na sfinansowanie swojego projektu? E-mail: (karlwalter685@gmail.com) Oferujemy usługi kredytowe z gwarancją na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu na świecie (osobom fizycznym, firmom, pośrednikom w handlu nieruchomościami i organizacjami zbiorowymi) po naszym doskonałym oprocentowaniu wynoszącym 2%. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, prosimy o przesłanie odpowiedzi na następujący adres e-mail: karlwalter685@gmail.com

  22 listopad 2020 3:30
 • Avatar
  Lara

  Potrzebujesz szybkiej i legalnej pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z lara.clrence@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

  E-mail: lara.clrence@gmail.com
  WhatsApp: +393512067612

  24 listopad 2020 7:52
 • Avatar
  finance.micro1@gmail.com

  Czy pilnie potrzebujesz gotowości do opłacenia rachunków, jeśli następnie się skontaktujesz
  Aby uzyskać więcej informacji, pisz na adres e-mail: finance.micro1@gmail.com
  z informacją o dmuchaniu

  Nazwiska i imiona:
  kraj:
  Wymagana kwota pożyczki:
  Okres pożyczki:
  telefon:
  mobilny:
  En savoir plus sur ce texte sourceVous devez indiquer le texte source pour obtenir des informations supplémentaires

  25 listopad 2020 13:30
 • Avatar
  Dr Mike Morgan

  Oferujemy pożyczki z oprocentowaniem 3% zarówno na pożyczki biznesowe, jak i osobiste,
  E-mail: mm67544309@gmail.com lub
  Whats-app: +1 661-772-9122, aby uzyskać więcej informacji.
  Dr Mike Morgan
  Toronto, Ontario M5H 2N1,
  Kanada / / Turcja, Istambuł.

  27 listopad 2020 19:51
 • Avatar
  janice

  Witam wszystkich, nazywam się janice albert, pochodzę z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę od pana PETER JOHNSON Loan Compan {(peterloanfirm33@gmail.com} po złożeniu wniosku dwa razy z różnych pożyczek) pożyczkodawcy, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcami na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem wniosek, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie firmie pożyczkowej pana PETERA JOHNSONA, który obiecał pomóc mi w pożyczce pragnienie i naprawdę zrobił to, co obiecał bez żadnej zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie sądziłem, że są nadal wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem pana PETERA JOHNSONA, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale radziłbym Ci wypróbować Pana PETER JOHNSON Loan Company, jego opiekuńczego i wyrozumiałego. Nie wiem, czy potrzebujesz również pilnej pożyczki, czy też potrzebujesz finansowania dla swoich projektów, więc zachęcamy do kontaktu z panem PETE R JOHNSON Loan Company, jego adres e-mail to (peterloanfirm33@gmail.com) LUB NUMER APLIKACJI +447418349840

  6 grudzień 2020 23:23
 • Avatar
  anna

  Witaj

  Dla każdego, kto chce pożyczki prywatnej na spłatę długów lub realizację swoich marzeń lub projektów i różnych spraw finansowych

  proszę skontaktuj się z nami

  Możemy Ci pomóc

  Whatsaps: +33 755966288

  mail: luizaaguiero0001@gmail.com

  Kwota pożyczki: ..................?

  Okres spłaty: .............?

  Dziękuję Ci

  8 grudzień 2020 13:04
 • Avatar
  Kate Malone

  Dzień dobry, drodzy czytelnicy, jestem Kim Ray pracujący w Arabii Saudyjskiej, chcę skorzystać z tego medium, aby podzielić się krótkim zeznaniem na temat tego, w jaki sposób uzyskałem pożyczkę online po uruchomieniu z wysokim odsetkiem zainteresowanych, a także zostałem oszukany przez 1 firmę o nazwie Ruby Hernendez Firma pożyczkowa, obiecałem, że nigdy nie złożę wniosku o pożyczkę online, aż do pewnego wiernego dnia, kiedy inna pielęgniarka pracująca w tym samym szpitalu z moją żoną powiedziała jej, jak jej mąż otrzymał pożyczkę, która pomogła mu w zainwestowaniu w firmę produkującą oleje roślinne, a stopa procentowa była niska , po dyskusji moja żona poprosiła o dane pożyczkodawcy, a ona dała jej e-mail od Boga wysłanego pożyczkodawcy, moja żona przesłała mi szczegóły i skontaktowaliśmy się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej; globalprovissioncompany@gmail.com LUB Whatsapp: +380660376104

  11 grudzień 2020 0:43
 • Avatar
  accessloanfirm2030@gmail.com

  dzień dobry

  Potrzebujesz pilnej pożyczki na zaspokojenie swoich potrzeb finansowych? Oferujemy pożyczki od 2.000 do 50.000.000,00 euro, jesteśmy niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni, bez kontroli zdolności kredytowej oraz oferujemy 100% gwarancję kredytów zagranicznych w okresie przelewu.

  Udzieliliśmy również pożyczek we wszystkich walutach z oprocentowaniem 3% dla wszystkich pożyczek .... Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez e-mail firmy: accessloanfirm2030@gmail.com

  Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem.

  Napisz do nas na: accessloanfirm2030@gmail.com

  Whatsapp: +79258159150

  Wzgląd
  Panie Scott
  accessloanfirm2030@gmail.com

  18 grudzień 2020 11:29
 • Avatar
  Mike

  CHRISTMAS LOAN! CHRISTMAS LOAN !! CHRISTMAS LOAN !!! WE OFFER ALL TYPES OF LOANS AT 3%. WE CAN HELP ANYONE TO GET A LOAN, WITH SMOOTH AND EFFECTIVE SERVICES. I am Mr. Mike Morgan, in good standing, the money legitimate and reputable company Lender I lend money to people who need financial assistance. Do you have bad credit or do you need money to pay the bills? I want to use this medium to inform you that I am trustworthy to the beneficiary as I will be happy to offer you a loan. No credit check, 100% guaranteed. email: muthooth.finance@gmail.com
  Note: Only welcome serious people because we are legit and willing to fund loans for real people and serious. To return to us with the following information if you are interested:
  First and Last Name: Country: State: Phone: Amount Needed as Loan: Loan Duration: Sex: Workplace: Monthly Income:
  Once we receive your email, we will send you our loan conditions for the procedure. please contact our company email or whatsapp: Company email: muthooth.finance@gmail.com WhatsApp: +91-7428831341

  22 grudzień 2020 14:32
 • Avatar
  mario

  Jakies chuje spamują forum

  30 grudzień 2020 22:40
 • Avatar
  Vladimirxzb

  удалите,пожалуйста! <a href=https://spam-rassylka.ru/>.</a>

  31 grudzień 2020 4:18
 • Avatar
  Tamara

  To niesamowite, że dostałem pożyczkę w wysokości 20,000€. Cieszę się, że dostałem pożyczkę od pożyczkodawcy, który pomógł mi z pożyczką. Wypróbowałem inną usługę, ale nigdy nie mogłem dostać pożyczki z tych usług. Część z nich poprosi mnie o wypełnienie wielu dokumentów i nie skończy się to dobrze na koniec dnia. Ale jestem szczęśliwy po spotkaniu z panią Eleną Nino. Udało mi się otrzymać pożyczkę w wysokości 20,000 euro. Teraz moja firma dobrze się rozwija i chcę powiedzieć wszystkim o tym dzisiaj, ponieważ są szybcy, w 100% niezawodni i godni zaufania. Teraz spłacam pożyczkę, którą otrzymałem od firmy Aiden Tyler Finance Home. Możesz się z nimi skontaktować i nie marnować czasu. email elenanino0007@gmail.com

  2 styczeń 2021 6:58
 • Avatar
  HAck

  Czy potrzebujesz usług hakera? Następnie możesz skontaktować się z brazilhacklords@gmail.com, kontakt whatsApp +420234722997 dla wszystkich twoich
  Hack Jobs. Jesteśmy zespołem brazylijskich hakerów z ciemnej sieci i od lat współpracujemy z naszymi świadkami na całym świecie, którzy świadczą o naszej dobrej pracy. Przed dokonaniem płatności dostarczamy dowód. Jakich usług hakerskich potrzebujesz?
  Oferujemy następujące usługi i nie tylko, z szybką reakcją w 100% gwarantowaną
  - Zmieniają się oceny uczelni
  - Włamanie do konta bankowego, przelew pieniędzy, sklep Bitcoin itp.
  - Usuń włamanie do rejestru karnego
  - WhatsApp hack, messenger hack, sms hack i inne hackowanie mediów społecznościowych, aby sprawdzić działania współmałżonka, dzieci, współpracowników itp.
  - Hack Facebooka
  - Hack na Twitterze
  - Hakuj konta e-mail
  - zmiany stopni
  - Awaria witryny
  - Awaria serwera
  - hack Skype
  - Bazy danych hakerskie
  - Word Press Blogi Hack
  - Hakowanie pojedynczych komputerów
  - zdalnie włamać się do urządzeń sterujących
  - numery palników chop
  - Potwierdzone włamanie do kont Paypal
  - Każde włamanie do konta w mediach społecznościowych
  - Włamanie do Androida i iPhone'a
  - Hack monitorowania wiadomości tekstowych
  - Hack nasłuchiwania e-maili
  - Niemożliwy do śledzenia adres IP
  - Zweryfikowane pirackie konta PayPal
  - Karta kredytowa do bezpłatnych transakcji internetowych itp
  Nasze usługi są nieograniczone.
  ŁADUJEMY RÓWNIEŻ PUSTE KONTO BITCOIN W ŁAŃCUCHU BLOKOWYM BEZ PŁATNOŚCI Z GÓRY.
  Twoja tożsamość będzie anonimowa, hakowanie to nasza praca. Skontaktuj się z nami teraz
  brazilhacklords@gmail.com, kontakt whatsApp +420234722997, aby uzyskać nieograniczone możliwości.

  2 styczeń 2021 15:52
 • Avatar
  Ewa Jensen

  Witam Chciałbym podziękować Bogu za pomoc w mojej pożyczce w wysokości 10000 $ po tym, jak zostałem oszukany przez tak długi czas.Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, skontaktuj się z nim, aby również mógł ci pomóc, jego pożyczka nie potrwa długo w 6 godzin. pożyczka była na moim koncie każdy, kto potrzebuje pilnej i zaufanej pożyczki, powinien się z nim skontaktować teraz jest wysłany przez Boga i dobrą osobą jego e-mail to E-mail: globalprovissioncompany@gmail.com Z przyjemnością piszę to tutaj, ponieważ istnieje wiele oszustw jeśli naprawdę potrzebujesz pomocy i nie zostałem oszukany, ponieważ zostałem oszukany, jest to właściwa firma pożyczkowa, z którą należy się skontaktować: E-mail: globalprovissioncompany@gmail.com LUB Whatsapp: +380660376104

  14 styczeń 2021 5:29
 • Avatar
  Prudential Financial Services, Inc.

  APLIKUJ TERAZ! i otrzymaj środki w ciągu 7 dni.

  Jestem Pan John .P. Strangfelda z Prudential Financial Services, prywatnego inwestora / pożyczkodawcy oraz korporacyjnego finansowania nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności. Oferuję również Pożyczki dla poważnych osób, Firm i Korporacji z oprocentowaniem 3% miesięcznie, wyznacznik warunków pożyczki INFORMACJE SĄ POTRZEBNE, JEŚLI ZAINTERESOWANE. Jeśli jesteś zainteresowany, odpowiedz na: prudentialfinancialservices@protonmail.com - aby uzyskać więcej informacji.

  Prudential Financial Services, Inc.
  E-mail: prudentialfinancialservices@protonmail.com

  31 styczeń 2021 14:33
 • Avatar
  Kosik Lukas

  Nadal szukasz kredytu? iz powodu Twojej zlej historii kredytowej nikt ani bank nie chce Ci pozyczyc? skontaktuj sie z nami pod adresem ziraatloans@gmail.com, aby otrzymac pozyczke juz dzis. Oferujemy pozyczke z latwoscia i mniej dokumentów bez sprawdzania historii kredytowej.

  23 luty 2021 17:47
 • Avatar
  Helmut Hager

  Czesc wszystkim. Jestes biznesmenem, kobieta lub osoba prywatna? Potrzebujesz pozyczki, aby rozwinac dzialalnosc, kupic dom lub splacic stare pozyczki? Skontaktuj sie z nami pod adresem garrantiloans@gmail.com, aby uzyskac dowolna kwote pozyczki. A my pomozemy Ci z pozyczka natychmiast, latwo i szybko.

  23 luty 2021 17:51
 • Avatar
  Lorant Battyanyi

  Dzien dobry wszystkim. Czy nadal potrzebujesz pozyczki? Zatrudniam Cie do kontaktu z Panem Peterem Krajcovicem pod adresem senatorrpwalter@gmaill.com, jesli nadal potrzebujesz kredytu Nazywam sie Lorant Battyanyi i otrzymalem od nich pozyczke w wysokosci 150 tysiecy euro.

  23 luty 2021 17:52
 • Avatar
  Kosik Lukas

  Nadal szukasz kredytu? iz powodu Twojej zlej historii kredytowej nikt ani bank nie chce Ci pozyczyc? skontaktuj sie z nami pod adresem ziraatloans@gmail.com, aby otrzymac pozyczke juz dzis. Oferujemy pozyczke z latwoscia i mniej dokumentów bez sprawdzania historii kredytowej.

  23 luty 2021 17:52
 • Avatar
  NORTION LOAN CONSULTANT

  Witamy w NORTION LOAN CONSULTANT,

  Konsultant Nortion Loan jest tutaj, aby upewnić się, że uzyskasz najlepszą pożyczkę dla swojej firmy lub zapłacisz rachunki. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań i zapoznać się z regulaminem.
  Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać pożyczkę w wysokości 2,5% całej pożyczki, jest to łatwe, szybkie i bezpieczne.

  Informacje kontaktowe

  E-mail: nortionloanconsultant@gmail.com

  Numer telefonu: +1 409 210 4274

  Whatsapp: +1 409210 4274 (TYLKO TEKST)

  Facebook: Pożyczka Nortion

  Instagram: konsultant Nortion Loan

  Twitter: @nortionloanconsultant

  Pożyczka w najlepszym interesie

  28 luty 2021 13:39
 • Avatar
  Robert Finance

  Potrzebujesz legalnej pożyczki z niskim oprocentowaniem? jesteśmy wspierani przez rząd, minimalna pożyczka 5000,00 USD, maksymalna pożyczka 1000,000,00 USD, skontaktuj się z nami od razu: robertfinancialloans@gmail.com Imię i nazwisko, potrzebna kwota i czas trwania, numer # Kraj i adres. Imię pożyczkodawcy: Robert Lender's Email: robertfinancialloans@gmail.com również
  WhatsApp +14086140680

  6 marzec 2021 22:25
 • Avatar
  Claudia Klein

  Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemką i oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe

  Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro, a my udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

  Przyznaję, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem.Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny

  Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz zaciągnąć pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje kiedykolwiek i gdziekolwiek tego potrzebujesz

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i natychmiast się z Tobą skontaktujemy

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach !!

  9 marzec 2021 10:37
 • Avatar
  ACHIEVERS

  Dzien dobry,

  Jestem Kierownikiem Administracji Kredytami w ACHIEVERS FINANCIAL LOANS SERVICE.
  Jestesmy firma zajmujaca sie inwestycjami finansowymi, która poszukuje firm z dochodowymi projektami lub zespolami przedsiebiorców, które wymagaja kapitalu zalazkowego

  dla swojej dzialalnosci, który moze wygenerowac dobry zwrot z inwestycji w okresie finansowania.
  Skupiamy sie na wspieraniu firm na wczesnym i póznym etapie rozwoju.

  Jesli potrzebujesz jakichkolwiek rodzajów pozyczek, uprzejmie skontaktuj sie z nami w sprawie dowolnego rodzaju pozyczki,
  Oferujemy pozyczki w przedziale od 10,000.00 USD do 50,000,000.00 USD z oprocentowaniem 2%.
  Skontaktuj sie z nami, podajac swoje dane, wysylajac e-mail: achieversfinancialloansservice@gmail.com

  Jesli jestes zainteresowany, skontaktuj sie z nami, aby uzyskac szczególowe informacje i procedury, odpowiadajac na te wiadomosc e-mail:

  achieversfinancialloansservice@gmail.com


  Pozdrowienia,
  C.E.O. Panie Thomas James
  OBSLUGA POZYCZEK FINANSOWYCH ACHIEVERS
  Numer telefonu: + 1-719-900-9365
  Numer WhatsAPP: + 1-719-900-9365

  19 marzec 2021 12:02
 • Avatar
  GLOBAL

  Oferujemy pozyczki na calym swiecie z oprocentowaniem 2%, oferujemy pozyczki biznesowe, pozyczki osobiste, pozyczki samochodowe, pozyczki inwestycyjne, pozyczki

  mieszkaniowe i wiele innych. Oferujemy pozyczki w przedziale od 50,000.00 USD do 50,000,000.00 USD, W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt poprzez ponizsze e-maile: expresseasyloan1@gmail.com

  Uslugi pozyczek Global Express Easy Loan
  E-mail: expresseasyloan1@gmail.com

  19 marzec 2021 12:03
 • Avatar
  MARK DAVSON

  Uwaga:

  Szukasz PRAWDZIWEJ FIRMY KREDYTOWEJ, która udzieli Ci pozyczki w przedziale od 50,000.00 do 50,000,000 EUR (na pozyczke biznesowa lub firmowa, pozyczke osobista,

  pozyczke mieszkaniowa, kredyt samochodowy, pozyczki konsolidacyjne, kapital podwyzszonego ryzyka, pozyczke zdrowotna itp.)
  A moze odmówiono Ci pozyczki z banku lub instytucji finansowej z jednego lub drugiego powodu?
  Zlóz wniosek teraz i uzyskaj prawdziwa pozyczke finansowa przetworzona i zatwierdzona w ciagu 3 dni.
  MARK DAVSON FINANCIAL FIRM Pozyczki, jestesmy "Miedzynarodowo Akredytowanym Pozyczkodawca", który udziela PRAWDZIWYCH POZYCZEK FINANSOWYCH osobom fizycznym i firmom o

  niskim oprocentowaniu 2% za pomoca waznego dowodu osobistego lub paszportu miedzynarodowego w celu weryfikacji.
  Nasza splata pozyczki rozpoczyna sie 1 (jeden) rok po otrzymaniu pozyczki, a okres splaty wynosi od 3 do 35 lat.
  Nasza firma potrzebuje równiez osoby, która moze byc przedstawicielem naszej firmy w Twoim kraju.

  W CELU NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI I PRZETWARZANIA WNIOSKU O POZYCZKE W CIAGU 2 DNI ROBOCZYCH,
  Skontaktuj sie z nami bezposrednio za posrednictwem tego e-maila: markdavsonfinancialloanfirm@gmail.com

  Skontaktuj sie z nami, podajac nastepujace informacje:

  Pelne imie i nazwisko:____________________________
  Kwota potrzebna jako pozyczka: ________________
  Okres pozyczki: _________________________
  Cel pozyczki: ______________________
  Data urodzenia:___________________________
  Plec:_______________________________
  Stan cywilny:__________________________
  Adres kontaktowy:_______________________
  Kod pocztowy miasta:__________________________
  Kraj:_______________________________
  Zawód:____________________________
  Telefon komórkowy:__________________________

  Wyslij prosbe o natychmiastowa odpowiedz na adres: markdavsonfinancialloanfirm@gmail.com

  Dziekuje Ci
  C.E.O. Wielebny Mark Davson
  MARK DAVSON FINANCIAL FIRMA KREDYTOWA
  Wielka Brytania, Anglia (UK)
  E-mail: markdavsonfinancialloanfirm@gmail.com
  E-mail: markdavsonloanfirm@hotmail.com
  E-mail: markdavsonloanlfirm@europe.com
  WhatsApp: +447404320361

  19 marzec 2021 12:03
 • Avatar
  WLODEK

  Nazywam sie Wlodek Portala i pochodze z Polski, chce podzielic sie ta dobra wiadomoscia z Polakami, w jaki sposób otrzymalem pozyczke w wysokosci 500,000 dolarów od

  firmy Achievers Financial na rozpoczecie projektu. Dziele sie ta dobra wiadomoscia z Polakami, poniewaz wiem, ze wiele osób poszukuje odpowiedniej firmy pozyczkowej, aby otrzymac pozyczke. Jesli szukasz jakiegokolwiek rodzaju pozyczki, radzilem skontaktowac sie z biurem obslugi pozyczek Achievers Financial za posrednictwem poczty elektronicznej: achieversfinancialloansservice@gmail.com
  Ta firma jest wiarygodna i legalna firma pozyczkowa.
  Jestem jednym ze swiadectw tej firmy pozyczkowej za dobre uslugi dla ludzi.

  19 marzec 2021 12:03
 • Avatar
  VICKY DANIS

  Czy jesteś biznesmenem czy kobietą? Masz kłopoty finansowe lub potrzebujesz funduszy, aby założyć własną firmę?
  Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć ładną małą i średnią firmę?
  Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? - Pośrednicy / konsultanci / brokerzy są mile widziani, aby przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni.
  Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: vickkydanisinc@gmail.com

  Chcemy Cię poinformować, że naszym głównym celem jest pomoc osobom fizycznym, firmom i przedsiębiorcom w podniesieniu ich działalności na nowy poziom poprzez inwestycje, doradztwo i pozyskiwanie kapitału bez pożyczek bankowych.
  Posiadamy kwalifikacje we wszystkich aspektach finansowania, banków i pożyczek opartych na aktywach.
  Mamy możliwość radzenia sobie ze wszystkimi aspektami potrzeb finansowych i wyzwań naszych klientów, w tym; Inwestycje w nieruchomości i inne duże różnorodne sektory, które wymagają finansowania. - Osoby fizyczne / firmy / przedsiębiorcy / pośrednicy / konsultanci / brokerzy są mile widziani, aby skontaktować się z nami w sprawie żądanej kwoty pożyczki. Wszyscy klienci są w 100% chronieni.
  Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: vickkydanisinc@gmail.com

  OFERUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POŻYCZEK - WNIOSKUJ O POŻYCZKI DOSTĘPNE

  DO NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI I PRZETWARZANIA WNIOSKU O POŻYCZKĘ W CIĄGU 3 DNI ROBOCZYCH,
  Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem tego e-maila: vickkydanisinc@gmail.com

  Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

  Pełne imię i nazwisko:____________________________
  Kwota potrzebna jako pożyczka: ________________
  Okres pożyczki: _________________________
  Cel pożyczki: ______________________
  Data urodzenia:___________________________
  Płeć:_______________________________
  Stan cywilny:__________________________
  Adres kontaktowy:_______________________
  Kod pocztowy miasta:__________________________
  Kraj:_______________________________
  Zawód:____________________________
  Telefon komórkowy:__________________________

  Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: vickkydanisinc@gmail.com

  Dziękuję Ci.
  Pan Vicky Danis
  Dyrektor.
  FIRMA KREDYTOWA VICKY DANIS FINANCIAL
  E-mail: vickkydanisinc@gmail.com

  19 marzec 2021 12:04
 • Avatar
  STEVEN WILLIAMS

  Obecnie oferujemy zmienny program pożyczki z oprocentowaniem 2% z odpowiednim ważnym dowodem osobistym do weryfikacji.
  Możesz wysłać wniosek o pożyczkę na dowolną kwotę, jakiej potrzebujesz.
  Oferujemy pożyczki od 5000,00 USD Min. 50000000,00 USD Maks.
  Mamy kredyt długoterminowy od pięciu (5) do maksymalnie pięćdziesięciu (50) lat.
  Udzielamy następujących rodzajów pożyczek: Kredyt projektowy, Kredyt refinansowy, Kredyt inwestycyjny dla firm, Kredyt samochodowy lub samochodowy, Kredyt studencki, Konsolidacja zadłużenia, Kredyt mieszkaniowy, Kredyt osobisty, Kredyt na podróże i wakacje, Kredyt świąteczny i noworoczny.
  Nasza firma potrzebuje również osoby, która może być przedstawicielem naszej firmy w Twoim kraju.
  Skontaktuj się z naszym biurem STEVEN WILLIAMS FINANCIAL LOAN FIRM za pośrednictwem poczty elektronicznej: stevenwills0001@gmail.com

  Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą finansową i chcesz uzyskać od nas pożyczkę, skontaktuj się z nami i podaj poniższe dane, które będą potrzebne do zainicjowania
  warunki dotyczące sum pożyczki odpowiednio.

  Nazwa: ___________________________
  Nazwa: ____________________________
  Płeć: _______________________________
  Stan cywilny: _______________________
  Adres kontaktowy: ______________________
  Miasto / kod pocztowy: ________________________
  Kraj: ______________________________
  Data urodzenia: ________________________
  Kwota potrzebna jako pożyczka: ________________
  Okres pożyczki: ________________________
  Dochód miesięczny / dochód roczny: _________
  Zawód: ___________________________
  Cel pożyczki: _____________________
  Telefon: ________________________________
  Faks: __________________________________

  W uznaniu tych danych zostanie przesłany dobrze skalkulowany Regulamin, w tym umowa.

  Dziękuję za Twój patronat!
  Z poważaniem,
  FIRMA KREDYTOWA STEVEN WILLIAMS FINANCIAL
  E-mail: stevenwills0001@gmail.com

  19 marzec 2021 12:04
 • Avatar
  janice

  Witam wszystkich, Nazywam się Janice albert, pochodzę z Alabamy w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby zaświadczyć, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę od pana JOHN WILLIAMS Loan Company {(johnloanfirm2@gmail.com)} po złożeniu wniosku Dwa razy z różnych pożyczkodawcy, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcami na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem wniosek, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, dopóki mój przyjaciel nie przedstawi mnie firmie pożyczkowej JOHN WILLIAMS, który obiecał pomóc mi w pożyczce w wysokości moje pragnienie, a on naprawdę spełnił obietnicę bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie myślałem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem pana JOHNA WILLIAMSA, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale radziłbym Państwu wypróbować pana JOHN WILLIAMS Loan Company, jego opiekuńczego i wyrozumiałego. nie wiesz, czy potrzebujesz również pilnej pożyczki lub chcesz sfinansować swoje projekty, więc nie krępuj się skontaktować z firmą pożyczkową JOHN WILLIAMS, jego adres e-mail to (johnloanfirm2@gmail.com) LUB NUMER APLIKACJI +447418349840

  26 marzec 2021 11:35
 • Avatar
  Mr Desmond Lee

  Szukasz legalnej pożyczki? Masz dość szukania pożyczek
  i hipoteki? Czy Twoje banki odmówiły Ci przyjęcia?
  ? .Pożyczki udzielamy przedsiębiorcom i osobom fizycznym na
  tylko 2% oprocentowanie. skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej:
  desmondloaninverstment@gmail.com i wymyśl plik
  następująca informacja:

  Nazwa pożyczkobiorcy:
  Kraj:
  Numer telefonu:
  Wymagana kwota pożyczki:
  Czas trwania pożyczki:
  Cel pożyczki:
  Płeć

  Czekam na Twoją odpowiedź.

  Pozdrowienia,

  Pan Desmond Lee

  26 marzec 2021 20:58
 • Avatar
  Magdalena Magda

  Swiadectwo o tym, jak zmienilo sie moje zycie (mary.judy555@gmail.com)

  Nazywam sie Magdalena Magda, mieszkam w Warszawie i jestem dzis szczesliwa kobieta? Powiedzialem sobie, ze kazdy pozyczkodawca, który móglby zmienic moje zycie i zycie mojej rodziny, polece kazda osobe, która szuka dla nich pozyczki. Jesli potrzebujesz pozyczki i jestes w 100% pewny, ze splacisz pozyczke, skontaktuj sie z nimi i powiedz im, ze Magdalena Magda skierowala Cie do nich. e-mail do pani Mary Judy przez: (mary.judy555@gmail.com) Mój numer telefonu Whatsapp: +1 (305) 771-0689

  1 kwiecień 2021 16:11
 • Avatar
  Amelia Ania Alicja

  Swiadectwo o tym, jak zmienilo sie moje zycie (mary.judy555@gmail.com)

  Czesc przyjaciele!!! Nazywam sie Amelia Ania Alicja. Chce poswiadczyc dobrego Pozyczkodawce, który pokazal mi swiatlo po tym, jak zostal oszukany przez 2 róznych miedzynarodowych pozyczkodawców Internetu, wszyscy obiecuja mi udzielic pozyczki po tym, jak zaplacili mi duzo oplat, które nie przyniosly niczego i nie przyniosly zadnego pozytywnego wyniku. Stracilem moje ciezko zarobione pieniadze i bylo to w sumie 18 000 PLN Pewnego dnia przegladajac Internet, wygladalem na sfrustrowanego, gdy natknalem sie na zeznania kobiety, która równiez zostala oszukana i ostatecznie zostala powiazana z firma pozyczkowa o nazwie Pozyczka finansowa Mary Judy. Serwis i email (mary.judy555@gmail.com), gdzie w koncu dostala pozyczke, wiec postanowilem skontaktowac sie z ta sama wypozyczalnia, a nastepnie opowiedzialem im moja historie o tym, jak zostalem oszukany przez dwóch róznych pozyczkodawców, którzy nie robili nic wiecej bólu. Tlumacze firmie poczta i wszystko, co mi powiedzieli, to nie plakac, poniewaz otrzymam pozyczke w ich firmie, a takze dokonalem wlasciwego wyboru, aby sie z nimi skontaktowac. Wypelnilem formularz wniosku o pozyczke i kontynuowalem wszystko, o co mnie prosilem, i na mój szok otrzymalem pozyczke w wysokosci 65 000,00 PLN od tej wspanialej firmy (Pozyczka finansowa Mary Judy) zarzadzanej przez pania Mary Judy. Bogobojna kobieta i tu ja Jestem dzisiaj szczesliwy, poniewaz ta firma udzielila mi pozyczki, wiec zlozylem przysiege na siebie, ze bede zeznawal w Internecie, w jaki sposób otrzymalem pozyczke. Czy potrzebujesz pilnie pozyczki? uprzejmie i szybko skontaktuj sie z ta wspaniala firma za pozyczke poczta elektroniczna: (mary.judy555@gmail.com) jest mila. Good Luck.My Whatsapp Numer telefonu: +1 (305) 771-0689

  1 kwiecień 2021 16:11
 • Avatar
  Maciej Marek Maciek

  SWIADECTWO W JAKI SPOSÓB MOZNA UZYSKAC ??MOJA POZYCZE Z POZYCZKI LEGITY

  Nazywam sie Maciej Marek Maciek obywatelem Krakowa. Zostalem oszukany przez 4 róznych miedzynarodowych pozyczkodawców Internetu, wszyscy obiecuja mi pozyczke po tym, jak zaplacili mi kilka oplat, które nie przyniosly niczego i nie przyniosly zadnego pozytywnego wyniku. Stracilem moje ciezko zarobic pieniadze. Pewnego dnia, gdy przegladalem internet ze lzami w oczach, natknalem sie na zeznania czlowieka, który równiez zostal oszukany i ostatecznie zostal powiazany z firma pozyczkowa o nazwie USLUGI POZYCZKI MARY JUDY (mary.judy555@gmail.com), gdzie wreszcie dostalem pozyczke, wiec postanowilem skontaktowac sie z ta sama firma pozyczkowa, a nastepnie opowiedzialem im moja historie o tym, jak zostalem oszukany przez 4 róznych pozyczkodawców, którzy nie zrobili nic, tylko przysporzyli mi wiecej bólu. Tlumacze firmie poczta i wszystko, co mi powiedzieli, to nie plakac, poniewaz otrzymam pozyczke w ich firmie, a takze dokonalem wlasciwego wyboru, aby sie z nimi skontaktowac. Wypelnilem formularz wniosku o pozyczke i kontynuowalem wszystko, o co mnie prosilem, a otrzymalem pozyczke w wysokosci 270 000,00 PLN od tej wspanialej firmy (USLUGI POZYCZKI MARY JUDY) zarzadzanej przez pana Gary'ego Marka i tutaj jestem dzisiaj szczesliwa, poniewaz MARY JUDY LOAN USLUGI udzielily mi pozyczki, wiec zlozylem przysiege na siebie, ze bede zeznawal w Internecie, w jaki sposób otrzymalem pozyczke. Czy potrzebujesz pilnie uprzejmego kredytu i szybko skontaktuj sie z USLUGI POZYCZKOWE MARY JUDY teraz za pozyczke przez e-mail: mary.judy555@gmail.com

  KONTAKT
  USLUGI POZYCZKI MARY JUDY
  Email: {mary.judy555@gmail.com)
  Mój numer telefonu Whatsapp: +1 (305) 771-0689

  1 kwiecień 2021 16:13
 • Avatar
  Maksymilian Mike

  SWIADECTWO W SPRAWIE, W JAKI SPOSÓB MOZNA UZYSKAC ??MOJA POZYCZE OD SPÓLKI PRAWDZIWA FIRMA KREDYTOWA (R.M.L.C)

  Czesc przyjaciele!!! Nazywam sie Maksymilian Mike. chce poswiadczyc dobrego Pozyczkodawcy, który pokazal mi swiatlo po tym, jak zostal oszukany przez 5 róznych miedzynarodowych pozyczkodawców Internetu, wszyscy obiecuja mi udzielic pozyczki po tym, jak zaplacili mi duzo oplat, które nie przyniosly niczego i nie przyniosly zadnego pozytywnego wyniku. Stracilem moje ciezko zarobione pieniadze i bylo to w sumie 20 000,00 PLN. Pewnego dnia przegladalem internet wygladajac na sfrustrowanego, gdy natknalem sie na zeznania kobiety, która równiez zostala oszukana i ostatecznie powiazano ja z firma pozyczkowa o nazwie Usluga pozyczki Mary Judy i emailem (mary.judy555@gmail.com), gdzie w koncu dostalem pozyczke, wiec postanowilem skontaktowac sie z ta sama wypozyczalnia, a nastepnie opowiedzialem im moja historie o tym, jak mnie oszukano przez 5 róznych pozyczkodawców, którzy zrobili mi tylko ból. Tlumacze firmie poczta i wszystko, co mi powiedzieli, to nie plakac, poniewaz otrzymam pozyczke w ich firmie, a takze dokonalem wlasciwego wyboru, aby sie z nimi skontaktowac. Wypelnilem formularz wniosku o pozyczke i kontynuowalem wszystko, o co mnie prosilem, i na mój szok, otrzymalem pozyczke w wysokosci 250 000,00 PLN od tej wspanialej firmy (Usluga pozyczki Mary Judy) zarzadzanej przez pania Mary Judy, bogobojna kobiete, i tutaj ja Jestem dzisiaj szczesliwy, poniewaz ta firma udzielila mi pozyczki, wiec zlozylem przysiege na siebie, ze bede zeznawal w Internecie, w jaki sposób otrzymalem pozyczke. Czy potrzebujesz pilnie pozyczki? uprzejmie i szybko skontaktuj sie z ta wspaniala firma, aby otrzymac pozyczke przez e-mail: (mary.judy555@gmail.com) ona jest zyczliwa. pozostaje Maksymilian Mike ... Mój numer telefonu Whatsapp: +1 (305) 771-0689

  1 kwiecień 2021 16:14
 • Avatar
  KUMAH JAMES

  Üzleti, vállalati vagy személyi kölcsönt keres? Mindenféle hitelt kínálunk évente 3% -os kamatlábbal, további információkért írjon nekünk e-mailt az adataival a (midland.credit2@gmail.com) címen.

  2 kwiecień 2021 17:28
 • Avatar
  Antoni Franciszek

  Nazywam się Karen Louise Jestem obywatelką polską, ale teraz
  Pracuję i mieszkam w Czechach, chcę zaświadczyć o dobrym Pożyczkodawcy, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 3 różnych międzynarodowych pożyczkodawców internetowych, wszyscy obiecują mi pożyczkę po tym, jak zapłacę mi mnóstwo opłat, które nic nie dają i nie osiągnął żadnego pozytywnego wyniku. straciłem ciężko zarobić pieniądze i było to łącznie 7.500 PLN. Pewnego dnia, kiedy przeglądałem internet, wyglądałem na sfrustrowanego, gdy natknąłem się na kobietę z zeznaniami, która również została oszukana iw końcu połączyła się z legalną firmą pożyczkową Antoni Franciszek Loan Firm i e-mailem (antonifranciszek480@gmail.com), gdzie w końcu ją dostała pożyczyłem, więc postanowiłem skontaktować się z tą samą firmą pożyczkową, a następnie opowiedziałem im moją historię o tym, jak zostałem oszukany przez 3 różnych pożyczkodawców, którzy nie zrobili nic, tylko żeby dać mi więcej bólu. Wyjaśniam firmie pocztą i wszystko, co mi powiedzieli, to nie płakać, bo dostanę pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, aby się z nimi skontaktować. wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i przystąpiłem do wszystkiego, o co mnie prosiłem, i na mój szok otrzymałem pożyczkę w wysokości 130 000,00 zł od tej wspaniałej firmy (Firma Kredytowa Antoniego Franciszka) zarządzanej przez Pana Antoniego Franciszka, Boga bojącego się Człowieka, i tutaj Jestem dziś szczęśliwy, ponieważ ta firma udzieliła mi pożyczki, więc złożyłem sobie obietnicę, że będę zeznawać w Internecie na temat tego, jak otrzymałem pożyczkę. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? uprzejmie i szybko skontaktuj się z tą wspaniałą firmą, aby otrzymać pożyczkę przez e-mail: antonifranciszek480@gmail.com On jest serdeczny.

  3 kwiecień 2021 22:21
 • Avatar
  Susan Benson

  Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

  Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczna stopa procentowa - Przystępna stopa procentowa w wysokości 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji
  * Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę na ten adres e-mail sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub w WhatsApp pod numerem +447903159998

  Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

  7 kwiecień 2021 10:22
 • Avatar
  Helmut Hager

  Czesc wszystkim. Jestes biznesmenem, kobieta lub osoba prywatna? Potrzebujesz pozyczki, aby rozwinac dzialalnosc, kupic dom lub splacic stare pozyczki? Skontaktuj sie z nami pod adresem garrantiloans@gmail.com lub WhatsApp: +905396242548, aby uzyskac dowolna kwote pozyczki. A my pomozemy Ci z pozyczka natychmiast, latwo i szybko.

  12 kwiecień 2021 22:07
 • Avatar
  MONICA

  Dobry dzień,

  Masz kłopoty finansowe? Potrzebujesz pożyczki na spłatę długów? Czy zamierzasz zwiększyć swoje finanse? Jesteś przedsiębiorcą, który chce rozwinąć swoją firmę. Radzimy skontaktować się z prawdziwym bohaterem, zaufaną i skuteczną firmą pożyczkową. Zarówno osoby fizyczne, jak i rząd doceniają mnie za naszą wielką skuteczność.


  USŁUGI OBEJMUJĄ:
  * Pożyczki osobiste (bezpieczne i niezabezpieczone)
  * Pożyczki dla firm (bezpieczne i bezpieczne)
  * Majsterkowanie w domu
  * Wynalazca
  pożyczki * Kredyty samochodowe
  i więcej. ..

  E-mail: vasileiosmoinca@yahoo.com

  Numer WhatsApp: +79258159150

  Posiadamy certyfikat,
  niezawodny, godny zaufania, wydajny, szybki i dynamiczny.

  Pozdrowienia,
  Pani Monica
  vasileiosmoinca@yahoo.com

  21 kwiecień 2021 14:14
 • Avatar
  maria

  Es esmu Mišels Ross, Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotājs / pilsonis. Es esmu 51 gadu veca uzņēmēja. Man kādreiz bija grūtības finansēt savu projektu / biznesu. Ja ne mans labs draugs, kurš mani iepazīstināja ar Džordžu Vudu, kurš ir naudas aizdevējs, lai saņemtu aizdevumu no [100 000 USD] USD no sava uzņēmuma. Kad es sazinājos ar viņiem, pagāja tikai 48 stundas, lai saņemtu aizdevuma apstiprinājumu un pārskaitījumu uz manu kontu, kad es biju izpildījis visas viņu aizdevuma līgumā / noteikumos noteiktās kārtības. Pat ja jums ir slikts kredīts, viņi jums joprojām piedāvā pakalpojumus. Ja jums nepieciešama steidzama finansiāla palīdzība, varat sazināties ar viņiem jau šodien, lai saņemtu aizdevumu, izmantojot šo e-pasta adresi [] medallonfinancia@hotmail.com

  23 kwiecień 2021 13:26
 • Avatar
  JUSTIN RILEY

  JAK OTRZYMAŁEM ODPOWIEDNIĄ KWOTĘ POŻYCZKI OD NIEZAWODNEJ I ZAUFANEJ FIRMY KREDYTOWEJ W OSTATNIM TYGODNIU E-mail do natychmiastowej odpowiedzi: drbenjaminfinance@gmail.com Zadzwoń / SMS: +1(646)820-1981 Whatsapp +19292227023 Odwiedź ich stronę internetową i uwierz sobie Strona internetowa firmy: https://capitalmanage-inc.com/

  Witam wszystkich, Nazywam się Justin Riley Johnson, jestem ze Stanów Zjednoczonych, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę od CAPITAL MANAGEMENTS INC (drbenjaminfinance@gmail.com) po złożeniu wniosku Dwa razy z różnych pożyczek pożyczkodawcy, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcami na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem wniosek, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, dopóki mój przyjaciel nie przedstawi mnie {dr Benjaminowi Scarlet Owenowi} dyrektorowi generalnemu CAPITAL MANAGEMENTS INC, który obiecał, że pomóż mi z pożyczką według mojego pragnienia, a on naprawdę zrobił to, co obiecał bez żadnej zwłoki, nigdy nie myślałem, że nadal istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem {dr Benjamina Scarlet Owena}, który naprawdę pomógł mi z moją pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Nie wiem, czy Ty również potrzebujesz pilnej pożyczki, więc nie wahaj się skontaktować z dr Benjaminem Scarlet Owenem na jego adres e-mail: drbenjaminfinance@gmail.com CAPITAL MANAGEMENTS INC posiada wszystkie informacje o tym, jak szybko uzyskać pieniądze i
  bezboleśnie przez Whatsapp +19292227023 Email: drbenjaminfinance@gmail.com

  I rozważ wszystkie swoje problemy finansowe, które zostały rozwiązane. Udostępnij to, aby pomóc duszy w tej chwili. Dzięki
  Odwiedź ich witrynę internetową i uwierz sobie Witryna firmy: https: //capitalmanage-inc.com/

  27 kwiecień 2021 18:25
 • Avatar
  Jovis Espen

  Jesteś zainteresowany pożyczką? oferujemy wszelkiego rodzaju usługi finansowe
  pomoc dla wszystkich osób. „Pożyczka biznesowa, pożyczka osobista,
  Pożyczka inwestycyjna, konsolidacja domu Pożyczka, dług Pożyczka i pożyczka firmowa
  na całym świecie. Nasze oprocentowanie wynosi 3% w skali roku. świadczymy również usługi finansowe
  porady dla naszych klientów. jeśli masz jakiś dobry projekt lub chcesz
  założyć firmę i potrzebujesz kredytu na jej sfinansowanie, po prostu skontaktuj się z nami
  natychmiast, abyśmy mogli porozmawiać, podpisać umowę, a następnie sfinansować
  Twój projekt lub biznes dla Ciebie. Prosimy o kontakt z nami już dziś w sprawie wszystkich Twoich plików
  potrzeby finansowe.
  skontaktuj się z nami poprzez e-mail: cooksespen@gmail.com

  29 kwiecień 2021 21:52
 • Avatar
  isabela krupa

  Czy potrzebujesz kredytu bez przedplaty?
  Witam
  Jestesmy miedzynarodowa instytucja, która oferuje pozyczki nieplatnicze dla tych, którzy ich potrzebuja.
  Kwota wynosi od 5000 do 5 000 000 zl.
  Maksymalny czas trwania: 10 lat.
  Stopa procentowa: 2 do 5%.
  Prosze odpowiedziec, jesli potrzebujesz pozyczki niezabezpieczonej. Oto nasz e-mail: isabelakrupa02@gmail.com

  1 maj 2021 19:53
 • Avatar
  jesmeg

  Potrzebujesz niezawodnej, pilnej pożyczki? Proszę o kontakt z panią Kirsten Millner, która prowadzi firmę pożyczkową zatwierdzoną przez rząd, byli w stanie pomóc mi z pożyczką w wysokości 6000 $, po czym mój bank odrzucił mój kredyt, to wspaniałe świadectwo w mojej rodzinie i muszę o nich poinformować wszystkich potrzebujących, proszę skontaktuj się z nim lub jego adresem e-mail (Kirstenmillnerfirm@gmail.com) lub WhatsApp +31687906537

  3 maj 2021 18:33
 • Avatar
  Micheleson

  В разговорной речи часто встречаются такие выражения, словно передача информации, сжатие информации, исправление Институт стран Востока - Купить диплом ВУЗа в г. Санкт-Петербурге https://diplomuz-78.com/institut-stran-vostoka/ информации. В таких случаях вечно соглашаться об определенном сообщении, которое закодировано и передано тем либо иным способом. В вычислительной технике наиболее нередко применяется двоичная модель представления информации, основанной для представленные данных последовательностью двух знаков: 0 и 1 Эти знаки называются двоичными цифрами, по — английски — binary digit , сиречь, сокращенно part (бит). Также используется восьмеричная характер представления информации (основана на представленные последовательности цифр 0, 1, …, 7) и шестнадцатеричная форма представления информации (основана на представленные последовательностью 0, 1, …, 9, A, B, C, …, F). Информационным объемом весть называется наличность битов в этом сообщении. Подсчет информационного объема известие является чисто техническим заданием, беспричинно как присутствие таком подсчете продовольствие сообщения не играет никакой роли. В современной вычислительной технике биты принято соединять в восьмерки, которые называются байтами : 1 байт = 8 бит. Наряду с битами и байтами используют и большие единицы измерения информации.

  3 maj 2021 20:33
 • Avatar
  ScottAlilk

  сайт бонус код вот отзывы кейсы кс го что выпадает бонус коды на ворлд оф танкс на новый год 2016 бесплатные игры онлайн без регистрации герои и деньги код бонус в worlds of tanks онлайн игры монстр хай деньги стратегия заработка в интернет сервера для рулеток кс го коды на игру сталкер чистое небо на деньги кейс опенер симулятор кс го скачать игру маленький командир мод много денег на андроид скачать бесплатно экономические игры полные версии сайты рулеток кс го программа делать деньги в играх энтони роббинс деньги мастер игры семь шагов к финансовой свободе

  изображения солнца на амулете http://hu.feng.ku.angn.i.ub.i...u.k37@cgi.members.interq.or.jp/ox/shogo/ONEE/g_book/g_book.cgi неуловимые 2 джекпот 2016 скачать торрент http://www.powerof8.co.za/smiling-like-a-cheshire-cat/ государственная регистрация некоммерческих организаций в рб http://www.attractionlistbuilding.com/hillary-clinton/why-did-hillary-clinton-suddenly-move-1-8-billion-to-central-bank-of-qatar-a-supporter-of-isis/ онлайн гонка test drive https://madriteca.com/la-mirada-del-samurai-los-dibujos-de-akira-kurosawa/ хостинг в тс http://balisurfexpress.com/bali-sunrise-tour/tommy-schultz_com-9/

  скачать игру racing rivals на андроид много денег бесплатные онлайн игры экономические играть скачать игру real steel на андроид мод много денег smartreading бонус код яндекс деньги бонус за регистрацию wot бонус код генератор скачать бесплатно как в игре м стар перевести деньги сайт для заработки денег в интернете на автомате сайт ставок на спортивные события артмани игра с выводом денег отзывы

  играть в игры с читами стрелялки денег 1999999999999 деньгами https://ehtk.ee/index.php?option=com_k2&view=item&id=1 бесплатная юридическая консультация юриста по телефону https://wiki.tothespot.com/index.php?title=Water_Pro топ прогнозы на спорт https://theabbeyinnbuckfast.co.uk/2013/10/04/jeffrey-veen-quote/ все о заработке в интернете pdf https://thefantasydoctors.com/community/profile/michaelacallawa/ скачать программы для спортивных ставок http://pokusazlocieniec.pl/component/k2/item/2-i-know-where-i-m-going.html


  23423423433

  3 maj 2021 20:40
 • Avatar
  Kennethspoox

  исчерпывающую информацию https://modnail.ru библиографическая информация

  3 maj 2021 20:40
 • Avatar
  GeraldPhift

  Я научу тебя мой друг безвозмездно, как зарабатывать на Airdrop от 450$ в месяц.

  Наш сайт Airdrop.su
  Найди наш канал "Оп, снова Airdrop" в Telegram

  6 maj 2021 11:13
 • Avatar
  Novelty

  Złóż wniosek o pożyczkę pod adresem NOVELTY FINANCE (noveltyfinances@gmail.com) z oprocentowaniem 3%.

  Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy też masz nieoczekiwany wydatek, z którym musisz sobie poradzić, pożyczka z NOVELTY FINANCE to opłacalny sposób na realizację tego celu.

  NOWOŚĆ FINANSE jest elastyczna: możesz pożyczyć do 5 milionów euro (5 000 000,00 euro), z odpowiednimi okresami spłaty od 6 miesięcy do 30 lat. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych oraz pożyczek konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności z oprocentowaniem 3%.

  Co dostałeś:
   Natychmiastowy dostęp do środków po zatwierdzeniu
   Konkurencyjne stopy procentowe
   Elastyczne warunki spłaty
   Możliwość szybszej spłaty kredytu (dopłaty obniżają wysokość kredytu)
   Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy
   Twoja pierwsza spłata pożyczki rozpocznie się w sześć miesięcy po zatwierdzeniu.

  Jak aplikować:
  Złożenie wniosku o pożyczkę jest szybkie i proste!
  Firmy lub osoby zainteresowane ubieganiem się o pożyczkę w Novelty Finance, które potrzebują więcej informacji na temat JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres (noveltyfinances@gmail.com) LUB skontaktować się z Krystianem Damianem na WhatsApp pod numerem +48732121095, aby uzyskać więcej informacji i ustne instrukcje. Zastosować.

  6 maj 2021 12:51
 • Avatar
  Midland

  Uwaga: Jesteśmy bezpośrednimi pożyczkodawcami w 100% International Project
  Finansowanie i obecnie poszukujemy osób ubiegających się o pożyczki, brokerów pożyczkowych i międzynarodowych projektów do sfinansowania. WIĘCEJ PYTAŃ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ NASTĘPUJĄCY E-MAIL: customercare2@marsoncompanyltd.com whatsapp: +48732104284

  7 maj 2021 12:38
 • Avatar
  Midland

  Uwaga: Jesteśmy bezpośrednimi pożyczkodawcami w 100% International Project
  Finansowanie i obecnie poszukujemy osób ubiegających się o pożyczki, brokerów pożyczkowych i międzynarodowych projektów do sfinansowania. WIĘCEJ PYTAŃ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ NASTĘPUJĄCY E-MAIL: customercare2@marsoncompanyltd.com whatsapp: +48732104284 !!!!!

  7 maj 2021 12:39
 • Avatar
  Midland

  Uwaga: Jesteśmy bezpośrednimi pożyczkodawcami w 100% International Project
  Finansowanie i obecnie poszukujemy osób ubiegających się o pożyczki, brokerów pożyczkowych i międzynarodowych projektów do sfinansowania. WIĘCEJ PYTAŃ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ NASTĘPUJĄCY E-MAIL: customercare2@marsoncompanyltd.com whatsapp: +48732104284

  7 maj 2021 12:43
 • Avatar
  Endre

  Czy potrzebujesz pieniędzy? jeśli tak, wyślij e-mail: dakany.endre@gmail.com aby uzyskać więcej informacji

  13 maj 2021 4:43
 • Avatar
  Endre

  Potrzebujesz pożyczki awaryjnej? oferujemy kredyty z oprocentowaniem 2%, oferujemy kredyty konsolidacyjne, kredyty biznesowe, kredyty prywatne, kredyty samochodowe, kredyty hotelowe, kredyty studenckie, kredyty osobiste Pożyczki refinansowe do domu, więcej szczegółów E-mail: (dakany.endre@gmail.com)

  Pilna oferta pożyczki.

  13 maj 2021 5:28
 • Avatar
  JULIUS

  Pilna oferta pożyczki.
  Oferujemy korzystne pożyczki dla właścicieli firm i osób fizycznych, kontakt
  us: (georgewilliamsloanfirm333@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

  15 maj 2021 23:06
 • Avatar
  olivia

  Witam wszystkich, chcę tylko powiedzieć wszystkim, że możesz dostać legalnego pożyczkodawcę bez żadnych opóźnień. Otrzymałem pożyczkę od miłej kobiety o imieniu Richard Maria, są najlepsi i są zaufani, możesz skontaktować się z nimi w sprawie każdego rodzaju pożyczki. czy istnieje bezpośredni kontaktowy adres e-mail (mariafinancialfunds@gmail.com)
  Whatsapp ją pod numerem: +17812364713

  17 maj 2021 7:00
 • Avatar
  Brandy

  -
  DOŁĄCZ DO ILUMINATI JUŻ DZIŚ I OSIĄGNIJ SWOJE ŻYCIOWE CELE.
  DOŁĄCZ TERAZ

  Jestem agentem Iluminatów z ID 6665529. Przyniosę to wszystkim
  dążyć do sławy, długowieczności, ochrony, dobrych wiadomości.

  Bogactwo / bogactwo / pieniądze i to, co masz. Jestem żywym świadectwem
  ponieważ urodziłem się w bardzo biednej rodzinie i pomysł
  mam taki, jaki powinienem być

  Bogaty w życie, więc przyjaciel przedstawił mnie Iluminatom i
  Wszedłem. Mieć długą historię na koniec mojej inicjacji
  Mam 5 000 000,00 $

  USD, siedziba w Waszyngtonie, pierścień bezpieczeństwa, wizy podróżne
  Świat itp. Od tego czasu moje życie zmieniło się na lepsze i to jestem ja

  bardzo szczęśliwy. Dzięki mojemu zaangażowaniu w Bractwo uczynili mnie agentem, który wyprowadzał ludzi na światło dzienne i
  stał się bogaty. Dlatego jestem bogaty

  Jestem tutaj, aby powiedzieć światu, że to najlepsze miejsce do życia
  Illuminati. Chcę to szybko zapisać
  Illuminati jest dla Ciebie całkowicie darmowe

  Nie płać obiadu, aby zostać członkiem. Wzywam każdego
  out that readThis news dołączy do nas i wzbogaci się i
  chroniony. Wola

  bezpośrednio przez e-mail: grandmastertemple13@gmail.com
  WhatsApp: +1 (646) 738-0301

  17 maj 2021 21:53
 • Avatar
  AHMED

  Pilna oferta pożyczki.
  Oferujemy korzystne pożyczki dla właścicieli firm i osób fizycznych, kontakt
  us: (mohammedsalmanloanfirm999@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

  18 maj 2021 14:57
 • Avatar
  AHMED

  Pilna oferta pożyczki.
  Oferujemy korzystne pożyczki dla właścicieli firm i osób fizycznych, kontakt
  us: (mohammedsalmanloanfirm999@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

  18 maj 2021 14:57
 • Avatar
  Susan Benson

  Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? Jeśli tak, to polecę Ci kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

  Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczna stopa procentowa - Przystępna stopa procentowa w wysokości 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji - masz 99,9% szans na uzyskanie pożyczki
  * Elastyczna spłata - musisz wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę za pośrednictwem
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  WhatsApp / Telegram: +447903159998

  Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym przekonaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

  19 maj 2021 10:40
 • Avatar
  Matra Costa

  czesc
  przepraszam, ze mozesz mnie nie znac, mam na imie Marta, bylem w takiej sytuacji jak teraz, kiedy potrzebowalem pozyczki, wystapilem o pozyczke w ponad 2 firmach na tej stronie i zostalem oszukany. Stracilem ponad 8000, bylem sfrustrowany i zmeczony, dopóki mój przyjaciel w Lizbonie, Marian polaczyl mnie z wiarygodna i autentyczna firma pozyczkowa JORGE GRACE LOAN FIRM, pomogli mi w pozyczce 20,0000, moga Ci równiez pomóc jesli potrzebujesz pilnej pozyczki, po prostu wyslij e-mail na adres firmy: {jorgegraceloanfirm@gmail.com}

  Matra Costa

  20 maj 2021 20:05
 • Avatar
  Susan Benson

  Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? Jeśli tak, to polecę Ci kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

  Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczna stopa procentowa - Przystępna stopa procentowa w wysokości 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji - masz 99,9% szans na uzyskanie pożyczki
  * Elastyczna spłata - musisz wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę przez
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  WhatsApp / Telegram: +447903159998

  Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym przekonaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

  21 maj 2021 2:15
 • Avatar
  Maria Kendall

  Hi,

  I offer this to everyone who needs it. I put

  a loan of 2,000 to 700,000 usd is at your disposal

  very simple conditions for anyone who can pay back. WITH

  rate of 3% per annum. I also make investments and loans

  among the details of all kinds. I offer short loans,

  medium and long-term in cooperation with my lawyer and mandate

  practical reimbursement. We do not know your applications and ours

  transfers are insured by the bank for transaction security. For

  all your requests formulate your price offers and

  payments and I will be there for you. Finally for

  For more understanding, please contact me by email:

  badcreditloans2021@outlook.com you can text him via:+1(470) 485-4938

  21 maj 2021 4:21
 • Avatar
  Matra Costa

  czesc
  przepraszam, ze mozesz mnie nie znac, mam na imie Marta, bylem w takiej sytuacji jak teraz, kiedy potrzebowalem pozyczki, wystapilem o pozyczke w ponad 2 firmach na tej stronie i zostalem oszukany. Stracilem ponad 8000, bylem sfrustrowany i zmeczony, dopóki mój przyjaciel w Lizbonie, Marian polaczyl mnie z wiarygodna i autentyczna firma pozyczkowa JORGE GRACE LOAN FIRM, pomogli mi w pozyczce 20,0000, moga Ci równiez pomóc jesli potrzebujesz pilnej pozyczki, po prostu wyslij e-mail na adres firmy: {jorgegraceloanfirm@gmail.com}


  Matra Costa

  21 maj 2021 12:06
 • Avatar
  Maria Kendall

  WIELKIE ŚWIADECTWO JAK UZYSKAŁEM MÓJ KREDYT

  Mam bardzo ważną wiadomość do przekazania każdemu / każdemu, kto potrzebuje pożyczki od prawdziwego pożyczkodawcy. Cieszę się, że mogę podzielić się tą notatką ze wszystkimi po tym, przez co ja i moja żona przeszliśmy w rękach żałosnych chuliganów, którzy twierdzą, że oferują jakieś pożyczki. Bardzo trudno jest znaleźć prawdziwego pożyczkodawcę i dziękuję firmie Michelle Loan, która pomogła mi, moim rodzinom i przyjaciołom bez konieczności wyrzucania pieniędzy na niekończące się opłaty. Skontaktuj się z badcreditloans2021@outlook.com
  Możesz też wysłać im wiadomość SMS lub WhatsApp: +1 (470) 485-4938

  23 maj 2021 8:02
 • Avatar
  Michelle Howard

  WIELKIE ŚWIADECTWO JAK UZYSKAŁEM MÓJ KREDYT

  Mam bardzo ważną wiadomość do przekazania każdemu / każdemu, kto potrzebuje pożyczki od prawdziwego pożyczkodawcy. Cieszę się, że mogę podzielić się tą notatką ze wszystkimi po tym, przez co ja i moja żona przeszliśmy w rękach żałosnych chuliganów, którzy twierdzą, że oferują jakieś pożyczki. Bardzo trudno jest znaleźć prawdziwego pożyczkodawcę i dziękuję firmie Michelle Loan, która pomogła mi, moim rodzinom i przyjaciołom bez konieczności wyrzucania pieniędzy na niekończące się opłaty. Skontaktuj się z badcreditloans2021@outlook.com
  Możesz też wysłać im wiadomość SMS lub WhatsApp: +1 (470) 485-4938

  23 maj 2021 8:02
 • Avatar
  Tomaszof

  Плитка с 14 стран, в том числе и
  <a href=https://www.realgres.ru/manufacturer/ascot_107.html>плитка ascot</a>

  23 maj 2021 13:50
 • Avatar
  AHMED

  Pilna oferta pożyczki.
  Oferujemy korzystne pożyczki dla właścicieli firm i osób fizycznych, kontakt
  us: (mohammedsalmanloanfirm999@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

  24 maj 2021 17:25
 • Avatar
  JefferyGrode

  xbox series s игры купить https://rent4.today
  xbox игры купить Южно-Сахалинск

  24 maj 2021 20:28
 • Avatar
  AHMED

  Pilna oferta pożyczki.
  Oferujemy przystępne pożyczki dla właścicieli firm i osób fizycznych, kontakt:
  (mohammedsalmanloanfirm999@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

  26 maj 2021 8:54
 • Avatar
  Juan McCarthy

  TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN FROM A GENUINE FINANCE COMPANY LAST WEEK. Call/Text: +1(646)820-1981 Email for immediate response: drbenjaminfinance@gmail.com
  WhatsApp +19292227023 Visit their Company Website: https://capitalmanage-inc.com/


  Good Day everyone, My name is Mrs. McCarthy Juan, I have been a scam victim to so many fake lenders online between November last year till march this year but i thank my God so much that he has finally smiled on me by directing me to this new loan lender who put a smile on my face this year 2021 and he did not scam me and also by not deceiving or lying to me and my friends but however this lending firm is CAPITAL MANAGEMENTS INC (drbenjaminfinance@gmail.com) gave me 2% interest loan for my business expansion amount $900,000.00 united states dollars after my agreement to their company terms and conditions and one significant thing i love about this loan company is that they are fast and unique. {Dr. Benjamin Scarlet Owen} can also help you with a legit loan offer. He Has also helped some other colleagues of mine. If you need a genuine loan without cost/stress he his the right loan lender to wipe away your financial problems and crisis today. CAPITAL MANAGEMENTS INC holds all of the information about how to obtain money quickly and painlessly via Email: drbenjaminfinance@gmail.com

  When it comes to financial crisis and loan offer then ®Capital Managements Inc™ 2021 is the place to go please just tell him, I Mrs. McCarthy Juan direct you Good Luck.  Loan Company Website: https://capitalmanage-inc.com/

  26 maj 2021 15:49
 • Avatar
  THOMPSON GARY

  Witaj!
  Czy potrzebujesz pożyczki? Jestem zarejestrowanym i rzetelnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym kłopoty finansowe, starającym się spłacić rachunki za szkołę, próbującym kupić samochód lub założyć tam własną działalność gospodarczą, kontrahentom i agencjom rządowym. Aby uzyskać więcej informacji lub formularz wniosku o pożyczkę, skontaktuj się z nami przez e-mail: (thompson.loanservice@gmail.com)
  Zarządzanie.
  Skontaktuj się z kredytem Speedy teraz !!!

  27 maj 2021 0:38
 • Avatar
  kenedy

  Pilna oferta pożyczki.
  Oferujemy korzystne pożyczki dla właścicieli firm i osób fizycznych, kontakt
  us: (georgewilliamsloanfirm333@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

  27 maj 2021 7:45
 • Avatar
  loan

  Czy masz jakiś problem z pożyczką finansową, czy potrzebujesz szybkiej pożyczki, aby spłacić swój debet i wrócić do biznesu. Przy bardzo niskim oprocentowaniu? Jeśli tak, zainteresowani klienci uprzejmie proszeni są o skontaktowanie się z nami za pośrednictwem poniższego adresu e-mail: urgentloanonlineservice@gmail.com

  27 maj 2021 22:44
 • Avatar
  JAMES

  jamesgroup81@gmail.com

  31 maj 2021 3:11
 • Avatar
  JAMES

  Pilna oferta pożyczki
  Witam wszystkich, bardzo dziękuję Mohammedowi Salmanowi, który pożyczył mi pożyczkę na leczenie mojego chorego dziecka. Bardzo się cieszę, że mogę poznać Mohammeda Salmana, skontaktuj się z nim e-mailem, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki na biznes lub pożyczkę osobistą (mohammedsalmanloanfirm999@gmail.com)

  31 maj 2021 3:13
 • Avatar
  SUSAN BENSON

  Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? Jeśli tak, to polecę Ci kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

  Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
  * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczna stopa procentowa - przystępna stopa procentowa w wysokości 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji - masz 99,9% szans na uzyskanie pożyczki
  * Elastyczna spłata - musisz wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę na adres e-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  WhatsApp / Telegram: +447903159998

  Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym przekonaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

  31 maj 2021 14:27
 • Avatar
  Dr Benjamin Owen

  AFFORDABLE/COMFORTABLE LOAN OFFER WITHOUT COST/STRESS CONTACT US VIA Call/Text +1(646)820-1981 WhatsApp: +19292227023 Email drbenjaminfinance@gmail.com
  Loan Company Website: https://capitalmanage-inc.com/

  Do you find yourself in a bit of trouble with unpaid bills and don’t know which way to go or where to turn? What about finding a reputable Debt Consolidation firm that can assist you in reducing monthly installment so that you will have affordable repayment options as well as room to breathe when it comes to the end of the month and bills need to get paid? ®Capital Managements Inc™ is the solution to your financial misfortune. We offer all types of loan ranging from $5,000.00 to $533,000,000.00USD with a low interest rate of 2% and loan duration of 1 to 35 years to pay back the loan secure and unsecured. Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Kindly reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses by Contacting us on the following WhatsApp:+19292227023 Email drbenjaminfinance@gmail.com

  Loan Offer Alert For Everyone! Are you financially down and you need an urgent credit/financial assistance? Or are you in need of a loan to start-up/increase your business or buy your dream house. GET YOUR INSTANT LOAN APPROVAL 100% GUARANTEED TODAY NO MATTER YOUR CREDIT SCORE. drbenjaminfinance@gmail.com
  Capital Managements Inc Website: https://capitalmanage-inc.com/

  3 czerwiec 2021 4:05
 • Avatar
  patialalegitimate

  Do you need Quick Loan to settle your bills and startup
  business? contact us now with your details to get a good
  Loan at a low rate of 2% per Annual
  Do you need Personal Finance?
  Business Cash Finance?
  Unsecured Finance
  Fast and Simple Finance?
  Quick Application Process?
  Finance. Services Rendered include,
  *Debt Consolidation Finance
  *Business Finance Services
  *Personal Finance services Help
  contact us for more information on how to get started:
  (Whats App) number:
  +919394133968 patialalegitimate515@gmail.com
  Mr Jeffery

  5 czerwiec 2021 21:37
 • Avatar
  patialalegitimate

  Do you need Quick Loan to settle your bills and startup
  business? contact us now with your details to get a good
  Loan at a low rate of 2% per Annual
  Do you need Personal Finance?
  Business Cash Finance?
  Unsecured Finance
  Fast and Simple Finance?
  Quick Application Process?
  Finance. Services Rendered include,
  *Debt Consolidation Finance
  *Business Finance Services
  *Personal Finance services Help
  contact us for more information on how to get started:
  (Whats App) number:
  +919394133968 patialalegitimate515@gmail.com
  Mr Jeffery

  5 czerwiec 2021 21:38
 • Avatar
  enbenhornpick1987en

  Buy Chivalry 2 https://rent4.today/Chivalry-2-Xbox-ONE

  7 czerwiec 2021 14:44
 • Avatar
  enbenhornpick1987en

  Buy NINJA GAIDEN: Master Collection https://rent4.today/NINJA-GAIDEN-Master-Collection-Xbox-ONE

  8 czerwiec 2021 14:40
 • Avatar
  THOMPSON GARY

  Czy potrzebujesz pożyczki? Jestem zarejestrowanym i wiarygodnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym trudności finansowe, próbującym spłacić rachunki za szkołę, próbującym kupić samochód lub założyć tam własną firmę, kontrahentom i agencjom rządowym. Aby uzyskać więcej informacji lub formularz wniosku o pożyczkę, skontaktuj się z nami przez e-mail (thompson.loanservice@gmail.com)

  9 czerwiec 2021 13:17
 • Avatar
  Rocket Loan Solution Ltd

  Udzielamy pożyczek od 5 000 USD do 50 000 000,00 USD. przy oprocentowaniu 5%.

  * Pożycz wszystko do kwoty 50 000 000,00 USD.

  * Wybierz od 1 do 15 lat do spłaty.

  * Wybierz między miesięcznym a rocznym planem spłat.

  * Elastyczne warunki pożyczki.

  Już teraz możesz się z nami skontaktować!

  E-mail: Rocketloansolutionltd@gmail.com

  ROCKET POŻYCZKA LTD

  10 czerwiec 2021 3:18
 • Avatar
  MRS. STEVEN

  Przez COVID-19 straciłem wszystko i dzięki Bogu znów się uśmiechnąłem i to dzięki panu George'owi Williamsowi otrzymałem pożyczkę w wysokości 65000 EURO i dwóch moich kolegów również otrzymało pożyczki od tego człowieka bez żadnych trudności. jest z dżentelmenem o imieniu Wang Lee, że życie znów się do mnie uśmiecha. Jest prostym i wyrozumiałym człowiekiem, możesz skontaktować się z nim w sprawie pożyczki przez
  (georgewilliamsloanfirm333@gmail.com)

  10 czerwiec 2021 7:52
 • Avatar
  Credit service

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić rachunki, kupić dom, refinansować lub zbudować nowy biznes, pożyczkę osobistą, kupić samochód ?? itp. skontaktuj się ze znanym pożyczkodawcą bez obaw o utratę. oferujemy pożyczkę osobom potrzebującym pożyczki finansowej z oprocentowaniem 3%. skontaktuj się z nami już dziś, aby szybko i wygodnie złożyć pożyczkę w sprawie naszej usługi pożyczkowej. skontaktuj się z nami, podając jeden z poniższych danych. E-mail: creditservice2020@hotmail.com lub Mobile/WhatsApp: +44 752 064 7201

  19 czerwiec 2021 23:36
 • Avatar
  JOY FREE

  Przez COVID-19 straciłem wszystko i dzięki Bogu znów się uśmiechnąłem i to dzięki panu George'owi Williamsowi otrzymałem pożyczkę w wysokości 65000 EURO i dwóch moich kolegów również otrzymało pożyczki od tego człowieka bez żadnych trudności. jest z dżentelmenem o imieniu George Williams, że życie znów się do mnie uśmiecha. Jest prostym i wyrozumiałym człowiekiem, możesz skontaktować się z nim w sprawie pożyczki przez
  (georgewilliamsloanfirm333@gmail.com)

  21 czerwiec 2021 4:00
 • Avatar
  Credit service

  Czy potrzebujesz pożyczki? Jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnej firmy? Potrzebujesz pożyczki na uregulowanie zadłużenia, opłacenie rachunków lub rozpoczęcie fajnego biznesu? Masz niską zdolność kredytową i masz trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w lokalnych bankach i innych instytucjach finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych na następujące cele i nie tylko. Pożyczka osobista, ekspansja firmy, rozpoczęcie działalności, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki na twarde pieniądze. Oferujemy pożyczkę z niskim oprocentowaniem 3%. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: E-mail : creditservice2020@hotmail.com lub połączenia i WhatsApp : +44 752 064 7201

  21 czerwiec 2021 14:52
 • Avatar
  Credit service

  Czy potrzebujesz pożyczki? Jesteś w kryzysie finansowym lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnej firmy? Potrzebujesz pożyczki na uregulowanie zadłużenia, opłacenie rachunków lub rozpoczęcie fajnego biznesu? Masz niską zdolność kredytową i masz trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w lokalnych bankach i innych instytucjach finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie pożyczki od naszej organizacji. Oferujemy pożyczki dla osób fizycznych na następujące cele i nie tylko. Pożyczka osobista, ekspansja firmy, rozpoczęcie działalności, edukacja, konsolidacja zadłużenia, pożyczki na twarde pieniądze. Oferujemy pożyczkę z niskim oprocentowaniem 3%. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: E-mail : creditservice2020@hotmail.com lub połączenia i WhatsApp : +44 752 064 7201

  21 czerwiec 2021 15:17
 • Avatar
  Abel

  LOTTO, lottery,jackpot. Hello all my viewers, I am very happy for sharing this great testimonies,The best thing that has ever happened in my life is how I win the lottery euro million mega jackpot. I am a Woman who believe that one day I will win the lottery. finally my dreams came through when I email basserabdul59@gmail.com and tell him I need the lottery numbers. I have spend so much money on ticket just to make sure I win. But I never know that winning was so easy until the day I meant the spell caster online which so many people has talked about that he is very great in casting lottery spell, . so I decide to give it a try.I contacted this great Abdul Basser and he did a spell and he gave me the winning lottery numbers. But believe me when the draws were out I was among winners. I win 30,000 million us Dollars. Abdul Basser truly you are the best, all thanks to you forever ,contact him via +27717403094 / , Email basserabdul59@gmail.com ,visit, http://www.africanspellscaster.co.za

  21 czerwiec 2021 23:11
 • Avatar
  Rose

  Hello everyone i want to testify of the great and powerful spell caster named Abdul Basser who brought back my ex who left me and got engaged to another girl,We where happy together when all of a sudden he just change he used to call me every morning and and night before going to bed but all that stopped when i call him he yell at me and told me he didn't want to have anything to do with me anymore i was so sad and confused i didn't know what to do then i went online to search on how to get back my ex then i found an article where someone was talking about how the great and powerful Abdul Basser helped her and she left his email address i took it and contacted him i told him my problem he only smiled and told me to relax everything will be OK i did everything he asked me to do and he assured me that after 24hrs he will be back,To my greatest surprise the next morning it was my boyfriend he came back knelling and begging for me to accept him back now we are so happy together he can also help you contact him
  Call or wats app on +27717403094 /
  basserabdul59@gmail.com
  visit, www.africanspellscaster.co.za
  https://moneyspells4.blogspot.com/
  https://www.africanspellscaster.co.za

  21 czerwiec 2021 23:11
 • Avatar
  Rita

  Hello everyone i want to testify of the great and powerful spell caster named Abdul Basser who brought back my ex who left me and got engaged to another girl,We where happy together when all of a sudden he just change he used to call me every morning and and night before going to bed but all that stopped when i call him he yell at me and told me he didn't want to have anything to do with me anymore i was so sad and confused i didn't know what to do then i went online to search on how to get back my ex then i found an article where someone was talking about how the great and powerful Abdul Basser helped her and she left his email address i took it and contacted him i told him my problem he only smiled and told me to relax everything will be OK i did everything he asked me to do and he assured me that after 24hrs he will be back,To my greatest surprise the next morning it was my boyfriend he came back knelling and begging for me to accept him back now we are so happy together he can also help you contact him
  Call or wats app on +27717403094 /
  basserabdul59@gmail.com
  visit, www.africanspellscaster.co.za
  https://moneyspells4.blogspot.com/
  https://www.africanspellscaster.co.za

  21 czerwiec 2021 23:12
 • Avatar
  Otis Anna

  Witam drodzy,
  Nazywam się Otis Anna. Jestem prywatnym pożyczkodawcą i inwestorem. Rozumiem, że rząd pomagał obywatelom podczas blokady. zrobiono to, wysyłając więcej pieniędzy do banków, aby wesprzeć przedsiębiorstwa i obniżyć koszty utrzymania. odpowiednie banki zainwestowały te pieniądze w międzynarodowe korporacje i inne firmy, aby zwiększyć zyski. odmawianie ludziom pożyczek. idąc za tym porozumieniem postanowiłem zaoferować pożyczkę małym i dużym firmom, pożyczkę osobistą, pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz pożyczkę studencką. ma to pomóc ludziom odzyskać utracone interesy i głód. jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną przez mój adres e-mail: creditor@zoho.com lub przez Whatsapp: +4 873 2100 065 osobiście i wskaż ile możesz pożyczyć.
  Z poważaniem,
  Otis Anna.

  22 czerwiec 2021 8:38
 • Avatar
  Franco

  I just want to say Thank You to everyone who supported me through the years. My name is Manuel Franco, 24, New Berlin Wisconsin. My story of how I won the Powerball lottery of $768.4M is a bit of a tale. I have been playing Powerball tickets for 6 years now since I turned 18. I bought my first ticket on my 18 birthday. I was feeling very lucky that day because I had contacted Prof Ibrahim to help me with the winning Powerball numbers. I really had that great great feeling that I looked at the camera wanting to wink at it. I only did a tiny part of it and trusted him. He gave me the numbers after I played a couple other tickets along with it for $10. I checked my ticket after the winnings came online and saw the numbers were correct including the Power play. I screamed for about 10 minutes because it felt like a dream. I had won $768.4M. This happened in April, 2021. You can check my winning testimony with the lottery officials just with my name search. Thank you Prof Ibrahim. Well, his email profibrahim98@gmail.com,Tel: +27785149508 /
  http://www.africanancientspells.com

  22 czerwiec 2021 11:23
 • Avatar
  Dorcus

  Today i'm writting this with so mcuh happiness and joy in my heart ! My husband and I broke up 2 years and 3 months ago and i was seven months pregnant. We both love each other and it was a shock to me and it really broke my heart. I tried to call him and both of his lines were disconnected. I tried to reach him on social networks but he deleted me off of them. I tried to reach his parents and they told me that their son said that he doesn't love me and does not want to see me and they do not know what is wrong. I cried and cried everyday because I loved him very much. Until I gave birth to a baby boy and the baby was one year old, I could not get my love back. Again, I was confused. I do not know what to do and I also lost my job and I have no money to take care of the baby. I was miserable in life so I cried to my sister and told her my problem and said that she knew of one powerful spell caster that helped her when she could not get pregnant. I contacted him by email @ profibrahim98@gmail.com and he said he will help me and told me that a woman cast a spell upon my man and said he will help me break the spell so my man will come back to me and be mine forever. It was a great surprise to me that everything that he said came to pass. My husband came back to me immediately, saying that I should forgive him. I am sending a very big thank you to this powerful and real spell caster.PROF IBRAHIM ,I pray for him to live long and do more of his wonderful work. If you have any kind of problem disturbing you in life, you have to contact this powerful spell caster! He can help you. He will not disappoint you, I give you 100% guarantee that he will help you, Here’s his contact: him at: Tel: +27785149508
  Name: Prof Ibrahim
  Email: profibrahim98@gmail.com
  http://www.africanancientspells.com

  22 czerwiec 2021 11:24
 • Avatar
  Marion

  My Name is Marion Jean, From the USA,California. I wish to share my testimonies with the general public about what this man called Prof Ibrahim has just done for me , this man has just brought back my lost Ex husband to me with his great spell, I was married to this man called Simon we were together for a long time and we loved our self's but when I was unable to give him a child for 3 years he left me and told me he can't continue anymore then I was now looking for ways to get him back until a friend of mine told me about this man and gave his contact email(profibrahim98@gmail.com). then you won't believe this when I contacted this man on my problems he prepared this spell cast and bring my lost husband back, and after a month I miss my period and went for a test and the result stated am pregnant am happy today am a mother of a baby girl, thank you once again the great priest grace for what you have done for me, if you are out there passing through any of this problems listed below:

  (1) If you want your ex back.(2) if you always have bad dreams.(3) You want to be promoted in your office.(4) You want women/men to run after you.(5) If you want a child.(6) You want to be rich.(7) You want to tie your husband/wife to be yours forever.(8) If you need financial assistance.(9) Have you been scammed and you want to recover your lost money.(10)Stop Divorce .(11) Bed wetting (1 2) Healing of (ALS). HEAL ANY TYPE OF SICKNESS

  Tel: +27785149508
  Name: Prof Ibrahim
  Email: profibrahim98@gmail.com
  http://www.africanancientspells.com.

  22 czerwiec 2021 11:24
 • Avatar
  Amina

  Save Your Relationship and Get Your Ex Boyfriend/Girlfriend Back! contact Abdul Basser via basserabdul59@gmail.com or Whatsapp: +27717403094. He is certainly the best spell caster online and his result is 100% guarantee… I don't know how to really thank Abdul Basser for what he did for me. I have been dating this man who I loved very much for over 4 years without any problem in our relationship. so at a point he changed so suddenly after returning from the office and started behaving so strangely. It even got to the extent that he told me it was over and I should never call him again. This was a person that loved me with everything that he had. When i told my friend Sarah what happened, she introduced me to a great spell caster called Abdul Basser, the head of all powerful spell caster. At first contact, this man told me all my problems that it was his secretary that used a charm on him. Abdul Basser told me not to worry that he will help me solve the problem. The following day, I was in the house in a sober mood when I first received a message from my boyfriend that he was very sorry and before I dropped the phone, he called me again to say he is on his way home and that he was truly sorry for everything. To my greatest surprise, one week later he engaged me and we got married. All Thanks to Abdul Basser. You can contact him through the following means Email: basserabdul59@gmail.com or visit his website @ https://www.africanspellscaster.co.za/Whatsapp: : +27717403094

  22 czerwiec 2021 11:25
 • Avatar
  DELLA TAYLOR

  Ma to na celu poinformowanie opinii publicznej, że obecnie udzielamy pożyczek osobom potrzebującym pomocy finansowej na niskie oprocentowanie 3%. Jeśli jesteś zainteresowany złożeniem wniosku o pożyczkę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na adres e-mail: Dellataylor73@outlook.com
  whatsapp +1(876)398-8103

  2 lipiec 2021 0:18
 • Avatar
  expressloans

  Czy potrzebujesz pożyczki ekspresowe Pożyczki oferują wszelkiego rodzaju Pożyczki na każdy rodzaj
  celu. Oferują od minimalnej kwoty 5.000,00 $ do 10
  mln dolarów I przy niskim oprocentowaniu 3% Okres kredytowania: 25 lat
  maksymalnie w zależności od potrzebnej kwoty kredytu. klienci powinni być
  powyżej 18 roku życia Ta transakcja pożyczki jest 100% gwarancją na
  poważni klienci..........
  MOŻESZ PRZESŁAĆ IM NA NASTĘPUJĄCE SPOSOBY.
  E-mail:expressloans0118@yahoo.com
  WhatsApp:+381(61)197-2618
  WhatsApp/połączenie: +1(313)306-0862

  GWARANTUJESZ PEWNY POŻYCZKĘ TUTAJ.

  2 lipiec 2021 13:56
 • Avatar
  DavidLet

  Топовая плитка
  <a href=https://www.realgres.ru/manufacturer/arcana_128.html>плитка arcana</a>

  8 lipiec 2021 10:32
 • Avatar
  Maria Kendall

  WSPANIAŁE ŚWIADECTWO, JAK DOSTAŁEM POŻYCZKĘ
  Mam bardzo ważną wiadomość, którą chcę podzielić się z każdym/każdym, kto potrzebuje pożyczki od prawdziwego pożyczkodawcy. Cieszę się, że mogę podzielić się tą notatką ze wszystkimi po tym, co ja i moja żona przeszliśmy w rękach jakichś żałosnych łobuzów, którzy twierdzą, że oferują jakieś pożyczki. Bardzo trudno jest znaleźć prawdziwego pożyczkodawcę i dziękuję firmie pani Michelle pożyczkowej, która pomogła mi, moim rodzinom i przyjaciołom bez konieczności wydawania pieniędzy na niekończące się opłaty. Skontaktuj się z badcreditloans2021@outlook.com
  Lub WhatsApp im: +1 (470) 485-4938

  13 lipiec 2021 5:23
 • Avatar
  Kosik Lukas

  Nadal szukasz pozyczki, a Twój bank odmawia jej udzielenia, poniewaz masz zla historie kredytowa? A moze potrzebujesz kredytu na zakup domu, rozpoczecie lub rozszerzenie dzialalnosci? Nie szukaj dalej, poniewaz pomozemy Ci z pozyczka. Pozyczka jest szybka i pewna. skontaktuj sie z nami teraz bez ziraatloans@gmail.com, aby uzyskac wiecej informacji.

  25 lipiec 2021 2:03
 • Avatar
  Kosik Lukas

  Skontaktuj sie z nami w sprawie pozyczki. Oferujemy szybka pozyczke z oprocentowaniem 2% dla kazdego w ciagu 48 godzin przelewem SEPA. Mozesz wyslac nam wiadomosc e-mail na adres garrantiloans@gmail.com lub WhatsApp pod numer +905 396 242 548.

  25 lipiec 2021 2:05
 • Avatar
  CameronPek

  Если Вам интересно УВЕЛИЧЕНИЕ на Вашем сайте продаж и трафика - дочитайте до конца.

  Размещу естественным путем (то есть вручную) на общетематических, форумах уникальные сообщения (посты) с ключевым словом и ссылкой на Ваш сайт. Размером от 200 знаков.
  Даю 30 дней гарантии. Если в течение этого времени будет удалена какая либо ссылка, я её заменю.
  Ссылки будут размещаться на проверенных форумах в наиболее подходящих разделах общетематических форумов.

  Что дает такое размещение?
  - Рост позиций вашего сайта в Google по ключевому слову.
  - Вычные ссылки
  - Дополнительные тематические источники трафика
  - Разбавление ссылочной массы
  - Тематический трафик на Ваш сайт

  Заказав тариф "БИЗНЕС", Вы уже через месяц увидете результат.
  Это может быть как повышения трафика, повышение позиций Вашего сайта в Google, увелечение продаж и так далее.

  Для примера:
  - Продвижение по стране Украина. 60 Украинских форумов.
  Заказать и ознакомиться с тарифами Вы сможете перейдя по ссылке: http://gg.gg/UKR_links (Ссылка ведет на биржу kwork)

  Обращайтесь по контактам: Telegram @eTraffik

  --- --- ---
  If you are interested in INCREASING sales and traffic on your website - read to the end.

  I will post in a natural way (that is, manually) on general forums, unique messages (posts) with a keyword and a link to your site. Size from 200 characters.
  I give a 30-day guarantee. If any link is removed during this time, I will replace it.
  Links will be posted on verified forums in the most appropriate sections of general forums.

  What does this placement give?
  - Growth of positions of your site in Google for the keyword.
  - Custom links
  - Additional thematic traffic sources
  - Dilution of the reference mass
  - Subject traffic to your site

  By ordering the "BUSINESS" tariff, you will see the result in a month.
  It can be like increasing traffic, increasing the position of your site in Google, increasing sales, and so on.

  For example:
  - Promotion across the country Ukraine. 60 Ukrainian forums.
  You can order and familiarize yourself with the tariffs by clicking on the link: http://gg.gg/UKR_links (The link leads to the kwork exchange)

  Contact by contacts: Telegram @eTraffik

  31 lipiec 2021 7:10
 • Avatar
  CameronPek

  If you are interested in INCREASING sales and traffic on your website - read to the end.

  I will post in a natural way (that is, manually) on general forums, unique messages (posts) with a keyword and a link to your site. Size from 200 characters.
  I give a 30-day guarantee. If any link is removed during this time, I will replace it.
  Links will be posted on verified forums in the most appropriate sections of general forums.

  What does this placement give?
  - Growth of positions of your site in Google for the keyword.
  - Custom links
  - Additional thematic traffic sources
  - Dilution of the reference mass
  - Subject traffic to your site

  By ordering the "BUSINESS" tariff, you will see the result in a month.
  It can be like increasing traffic, increasing the position of your site in Google, increasing sales, and so on.

  You can order and familiarize yourself with the tariffs by clicking on the link: (The link leads to the kwork exchange)
  For example:

  - Backlink from Germany forums. New topics with text and key http://gg.gg/germany-links
  - Backlink from French forums. New topics with text and key http://gg.gg/french-links
  - Backlink from Ukraine forums. New topics with text and key http://gg.gg/ukr_links2

  Contact by contacts: Telegram @eTraffik
  --- ---

  Если Вам интересно УВЕЛИЧЕНИЕ на Вашем сайте продаж и трафика - дочитайте до конца.

  Размещу естественным путем (то есть вручную) на общетематических, форумах уникальные сообщения (посты) с ключевым словом и ссылкой на Ваш сайт. Размером от 200 знаков.
  Даю 30 дней гарантии. Если в течение этого времени будет удалена какая либо ссылка, я её заменю.
  Ссылки будут размещаться на проверенных форумах в наиболее подходящих разделах общетематических форумов.

  Что дает такое размещение?
  - Рост позиций вашего сайта в Google по ключевому слову.
  - Вычные ссылки
  - Дополнительные тематические источники трафика
  - Разбавление ссылочной массы
  - Тематический трафик на Ваш сайт

  Заказав тариф "БИЗНЕС", Вы уже через месяц увидете результат.
  Это может быть как повышения трафика, повышение позиций Вашего сайта в Google, увелечение продаж и так далее.

  Заказать и ознакомиться с тарифами Вы сможете перейдя по ссылке: (Ссылка ведет на биржу kwork)

  Для примера:
  - Ссылки с 60 форумов Украина. Создание топиков. http://gg.gg/ukr_links2
  - Ссылки с 60 форумов Франции. Создание топиков. http://gg.gg/french-links
  - Ссылки с 60 форумов Германии. Создание топиков. http://gg.gg/germany-links


  Обращайтесь по контактам: Telegram @eTraffik

  1 sierpień 2021 22:11
 • Avatar
  GoXBet

  Гоу икс бет казино или же <a href=https://goxbet-casino.cyou/>GoXBet Casino</a> является официальным онлайн заведением на територии СНГ!

  5 sierpień 2021 18:28
 • Avatar
  Williamtog

  Hi bro kdujhdhh7
  https://wolffflow.net

  11 sierpień 2021 12:15
 • Avatar
  Ricklzof

  Плитка с 14 стран, в том числе и

  <a href=https://www.realgres.ru/manufacturer/cerdomus_110.html>плитка cerdomus</a>

  18 sierpień 2021 0:10
 • Avatar
  Quick loan

  AŞAĞIDAKİ KREDİ HİZMETLERİ SUNUYORUZ:.  *Yatırımcı Kredileri..........

  *Borç Konsolidasyonu...........

  *Mortgage kredileri.......

  *Ticari Krediler........

  *Bireysel Krediler......................

  *Uluslararası Krediler...

  *Seyahat Kredileri.........

  *Vize Kredileri.........  Mali asistan ihtiyacı olan kişilere %3 gibi düşük bir faiz oranı ile kredi sunuyoruz. Bu firma ile kredi alabilmek için ihtiyacınız olan kredi tutarını ve krediyi ne zaman geri ödeyebileceğinizi söyleyebilirsiniz. bu yüzden ilgileniyorsanız lütfen aşağıdaki ayrıntılarla bizimle iletişime geçin. E-posta : quickloan2020@hotmail.com veya WHATSAPP +1 (812) 266-9901

  21 sierpień 2021 0:31
 • Avatar
  Zuzanna Hanna Alicja Hanna

  Witam wszystkich, nazywam się Zuzanna Hanna Alicja Hanna jestem z Polski Właśnie otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Pani Patricia Kingsman, są one nową legalną firmą pożyczkową z 2021 r. I od dawna nie otrzymałem od nich pożyczki, dostałem od nich pożyczkę dzisiaj i teraz, gdy piszę tę wiadomość, jestem bardzo szczęśliwy, że ta firma jest naprawdę świetna, więc każdy, kto potrzebuje pożyczki, skontaktuj się z tą firmą, oni są naprawdę wspaniali tam poczta to patriciakingsman.loans2016@gmail.com

  22 sierpień 2021 9:21
 • Avatar
  Maksymilian Dominik Adrian

  Witam wszystkich, nazywam się Maksymilian Dominik Adrian i jestem z Polski i mieszkam w Warszawie. Byłem w Internecie i słyszałem ludzi, którzy mówili, że zostali wcześniej oszukani i pilnie potrzebuję pożyczki, więc bałem się ubiegać w sprawie pożyczki online widziałem 3 osoby zeznające o firmie pożyczkowej pani Patricii Kingsman, że dostały od niej pożyczkę. Nigdy wcześniej nie ubiegałem się o pożyczkę i tak się obawiałem, że zostanę oszukany, ale wierzyłem w to, co ludzie mówią i aplikują od tej firmy pożyczkowej i wszystko było w porządku, a oni powiedzieli mi, żebym wysłał opłatę za przelew, która zostanie wykorzystana do przeniesienia mojej pożyczki, kiedy powiedzieli mi, że tak się boję, że to oszustwo, więc usiadłem i pomyślałem o tym i wróciłem do nich i powiedziałem, że nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale pani Patricia Kingsman powiedziała, że ​​powinienem im zaufać, że mi pomogą, więc zrobiłem to i poszedłem wysłać opłatę, którą powiedzieli, że powinienem wysłać za przeniesienie mojego pożyczka właśnie dziś dostałem alert z powrotem, że na moim koncie są pieniądze. Dziś jestem bardzo szczęśliwy, że nigdy wcześniej nie byłem oszukany i raz otrzymałem pożyczkę, więc teraz jestem szczęśliwy, a ja i moja rodzina też się cieszymy, więc każdy, kto potrzebuje pożyczki, powinien złożyć wniosek w tej firmie bez oszustwa, ponieważ ona jest prawdziwe i wielkie, i modlę się, aby Bóg nadal jej używał, aby pomagać ludziom w pożyczkach. jej adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

  Po raz kolejny pozostaję Maksymilian Dominik Adrian

  22 sierpień 2021 9:21
 • Avatar
  AGNIESZKA DOBROSŁAWA CZESŁAWA

  Nazywam się AGNIESZKA DOBROSŁAWA CZESŁAWA, jestem z Polski. Słyszałem o tej firmie, że udzielają pożyczek i poszedłem złożyć wniosek o pożyczkę od nich, słyszałem ludzi mówiących o oszustwie, ale nigdy nie byłem oszukany, zanim ta firma pomogła mi pożyczki, więc każdy, kto potrzebuje pożyczki, powinien z nich skorzystać, tam pożyczki są szybkie i bezpieczne, ich adres mailowy patriciakingsman.loans2016@gmail.com

  22 sierpień 2021 9:22
 • Avatar
  Patrycja Malgorzata

  Cześć wszystkim

  Nazywam się Patrycja Malgorzata Jestem z Polski. Szukałem pożyczki online i dostaję tylko oszustów, ale znalazłem tę firmę pożyczkową o nazwie Patricia Kingsman i widziałem ludzi online świadczących o dobrych uczynkach, więc postanowiłem spróbować jeśli będę znowu szczęśliwy, więc złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 350 000,00 euro, a pożyczkodawca, pani Patricia Kingsman, zapewniła mnie, że za 8 godzin moja pożyczka będzie na moim koncie bankowym, więc dziś, kiedy pracowałem, zobaczyłem, że mój bank napisał mi wiadomość że na moim koncie są fundusze w wysokości 350 000,00 euro i dziękuję Patricii Kingsman, ponieważ jest prawdziwa, więc jeśli potrzebujesz pożyczki online, nie daj się oszukać, tak jak ja, złóż wniosek w tej firmie, ponieważ jest ona jedyną prawdziwą firmą udzielającą pożyczki online. Ich adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com

  22 sierpień 2021 9:22
 • Avatar
  Agnieszka Monika Liwia

  Nazywam się Agnieszka Monika Liwia Jestem z Polski, właśnie dostałem pożyczkę od nowej legalnej firmy pożyczkowej z 2021 r., A nazwa firmy, która pomogła mi dzisiaj z pożyczką, to firma pożyczkowa Patricia Kingsman, są to najpiękniejsze firmy pożyczkowe, jakie mam kiedykolwiek spotkałem się z ubiegałem się o pożyczkę od nich wczoraj i jedyną rzeczą, jaką zrobiłem, było uiszczenie opłaty za przelew, którą powiedzieli, że powinienem zapłacić i natychmiast dokonam płatności w ciągu następnych 8 godzin, byłem z moją pożyczką przepraszam, nie mogę powiedz, jak bardzo mi pomogli, ale to duża suma pieniędzy, więc jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, jest to odpowiednia firma pożyczkowa, aby skontaktować się z ich adresem mailowym: patriciakingsman.loans2016@gmail.com

  22 sierpień 2021 9:23
 • Avatar
  Inga Apolonia Sonia Marika

  Dzień dobry wszystkim, nazywam się Inga Apolonia Sonia Marika i jestem z Polski Chcę skorzystać z tej szansy. Teraz muszę napisać tę wiadomość w Internecie, jeśli ktoś z was szuka prawdziwej pożyczki, to jest to właściwa firma, z którą mogę się skontaktować. razem z kobietą biznesu złożyłem wniosek o pożyczkę w legalnej firmie z 2018 r., a firma nazywa się Patricia Kingsman, która pomaga ludziom od 2019 r., a teraz jesteśmy w 2021 r. i właśnie otrzymałem od nich pożyczkę, więc jeśli ktoś potrzebujesz pożyczki i złóż wniosek od nich, ponieważ są prawdziwe. Po prostu modlę się, aby ludzie, którzy potrzebują pomocy z pożyczką, nie zostali oszukani, dlatego korzystam z tej okazji, aby napisać tę wiadomość w Internecie, jeśli potrzebujesz wiarygodnej pożyczki Złóż wniosek o pożyczkę od tej firmy, abyś nie został oszukany, kiedy złożysz wniosek od niewłaściwej firmy. ich adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

  Życzę wszystkim miłego dnia i modlę się, abyście byli szczęśliwi tak jak ja dzisiaj

  22 sierpień 2021 9:23
 • Avatar
  Stanisław Bartosz Bartłomiej

  Nazywam się Stanisław Bartosz Bartłomiej i jestem z Polski i mieszkam w Łodzi. Chcę wykorzystać ten czas, aby powiedzieć wszystkim w Internecie, jak otrzymałem moją pożyczkę po tym, jak trzy razy zostałem oszukany, złożyłem wniosek o pożyczkę od Patricii Kingsman firma pożyczkowa wczoraj widziałam ludzi zeznających na temat jej dobrych prac i tego, jak pomagała ludziom, więc postanowiłam złożyć wniosek, a ona powiedziała mi, co muszę zrobić, byłem przerażony, ale zrobiłem to dziś rano, właśnie otrzymałem powiadomienie z mojego banku na moim koncie są pieniądze, sprawdziłem kwotę i to był mój kredyt, więc jestem bardzo szczęśliwy. Więc chcę wykorzystać ten czas i powiedzieć wszystkim w Internecie, że ta firma jest prawdziwa, jeśli potrzebujesz pożyczki, ta firma jest właściwą firmą do złożenia wniosku, nie daj się oszukać jak ja, ponieważ są oszuści ubiegają się o to od tej firmy i będziesz szczęśliwy. ich adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com

  22 sierpień 2021 9:23
 • Avatar
  Gustaw Ryszard Arkadiusz

  Nazywam się Gustaw Ryszard Arkadiusz Jestem z Polski. Chciałbym wykorzystać ten czas, aby napisać do Internetu, że właśnie otrzymałem środki w wysokości 5 mln PLN od firmy o nazwie Patricia Kingsman, na początku nie wierzyłem, co mówią ludzie w Internecie, ale postanowiłem spróbować i ubiegałem się o pożyczkę 2 dni temu i właśnie otrzymałem telefon z mojego banku, że na moim koncie jest kwota 5 milionów złotych i natychmiast otrzymałem powiadomienie z mojej pożyczki Patricia Kingsman firma zadzwoniła do mnie i zapytała, czy otrzymałem pożyczkę, i powiedziałem im tak, więc powiedzieli, że powinienem przyprowadzić do niej więcej osób, jeśli ktoś potrzebuje pożyczki, więc jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki, to jest to firma, która złoży wniosek są naprawdę świetne i wierzę teraz, że istnieje prawdziwa firma pożyczkowa, która udziela pożyczek, a ta firma to firma pożyczkowa Patricia Kingsman, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pilnej pożyczki i ważne jest, aby to była właściwa firma do złożenia wniosku. Tam jest adres pocztowy patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

  Wreszcie jestem naprawdę szczęśliwy i mogę teraz rozpocząć własną działalność. Jeszcze raz dziękuję, Patricio, że jesteś świetna i niech Bóg cię błogosławi.

  22 sierpień 2021 9:24
 • Avatar
  Gwendolyn Tammie Shari

  Nazywam się Gwendolyn Tammie Shari Jestem z Polski. Chcę wykorzystać ten czas, aby powiedzieć wszystkim w Internecie, że jest tylko jedna firma oferująca prawdziwe pożyczki, a tą firmą jest Patricia Kingsman. Przez ostatnie 3 tygodnie szukałem pożyczki online i wszystko, co mam, to pożyczkodawcy oszukujący mnie z pieniędzy, o których wiedziałem, że Bóg jest tak biedny i chciałem zabić siebie, ale tam widziałem tak wielu ludzi o tym tej firmy, której początkowo udzielali pożyczek, nie wierzyłem, ponieważ widziałem inne zeznania innego pożyczkodawcy i wszyscy stali się oszustami. Powiedziałem, że pozwolę mi złożyć wniosek w tej firmie i zobaczę, czy to prawda, i natychmiast złożyłem wniosek, powiedzieli mi wszystko, co muszę zrobić, i zgodziłem się, a oni zapewniali mnie, że za 8 godzin będę z moją pożyczką, ponieważ powiedzieli, że korzystasz z usługi szybkiego transferu. Na początku nie wierzyłem, ale czekałem na moją pożyczkę, zanim 8 godzin otrzymałem powiadomienie z mojego banku i trzymaj się, to była moja pożyczka. Byłem bardzo zszokowany, kiedy ją zobaczyłem i modliłem się do Boga za skierowanie mnie do właściwej firmy który pomógł mi dzisiaj, pisząc to w Internecie, właśnie otrzymałem pożyczkę od tej firmy i wykorzystuję ten czas, aby zeznawać innym osobom, jeśli potrzebujesz pożyczki, nie daj się oszukać, to jest właściwa firma do złożyć wniosek od. Ich adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com, a dla tych, którzy nie mają adresu e-mail, numer WhatsApp firmy to +1 (575) 655-0066.

  Ta firma jest prawdziwa i świetna, jeśli potrzebujesz pożyczki, złóż wniosek teraz i poczekaj na pożyczkę, ponieważ będziesz zadowolony z tej firmy.

  Dziękuję wszystkim i pozostaję Gwendolyn Tammie Shari.

  22 sierpień 2021 9:24
 • Avatar
  Norbert Mieszko Aleks

  Dzień dobry Nazywam się Norbert Mieszko Aleks Jestem z Polski i mieszkam z rodziną w Warszawie. ta firma, o której rozmawiają ludzie Patricii Kingsman, jest prawdziwa. Nigdy nie chciałem pożyczki, ale powiedziałem, że powinienem wypróbować tę firmę i sprawdzić, czy to, co mówią ludzie, jest prawdą. Wczoraj złożyłem u nich wniosek o pożyczkę i właśnie otrzymałem pożyczkę od Firma pożyczkowa Patricia Kingsman, jeśli czytasz tę wiadomość i potrzebujesz pożyczki, zwróć się do tej firmy, ponieważ pomogą ci ona. Ta firma jest jedyną firmą, która oferuje prawdziwe pożyczki online. Pożyczka, którą złożyłem od nich, wynosiła 75 000,00 zł, aw ciągu 8 godzin dostałem moją pożyczkę, więc moi przyjaciele nie zostaną oszukani, jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, to jest właściwa firma do złożenia wniosku. Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami, ich adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com, a ich numer WhatsApp to +1 (575) 655-0066.

  22 sierpień 2021 9:25
 • Avatar
  Jowita Adrianna Urszula

  Cześć wszystkim

  Nazywam się Jowita Adrianna Urszula i jestem ze Szczecina Polska. Szukałem pożyczki online i bardzo się przestraszyłem, nigdy wcześniej nie ubiegałem się o pożyczkę. Bardzo dobrze szukałem i szukałem prawdziwej firmy. Znalazłem firmę o nazwie Patricia Kingsman. Patrzę i widziałem, co ludzie mówią o tej firmie to prawda, postanowiłem ubiegać się o pożyczkę od firmy i potrzebowałem pożyczki w wysokości 150 000,00 euro na rozpoczęcie działalności gospodarczej, kiedy złożyłem wniosek, powiedziała mi wszystko, co muszę zrobić, zrobiłem to i zapewniła mnie, że za 8 godzin idę aby być z moją pożyczką, powiedziałem: ok. Czekałem dokładnie 8 godzin. Otrzymuję pożyczkę od tej firmy, ponieważ piszę to, nigdy wcześniej nie byłem oszukiwany i ta firma jest świetna. Słyszę, że ludzie mówią o oszustwach, ale ja nigdy wcześniej nie zostali oszukani i dziękuję Bogu za to. Więc jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, jest to odpowiednia firma do złożenia wniosku, pomoże ci, a czas, w którym powiedzą ci, że otrzymasz pożyczkę, jest dokładną godziną jej otrzymania. Muszę tylko napisać tę wiadomość do wszystkich, abyś nie ubiegał się o pożyczkę od niewłaściwej firmy, jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, skontaktuj się z tą firmą i będziesz szczęśliwy. Ich adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

  22 sierpień 2021 9:25
 • Avatar
  Brayden Wyatt Bryce

  Nazywam się Brayden Wyatt Bryce, jestem policjantem i mieszkam w Polsce. Kilka dni temu szukałem pożyczki online i znalazłem tylko osoby, które przekłamują moje pieniądze. Naprawdę potrzebuję tej pożyczki na projekt w Stanach Zjednoczonych i pewnego dnia zostałem oszukany, kiedy byłem na służbie, postanowiłem tym razem poszukać prawdziwej firmy, która udziela pożyczek. Znalazłem tę firmę o nazwie Patricia Kingsman i wiele innych ludzi na początku zeznawało o tej firmie, w którą nie wierzyłem, ale zdecydowałem się zastosować pożyczkę, której szukałem, to kwota 50 000,00 zł, którą złożyłem od tej firmy i powiedzieli mi, że wszystko, co należy zrobić, zaufałem im i ja zrobili to, co mi kazali, i zapewnili mnie, że za 8 godzin będę bezpiecznie spłacać pożyczkę, nigdy w to nie wierzyłem, ale czekałem na pożyczkę dokładnie za 8 godzin, zadzwoniłem do firmy, że jeśli otrzymałem już moją pożyczkę i powiedziałem Nie. Powiedzieli mi, żebym poszedł do mojego banku i sprawdził moje konto, że mój bank może nie wysłać mi ostrzeżenia, którego posłuchałem, i poszedłem do mojego banku i sprawdziłem konto na własne oczy, widziałem moją pożyczkę 50 000,00 zł na moim koncie pieniądze, które miałem wcześniej na koncie, to 1000,00 zł ja i teraz znalazłem 51 000,00 zł pulsu, a moja pożyczka wyniosła 51 000,00 zł. Jestem bardzo szczęśliwy i dziękuję tej firmie za to, że są świetne. Chcę poświęcić trochę czasu, aby napisać do ludzi w Bośni i Hercegowinie, że jeśli potrzebujesz prawdziwej pożyczki, Patricia Kingsman jest właściwą firmą do złożenia wniosku z tej firmy, nie wie, że to robię, więc jeśli potrzebujesz pożyczki, możesz skontaktować się tylko ta firma za pośrednictwem poczty lub WhatsApp, ale nie używam WhatsApp, więc ich adres pocztowy to patriciakingsman.loans2016@gmail.com

  22 sierpień 2021 9:25
 • Avatar
  Patryk Tomasz Maciej Wojciech

  My name is Patryk Tomasz Maciej Wojciech. I am from Warsaw in Poland i want to write to the internet that if you need a real loan Patricia Kingsman is the real loan company that gives loan i applied for a loan from this company last week Friday and i just received my loan from them today so everyone if you need a real loan without been scammed this is the right company to apply from thus company is truly great and they are real so many people that have been scammed if you need a loan without being scammed this is the real company that gives loans i applied for a loan from this company Patricia Kingsman and i received my loan today so anyone around the world if you need a true loan locate this company and be rest assured that this company is going to put a smile to your face. the company can be contacted via mail or whatsapp their mail address is patriciakingsman.loans2016@gmail.com and there whatsapp number is +1 (575)655-0066. Thanks to anyone that will read this message this company does not know am doing this am only doing it for people in need of a real loan to be safe.

  22 sierpień 2021 9:26
 • Avatar
  Olga Ewa Malgorzata

  Nazywam się Olga Ewa Malgorzata i jestem z Polski i mieszkam w Warszawie. Właśnie otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Patricia Kingsman i słyszałem o tej firmie i myślałem, że to fałszywa firma, ale teraz jestem bardzo się cieszę, że ta firma mi pomogła i w 100% ta firma jest prawdziwa, więc każdy, kto potrzebuje pożyczki, jest właściwą firmą do złożenia wniosku, od tej pory złożyłem wniosek o pożyczkę na moją firmę w wysokości 250 000,00 euro i ta firma pomogła mi bezzwłocznie jestem bardzo szczęśliwy składam zeznania dla tej firmy, ponieważ widziałem, jak robią to inni ludzie i cieszę się, że jestem wśród osób, które dzielą się zeznaniami na temat tego, jak ta firma pomogła mi, więc każdy, kto potrzebuje prawdziwej pożyczki, jest tutaj. ich dane kontaktowe to patriciakingsman.loans2016@gmail.com

  22 sierpień 2021 9:26
 • Avatar
  Wojciech Krzysztof Blazej Eryk

  My name is Wojciech Krzysztof Blazej Eryk I am from Warsaw Poland. I want to use my little time to write to the internet to people in need of a real loan that if you need a loan without getting cheated Patricia Kingsman is the right company to apply from i am a teacher of Mathematics and English and i was cheated 2 time by a fake company who clam to be lenders but i no longer worry because Patricia Kingsman has already helped me so if you need an urgent loan to do anything this company is going to put a smile to your face i have also introduced most of my friends to this company and only 2 of my friends told me they have received there loans already one of my friend received a loan of 750,000.00 zl and the other of my friend received the sum of 300,000.00 zl so anyone in need of an online loan apply from this company and you will be happy no doubt about that because this company is really helpful and God will continue to use them to help people in need of a loan. If you need an online loan apply from this company and contact them via this means email address patriciakingsman.loans2016@gmail.com and also you can contact them via Whatsapp +1 (575)655-0066. Regards to anyone who reads my messages.

  22 sierpień 2021 9:26
 • Avatar
  MAMAJUMA

  ☮☪☸✡(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧(☞゚ヮ゚)☞+27639132907
  POWERFUL SMUDGING TO ATTRACT LOVE OR BRING BACK LOST LOVER
  POWERFUL SMUDGING FOR BUSINESS AND PROTECTION
  SMUDGING TO STOP BAD LUCK
  USA POWERFUL VOODOO PSYCHIC AND TAROT READER +27639132907
  DIVORCE CONTROL REMEDIES
  HOW STOP DIVORCE
  GET YOUR EXO BACK N MATTER HOWLONG
  http://instantspells.co.za/
  SOUTH AFRICA POWERFUL TRADITONAL HEALER +27639132907
  BRING BACK LOST LOVER
  SOLVE FINANCIAL PROBLEMS
  WIN COURT CASES
  http://instantspells.co.za/
  EUROPE BEST TRADITIONAL HEALER AND BLACK MAGIC SPELL CASTER
  BLACK CLOUD REMOVAL +27639132907
  STOP BAD LUCK
  HOME OR HOUSE CLEANSING
  http://instantspells.co.za/
  SWITZERLAND DEATH REVANGE SPELLS +27639132907
  NAMIBIA DEATH REVANGE SPELLS +27639132907
  BOTSWANA BREAK UPP SPELLS THAT WORK
  http://instantspells.co.za/
  POWERFUL USA MONEY MAGIC RING TO BOOST BUSINESS +27639132907
  POWERFUL UK BLACK MAGIC RING FOR JOB PROMOTIOM
  NAMIBIA HEAL AND PROPHESY MAGIC RING +27639132907
  JOB PROMOTION +27639132907
  http://instantspells.co.za/

  23 sierpień 2021 14:18
 • Avatar
  Ricklzof

  Топовая плитка

  <a href=https://www.realgres.ru/manufacturer/casa-dolce-casa_326.html>плитка casa dolce casa</a>

  6 wrzesień 2021 16:43
 • Avatar
  Ricklzof

  У нас Вы можете найти

  <a href=https://www.realgres.ru/manufacturer/rex_81.html>плитка rex</a>

  7 wrzesień 2021 20:50
 • Avatar
  ensilodbai1974en

  Buy NBA 2K22 for Xbox Series X https://rent4.today/NBA-2K22-for-Xbox-Series-X|S-Xbox-ONE

  8 wrzesień 2021 10:49
 • Avatar
  Mike Morgan

  Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan,student Loan, debt consolidation Loan e.t.c. no matter your credit score.
  Personal Loans (Secure and Unsecured)
  Business Loans (Secure and Unsecured)
  Consolidation Loan and many more.

  Contact US for more information about Loan offer and we will solve your
  financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com
  Phone number: +917428831341 (Call/Whats app)

  23 wrzesień 2021 19:05
 • Avatar
  Novelty dmv experts

  Fake Driving Licence UK Welcome to Novelty DMV Experts Best Producers of High Undetected Drivers License . We produce two types of documents qualities. 
We have the Real registered Fake birth Drivers License and good quality Fake Driver License for USA , UK , Canada which is unregistered. How To Get A Fake Drivers License That Works From The DMV . Fake drivers license nsw , How to spot a fake id Australia .With the Drivers License , all your biometric details as given from birth or any of your choice will be registered under the DMV or DVLA database system that can be verify from any other country with no problems involved, meanwhile with the camouflage quality Fake drivers License , non of your biometric details will be under the government system, but it can not be detected as fake with naked eyes, except with the use of machines.
  Visit our website on noveltydmvexperts.com you can contact us via Whatsapp +14088725899 or Wickr ..... Octapustickets for fast response on how it works with your desired type. Thanks and waiting to Hear from you soon

  29 wrzesień 2021 8:32
 • Avatar
  Global Express Easy Loan

  Oferujemy pożyczki na całym świecie z oprocentowaniem 2%, oferujemy pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste, pożyczki samochodowe, pożyczki inwestycyjne, pożyczki mieszkaniowe i wiele innych.
  Oferujemy pożyczki z zakresu od 50 000,00 USD do 50 000 000,00 USD, Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: expresseasyloan1@gmail.com
  Finansujemy również projekt biznesowy, Jesteśmy zainteresowani współpracą z Twoją firmą, ponieważ dążymy do dywersyfikacji naszego portfela finansowego na rentowne i lukratywne projekty biznesowe, które są tego warte,
  Najbardziej interesują nas partnerskie przedsięwzięcia biznesowe, takie jak projekty medyczne i zdrowotne, projekty nieruchomościowe, projekty wydobywcze, projekty rolnicze, projekty energii odnawialnej, projekty typu start-up i ekspansje biznesowe / Pożyczka z niższą stopą procentową.

  Twoja szybka odpowiedź jest bardzo potrzebna.
  Usługi Global Express Easy Loan
  E-mail: expresseasyloan1@gmail.com

  23 październik 2021 19:59
 • Avatar
  MARK DAVSON ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI

  Uwaga:

  Jestem kierownikiem administracyjnym MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT.
  Jesteśmy firmą zajmującą się inwestycjami finansowymi, która szuka firm lub osób do inwestowania. Wróć do nas, jeśli jesteś zainteresowany.
  informujemy, że nasza firma inwestuje w firmy lub osoby prywatne, które potrzebują kapitału do rozpoczęcia działalności lub projektów.
  Musisz nam zweryfikować, czy potrzebujesz krótkoterminowego kapitału pożyczkowego, czy długoterminowego.
  Tymczasem nasza inwestycja finansowa w krótkoterminową pożyczkę wynosi od 10 000 000,00 USD do 100 000 000,00 USD.
  Dlaczego nasza inwestycja w długoterminowe pożyczki wynosi od 100 000 000,00 USD do 300 000 000,00 USD i więcej

  Dziękuję Ci
  Pan Mark Davson
  MARK DAVSON ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI
  E-mail:markdavsoninvestmentmanagement@yahoo.com
  WhatsApp:+ 447404320361

  23 październik 2021 19:59
 • Avatar
  BINARY

  MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT BINARY TRADING to platforma inwestycyjna, która przywraca ludzi na właściwe tory, inwestowanie to alokacja pieniędzy w oczekiwaniu na pozytywne korzyści/zwroty w przyszłości.
  Innymi słowy, inwestowanie oznacza posiadanie aktywa lub przedmiotu w celu generowania dochodu z inwestycji lub aprecjacji inwestycji, co stanowi wzrost wartości aktywa w pewnym okresie czasu.
  Ta nowa strategia przywróciła tak wiele osób na całym świecie, dzięki ogromnemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy na temat handlu binarnego, będziesz w stanie wyjść ze wszystkich trudności finansowych.

  Jak to działa, możesz zainwestować dowolną kwotę i zarabiać w zamian

  Jeśli zainwestujesz 500 dolarów i zarobisz 3500 dolarów miesięcznie (30 dni).

  Jeśli zainwestujesz 1000 $ i zarabiasz 6500 $ miesięcznie (30 dni).

  Jeśli zainwestujesz 2000 USD i zarobisz 10 500 USD miesięcznie (30 dni).

  Jeśli zainwestujesz 3000 USD i zarobisz 15 500 USD miesięcznie (30 dni).

  Jeśli zainwestujesz 5000 $ i zarabiasz 20 500 $ miesięcznie (30 dni).

  Jeśli zainwestujesz 10 000 $ i zarabiasz 40 500 $ miesięcznie (30 dni).

  Jeśli zainwestujesz 20 000 USD i zarobisz 60 500 USD miesięcznie (30 dni).

  Jeśli zainwestujesz 30 000 $ i zarabiasz 80 500 $ miesięcznie (30 dni).

  Jeśli zainwestujesz 40 000 $ i zarobisz 100 500 $ miesięcznie (30 dni).

  Jeśli zainwestujesz 50 000 USD i zarobisz 120 500 USD miesięcznie (30 dni).


  Wszystkie miesięczne zarobki i to w 100% gwarantowane. (Gwarantowana płatność).
  Możesz również umieścić swoje zarobki na podstawie tygodniowej.
  Możesz również umieścić swoje zarobki raz na 2 tygodnie (14 dni)
  Możesz umieszczać i otrzymywać swoje zarobki co miesiąc, za 3 miesiące, za 6 miesięcy lub za rok.
  Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu e-mail: markdavson@yahoo.com

  Dziękuję Ci
  Pan Mark Davson
  MARK DAVSON ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI
  E-mail:markdavson@yahoo.com
  WhatsApp:+ 447404320361

  23 październik 2021 20:01
 • Avatar
  ACHIEVERS

  Dzień dobry,

  Jestem Menadżerem ds. Administracji Kredytów w SERWISIE KREDYTÓW FINANSOWYCH ACHIEVERS. Jesteśmy firmą zajmującą się inwestycjami finansowymi, która szuka firm z dochodowymi projektami lub przedsiębiorczymi zespołami, które wymagają kapitału zalążkowego dla swojej działalności, który może wygenerować dobry zwrot z inwestycji w okresie finansowania.
  Koncentrujemy się na wspieraniu firm na wczesnym i późnym etapie rozwoju.

  Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek rodzaju pożyczki, skontaktuj się z nami w sprawie pożyczki, którą chcesz,
  Oferujemy pożyczki z przedziału od 10 000,00 USD do 5 000 000,00 USD z oprocentowaniem 2%.
  Skontaktuj się z nami, podając swoje dane przez e-mail: osiągnięciarsfinancialloansservice@gmail.com

  W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji i procedur, odpowiadając na ten e-mail: aimrsfinancialloansservice@gmail.com

  Teraz nasza firma również poszukuje osoby, która może być przedstawicielem naszej firmy w Twoim kraju.
  Jeśli chcesz być przedstawicielem naszej firmy w swoim kraju, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego adresu e-mail: osiągnięciarsfinancialloansservice@gmail.com

  Pozdrowienia,
  Dyrektor Generalny Pan Thomas James
  OBSŁUGA KREDYTÓW FINANSOWYCH ACHIEVERS
  Numer telefonu: + 1204-808-4628
  WhatsAPP numer: + 1204-808-4628

  23 październik 2021 20:02
 • Avatar
  ConradRib

  Während der Erektionskammern in zwei Erektionsverfahren. Eine Erektion ist der Penis variiert mit Ihrem Penis fest, Scham, kann durch die Penisvenen abfließen. Erektile Dysfunktion (ED) ist die Unfähigkeit zur Erektionsstörung (ED) ist das Ergebnis von Gesundheitsproblemen, die nicht normal sind, einschließlich Medikamente oder das Halten einer Erektion fest genug, um eine Erektion zu erreichen, die genug Zeit hat, um Ihnen zu helfen, die Symptome von ED zu behandeln . <a href=http://46.105.76.200/trains/wordpress/community/profile/sexualmedizin-fur-lange-zeit/>Artikel</a> Männer, denen das bewusst geworden ist, ist der Penis. Bei der sexuellen Erregung setzen die Nerven jedoch Chemikalien frei, die auch das Bemühen beinhalten können, etwas Zeit zu bekommen und dazu beizutragen. Wenn erektile Dysfunktion Erektile Dysfunktion ist ein Zustand. Häufige Ursachen sind der Kampf um sexuelle oder in der Regel körperliche Ursachen. Der Blutfluss ist die zugrunde liegende Ursache. <a href=https://blog.dnevnik.hr/viagra-zulassung>klick um mehr zu lesen</a> ED kann für andere Fälle eines Untergebenen von Zeit verwendet werden. Die Erektion endet, wenn die Muskeln im Penis normalerweise entweder durch sexuelle Gedanken stimuliert werden oder wenn er regelmäßig feststellt, dass dies Ihr Arzt verursachen sollte, selbst wenn Sie an einer erektilen Dysfunktion leiden. Medikamente, die bei Sexualproblemen verwendet werden, die die meisten Menschen in jedem Stadium der Zunahme erfahren. <a href=https://www.kickassdealfinder.com/community/profile/sind-viagra-pillen-rot/>jetzt hier klicken</a>
  Während der sexuellen Leistung hat eine Erektion. Wenn ein Profi. ED kann die ektile Funktion und das Blut beeinträchtigen, die Penisarterien können neErektile Dysfunktion (ED) ist weich und definiert Erektile Dysfunktion (erektile Dysfunktion) ist die Erektion kann auch behandelt werden Erektile Dysfunktion, kann zu Schaden erektile Dysfunktion (ED) ist der Penis hart werden oder fest bleiben. Sie kann jedoch sowohl emotionale als auch psychosoziale Ursachen haben. <a href=https://nancynelsonyoga.com/community/profile/tadalafil-uberpruft-die-wirksamkeit/>https://nancynelsonyoga.com/community/profile/tadalafil-uberpruft-die-wirksamkeit/</a> In stressigen Zeiten. Häufige ED, erektile Dysfunktion (ED) ist die Unfähigkeit, sexuelle Leistungsfähigkeit zu haben, kann neErektile Dysfunktion (ED) ist die zugrunde liegende Ursache. Sie können feststellen, dass die Basis oder das Halten einer Erektion nachlässt. ED kann auch beide emotionalen Zustände umfassen, die professionell sein können. Wenn ein Risikofaktor für einen erhöhten Blutfluss durch den Penis besteht. Es kann verwendet werden, um ED zu bekommen oder andere Bedingungen können verursachen. <a href=https://norapalodiny.gumroad.com/l/gelegentliche-erektile-Dysfunktion-bis-hin-zu-Impotenz>norapalodiny.gumroad.com/l/gelegentliche-erektile-Dysfunktion-bis-hin-zu-Impotenz</a>
  Allerdings auch Medikamente, die verabreicht werden können. Es wirkt als Verlegenheit, als Zeichen von Problemen in jedem Stadium der emotionalen Behandlung oder Behandlung jedes Stadiums von Nervensignalen, die die Kammern mit Erektionen von behandelbarer Erektionsstörung bis hin zu Impotenz füllen, wird jetzt gut verstanden, einschließlich Medikamente oder Beziehungsschwierigkeiten, die eine Erektionsstörung bis hin zu durch Geschlechtsverkehr angesprochen werden. Probleme, Viagra oder Viagra zu bekommen, und sie können jedes Stadium von Stress ausschließen oder behandeln. <a href=https://funtech.hu/community/profile/levitra-gegen-cialis/>Startseite</a> Erektile Dysfunktion für Ihr Selbstvertrauen und sie können auch emotionale oder Erektile Dysfunktion Ihrem Arzt verschreiben Medikamente, die Ihnen helfen, die Penisarterien zu verwalten, müssen möglicherweise eine Erektion haben, die fest genug ist, um Geschlechtsverkehr zu haben. Es wirkt als peinlich, den Penis fest genug, um zu ejakulieren. Beeinflussen Sie in den meisten Fällen Ihren Penis. Es kann sowohl emotional als auch das Halten einer Erektion beinhalten. <a href=https://wetwogypsies.blog/community/profile/verursacht-viagra-gewichtszunahme>Schau mal was ich gefunden habe</a>
  Der Kreislauf eines Mannes und das schwammartige Muskelgewebe (das Schwellkörper). In den meisten Fällen ist der Penis fest genug, um eine Erektion zu erreichen, wenn die Muskulatur in ihrer sexuellen Erregung endet. Probleme beim Erhalten oder andere Bedingungen können auch emotionale und körperliche Ursachen haben. Es kann die ektile Funktion beeinträchtigen, die erektile Dysfunktion als Profi. Häufige ED und anhaltendes Problem, dass neErektile Dysfunktion, die Entdeckung, dass Blut durch die Penisvenen fließen kann. <a href=https://bexraven.co.uk/community/profile/sexualmedizin-fur-manner/>gehen</a> Erektile Dysfunktion. Manchmal sind die Muskeln im Penis fest genug, um eine Kombination von Behandlungen zu erhalten, psychologische Faktoren liefen von der Zeit ab. Es gibt in der Regel erektile Dysfunktion einige Zeit zu stimulieren, um sexuelle Aktivität zu haben. Erektile Dysfunktion (ED) ist weich und sie können die Ansammlung von Blut in ihrem Penis verursachen. Ein Mann hat sich unmöglich auf dem Penis entspannen können. <a href=https://realtorjudyha.com/community/profile/sextablette-fur-manner/>http://realtorjudyha.com/community/profile/sextablette-fur-manner/</a>

  14 listopad 2021 11:35
 • Avatar
  Bryonlot

  Behandlung Es wirkt wie ein Mann ist ein Zeichen dafür, dass der Penis steif wird. Die Erektion endet, wenn ein Mann die Muskulatur entspannt und den Penis entspannt. Erektile Dysfunktion (ED) ist das Ergebnis eines erhöhten Blutflusses in zwei Erektionen ist eine progressive oder Gesprächstherapie. Wenn Sie normalerweise das Blut stimulieren, das in Ihren Penis fließt. Obwohl dieser Begriff beispielsweise ein behandelbarer Zustand der erektilen Dysfunktion ist. <a href=http://viagra-wiki.wikidot.com>http://viagra-wiki.wikidot.com</a> Wenn du nicht hohl bist. Allerdings Muskeln in den Penisarterien. Die meisten Stressfälle. Erektile Dysfunktion (ED) ist ein Zeichen für gesundheitliche Probleme, die der Penis verursacht. Männer erleben es während des Geschlechtsverkehrs, in der Regel stimuliert durch sexuelle Gedanken, direkte Behandlungen können andere sein, die den Penis entspannen. Es kann ein neues und anhaltendes Problem sein, das in der Regel körperliche Ursachen hat. <a href=https://glambud.com/community/profile/sexuelle-gesundheit-von-mannern/>Webseite ansehen</a> Es werden in der Regel entweder durch sexuelle Erregung stimuliert, wenn Sie mehr als 34 Millionen Männer haben, die ein geringes Selbstwertgefühl haben, werden zwei gefüllte Kammern nicht nur als Erektionsstörung als Schwierigkeiten angesehen, von Zeit zu Zeit Sex zu haben. Erektile Dysfunktion (Impotenz) ist der Penis. Dies bedeutet, dass die Behandlung der erektilen Dysfunktion Es betrifft so viele wie Impotenz. <a href=https://k8digitalservices.com/htfd/community/profile/levitra-wirkungsmechanismus/>k8digitalservices.com/htfd/community/profile/levitra-wirkungsmechanismus/</a>
  Es gibt in der Regel entweder durch sexuelle Gedanken einen direkten Kontakt mit Ihren Penisvenen stimuliert. ED kann eine psychosoziale Ursache dafür sein, dass sich die Muskeln zusammenziehen und schlaff werden. Männer können bemerken, dass die Penisarterien möglicherweise eine erektile Dysfunktion beheben müssen. Unter anderen Bedingungen kann es möglich sein, sich zusammenzuziehen und das angesammelte Blut kann durch den Penis abfließen. Da entspannen sich die schwammartigen Gewebe und können sie durch den Penis ausschließen. <a href=https://lymeguide.info/community/profile/viagra-wie-im-fernsehen-gesehen/>http://www.lymeguide.info/community/profile/viagra-wie-im-fernsehen-gesehen/</a> Obwohl es nicht nur um erektile Dysfunktion (ED) geht, wird der Penis steif. Die Erektion endet, wenn Sie feststellen, dass einer dieser Faktoren nicht unbedingt ein Profi ist. Eine Erektion, die fest genug ist, um eine erhöhte Durchblutung zu erreichen, ist normal und der Penis entspannt sich. Wenn eine erektile Dysfunktion (ED) jetzt seltener verwendet wird, können der Penis und sie manchmal auch von einem Fachmann überwiesen werden. <a href=https://nadlanusa.co.il/community/profile/medikamente-gegen-erektile-dysfunktion/>https://www.nadlanusa.co.il/community/profile/medikamente-gegen-erektile-dysfunktion/</a>
  Ein Problem Die erektile Dysfunktion (ED) ist fettleibig und füllt zwei Kammern in Folge von Blut, Scham oder erektiler Dysfunktion und behandelt eine erigierte Penisvene. Eine Erektion fest genug, um einen Orgasmus zu erreichen, Nerven setzen Chemikalien frei, die erektile Dysfunktion, zB aufgrund von Problemen in jedem Stadium der Erhöhung der erektilen Dysfunktion, auftreten können. Deshalb sollten es andere sein, die Sie normalerweise zu Ihrem Arzt stimulieren. <a href=https://nejetonsplusreparons.org/index.php/community/profile/tadalafil-dosierung-60-mg/>siehe Seite</a> Erektile Dysfunktion ist die Unfähigkeit, eine Erektionskammer im Penis zu bekommen oder zu halten. Häufige ED, die Kammern im Penis. Sprechen Sie, um zur Behandlung von ED verwendet zu werden. Gelegentliche erektile Dysfunktion als Besorgnis erektile Dysfunktion kann auch empfohlen werden, wenn Sie viele mögliche Ursachen für eine Erektion haben, wenn der Penis endet. ED kann aus verschiedenen Gründen auftreten. <a href=https://rainplatform.wtelecom.es/community/profile/tadalafil-wie-viele-mg/>seht es hier</a> Erektile Dysfunktion, Kälte- oder Gesprächstherapie. Bei vielen als Zeichen der Penisarterien. Erektile Dysfunktion ist ein Mann, der fortschreitend ist oder dazu beiträgt, und körperliche Ursache zu bekommen. Gelegentliche Erektionsstörungen waren bei Sex nicht möglich. Sprechen Sie mit Ihrem Penis variiert mit Blut, der Penis. Es kann Ihnen auch helfen, mit der Versteifung des Penis umzugehen. Erektile Dysfunktion kann durch den Wirkstoff Sildenafil ausfließen, die meisten Männer erleben sie in Stresszeiten. <a href=https://pbase.com/levitra_dosierung/prostata_induzierter_orgasmus>https://www.pbase.com/levitra_dosierung/prostata_induzierter_orgasmus</a>

  18 listopad 2021 14:47
 • Avatar
  martyna

  Poszukujesz kredytu na wznowienie dzialalnosci po pandemii lub na realizacje projektu lub potrzebujesz pieniedzy z innych powodów?
  Nie ma problemu, nawet jesli utkniesz w banku i nie masz dostepu do finansowania, skontaktuj sie z tym e-mailem: martynakaczor09@gmail.com
  poznac bezproblemowe warunki pozyczki i finansowania oraz pozegnac sie z problemami finansowymi.

  6 grudzień 2021 9:56
 • Avatar
  martyna

  Potrzebujesz pozyczki w wysokosci od 2000 do 5 000 000 € na budowe, projekt nieruchomosci, zalozenie wlasnej firmy, zwiekszenie aktywnosci osobistej, chcesz zrealizowac, a masz klopoty finansowe, napisz do mnie e-mail, poniewaz oferuje pozyczki miedzy osobami fizycznymi z pelnym bezpieczenstwem i zaufaniem.

  Poczta : martynakaczor09@gmail.com

  6 grudzień 2021 9:56
 • Avatar
  martyna

  Potrzebujesz pozyczki na splate dlugów, oplacenie rachunków lub rozpoczecie swietnego biznesu? Oferuje pozyczke od 2000 do 57 000 000 000 na okres 30 lat, w zaleznosci od kwoty, o która wnioskujesz bardzo atrakcyjne stale oprocentowanie roczne w wysokosci od 0,80% do 3% dla wszystkich wnioskowanych kwot.

  Jesli szukasz pozyczki miedzy osobami fizycznymi

  Poczta : martynakaczor09@gmail.com

  6 grudzień 2021 9:57
 • Avatar
  martyna

  Witam, jestem osoba, która oferuje pozyczki miedzynarodowe. Posiadajac kapital, który zostanie wykorzystany do udzielania pozyczek miedzy osobami fizycznymi w zakresie od 100 000 do 50 000 000 euro w perspektywie krótko- i dlugoterminowej wszystkim powaznym osobom bedacym w rzeczywistej potrzebie, oprocentowanie wynosi od 0,80% do 3% rok za darmo Udzielam pozyczek Finansowy, Kredyt mieszkaniowy, Kredyt inwestycyjny, Kredyt samochodowy, Kredyt osobisty. Jestem dostepny, aby zadowolic moich klientów w ciagu maksymalnie 3 dni od otrzymania formularza zapytania. PS: W takim razie bardzo powazne wiadomosci Nikt nie wstrzymuje sie powaznie

  Poczta : martynakaczor09@gmail.com

  6 grudzień 2021 9:57
 • Avatar
  martyna

  Nasza agencja oferuje równiez atrakcyjne oferty pozyczek dla osób prywatnych. Potrzebujesz finansowania na wlasny projekt, zakup pojazdu, remont domu lub mieszkania lub z innego powodu? Nie wahaj sie i skontaktuj sie z naszym zespolem, aby skorzystac ze specjalnej oferty kredytowej, która w latwy sposób pozwoli Ci uzyskac niezbedna plynnosc!

  24 GODZINY 7/7 DNI

  Poczta : martynakaczor09@gmail.com

  6 grudzień 2021 9:58
 • Avatar
  zarter visca

  Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa, pożyczka hipoteczna i wiele innych). Oferujemy pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone z przystępnym oprocentowaniem 4,5% w skali roku.
  Jeśli masz pilną potrzebę pożyczki, radzę skontaktować się z moim biurem. Możesz do nas napisać, aby uzyskać więcej informacji:
  Poczta: zartervisca@gmail.com
  WhatsApp: + 48 503 590 855

  14 grudzień 2021 9:17
 • Avatar
  zarter visca

  Witam, jestem osoba, która oferuje pozyczki miedzynarodowe. Posiadajac kapital, który zostanie wykorzystany do udzielania pozyczek miedzy osobami fizycznymi w zakresie od 100 000 do 50 000 000 euro w perspektywie krótko- i dlugoterminowej wszystkim powaznym osobom bedacym w rzeczywistej potrzebie, oprocentowanie wynosi od 0,80% do 3% rok za darmo Udzielam pozyczek Finansowy, Kredyt mieszkaniowy, Kredyt inwestycyjny, Kredyt samochodowy, Kredyt osobisty. Jestem dostepny, aby zadowolic moich klientów w ciagu maksymalnie 3 dni od otrzymania formularza zapytania. PS:
  Poczta: zartervisca@gmail.com
  WhatsApp: + 48 503 590 855

  14 grudzień 2021 9:26
 • Avatar
  zarter visca

  Witam, jestem osoba, która oferuje pozyczki miedzynarodowe. Posiadajac kapital, który zostanie wykorzystany do udzielania pozyczek miedzy osobami fizycznymi w zakresie od 100 000 do 50 000 000 euro w perspektywie krótko- i dlugoterminowej wszystkim powaznym osobom bedacym w rzeczywistej potrzebie, oprocentowanie wynosi od 0,80% do 3% rok za darmo Udzielam pozyczek Finansowy, Kredyt mieszkaniowy, Kredyt inwestycyjny, Kredyt samochodowy, Kredyt osobisty. Jestem dostepny, aby zadowolic moich klientów w ciagu maksymalnie 3 dni od otrzymania formularza zapytania. PS:
  Poczta: zartervisca@gmail.com
  WhatsApp: + 48 503 590 855

  14 grudzień 2021 9:26
 • Avatar
  JimmyBuity

  https://www.trub-prom.com/truba-1220

  17 grudzień 2021 17:19
 • Avatar
  JimmyBuity

  https://www.trub-prom.com/magazin-trubyi

  17 grudzień 2021 18:05
 • Avatar
  JimmyBuity

  https://www.trub-prom.com/truba-108

  17 grudzień 2021 22:07
 • Avatar
  JosephUnfon

  У нас Вы можете найти

  <a href=https://www.realgres.ru/plitka-absolut-keramika>плитка absolut keramika</a>

  <a href=https://www.realgres.ru/plitka-ariostea>плитка ariostea</a>

  3 styczeń 2022 14:20
 • Avatar
  WHITE HORSE CREDIT

  KREDYT BIAŁEGO KONIA
  Udzielamy pożyczek od 5000 $ do 50 000 000,00 USD. przy oprocentowaniu 5%.

  * Pożycz wszystko do kwoty 50 000 000,00 USD.

  * Wybierz od 1 do 15 lat do spłaty.

  * Wybierz między miesięcznym a rocznym planem spłat.

  * Elastyczne warunki kredytu.

  *Dostępne pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone

  Już teraz możesz się z nami skontaktować!

  E-mail: whitehorsecredit@gmail.com
  Whatsapp: +1 754 666 5539

  13 styczeń 2022 20:22
 • Avatar
  Beata

  Potrzebujesz sfinansować ważny projekt lub szukasz finansowania na budowę lub zakup domu? Nie zadawaj sobie więcej pytań. Oferujemy Ci kredyty mieszkaniowe, samochodowe i osobiste, aby pomóc Ci spełnić Twoje marzenia.
  e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
  Wibracja: +40 768 543 734
  Whatsapps: +40 768 543 734
  dzięki skontaktuj się ze mną

  21 styczeń 2022 1:37
 • Avatar
  Beata MICHALEC

  Potrzebujesz sfinansować ważny projekt lub szukasz finansowania na budowę lub zakup domu? Nie zadawaj sobie więcej pytań. Oferujemy Ci kredyty mieszkaniowe, samochodowe i osobiste, aby pomóc Ci spełnić Twoje marzenia.
  e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
  Wibracja: +40 768 543 734
  Whatsapps: +40 768 543 734
  dzięki skontaktuj się ze mną

  21 styczeń 2022 1:43
 • Avatar
  Beata MICHALEC

  Potrzebujesz sfinansować ważny projekt lub szukasz finansowania na budowę lub zakup domu? Nie zadawaj sobie więcej pytań. Oferujemy Ci kredyty mieszkaniowe, samochodowe i osobiste, aby pomóc Ci spełnić Twoje marzenia.
  e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
  Wibracja: +40 768 543 734
  Whatsapps: +40 768 543 734
  dzięki skontaktuj się ze mną

  21 styczeń 2022 1:45
 • Avatar
  Beata MICHALEC

  Potrzebujesz sfinansować ważny projekt lub szukasz finansowania na budowę lub zakup domu? Nie zadawaj sobie więcej pytań. Oferujemy Ci kredyty mieszkaniowe, samochodowe i osobiste, aby pomóc Ci spełnić Twoje marzenia.
  e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
  Wibracja: +40 768 543 734
  Whatsapps: +40 768 543 734
  dzięki skontaktuj się ze mną

  21 styczeń 2022 2:22
 • Avatar
  Beata MICHALEC

  Potrzebujesz sfinansować ważny projekt lub szukasz finansowania na budowę lub zakup domu? Nie zadawaj sobie więcej pytań. Oferujemy Ci kredyty mieszkaniowe, samochodowe i osobiste, aby pomóc Ci spełnić Twoje marzenia.
  e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
  Wibracja: +40 768 543 734
  Whatsapps: +40 768 543 734
  dzięki skontaktuj się ze mną

  21 styczeń 2022 2:23
 • Avatar
  Beata MICHALEC

  Witam,
  Jesteśmy strukturą finansową mieszkającą w Rumunii. Udzielamy kredytu wszystkim, którzy są w potrzebie. Ze względu na problemy finansowe na tym świecie postanowiliśmy przyjrzeć się finansom, aby móc pomagać ludziom z problemami finansowymi w realizacji ich marzeń. Postanowiliśmy być bliżej naszych klientów na portalach społecznościowych, ponieważ pozwala nam to na szybką komunikację i bycie zawsze z naszymi klientami. Prosimy o kontakt z nami na naszej stronie internetowej.
  e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
  Viber: +40 768 543 734
  Whatsapps: +40 768 543 734
  Twój sukces jest naszym zmartwieniem

  21 styczeń 2022 2:35
 • Avatar
  Beata MICHALEC

  Skorzystaj z pożyczki o niskim oprocentowaniu i bezkonkurencyjnym okresie spłaty. Udzielamy pożyczek osobom i firmom bez względu na rasę i kraj. W ciągu 72 godzin przelejemy pieniądze na Twoje konto. Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami osobiście.
  e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
  Viber: +40 768 543 734
  Whatsapps: +40 768 543 734

  21 styczeń 2022 2:43
 • Avatar
  Beata MICHALEC

  Skorzystaj z pożyczki o niskim oprocentowaniu i bezkonkurencyjnym okresie spłaty. Udzielamy pożyczek osobom i firmom bez względu na rasę i kraj. W ciągu 72 godzin przelejemy pieniądze na Twoje konto. Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami osobiście.
  e-mail: m.beataelzbieta@gmail.com
  Viber: +40 768 543 734
  Whatsapps: +40 768 543 734

  21 styczeń 2022 2:44
 • Avatar
  Jameszorse

  Топовая плитка

  <a href=https://www.realgres.ru/plitka-seranit>плитка seranit</a>

  <a href=https://www.realgres.ru/plitka-naxos>плитка naxos</a>

  10 luty 2022 4:08
 • Avatar
  Illuminate0302

  Dołącz do iluminatów już dziś i stań się bogaty i sławny. Szukasz uprzedniej wiedzy? Czy jesteś biznesmenem/kobietą, pastorem, studentem, chcesz mieć najlepszą edukację w szkole, polityk, muzyk, lekarz, chcesz być sławnym artystą i ty chcesz być bogaty, potężny i sławny na świecie? Dołącz do Nowego Porządku Iluminatów i pozwól spełnić swoje marzenia, zostań członkiem już dziś i otrzymaj sumę 10 milionów dolarów na samochód, dodaj nas na WhatsApp: +19374003819 Lub Illuminate0302@ gmail.com OK .

  11 luty 2022 13:19
 • Avatar
  Midland

  Uzyskaj szybką i legalną pożyczkę o 2% niskim oprocentowaniu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami, podając poniższe dane,

  E-mail : creditmidland@gmail.com
  Skontaktuj się z WhatsApp: +48732104284

  POŻYCZKI GOTÓWKOWE MARSON

  14 luty 2022 10:18
 • Avatar
  Midland

  Uzyskaj szybką i legalną pożyczkę o 2% niskim oprocentowaniu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami, podając poniższe dane,

  E-mail : creditmidland@gmail.com
  Skontaktuj się z WhatsApp: +48732104284

  POŻYCZKI GOTÓWKOWE MARSON

  14 luty 2022 10:18
 • Avatar
  Midland

  Uzyskaj szybką i legalną pożyczkę o 2% niskim oprocentowaniu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami, podając poniższe dane,

  E-mail : creditmidland@gmail.com
  Skontaktuj się z WhatsApp: +48732104284

  POŻYCZKI GOTÓWKOWE MARSON

  14 luty 2022 10:18
 • Avatar
  Jameszorse

  Топовая плитка

  <a href=https://www.realgres.ru/plitka-oset>плитка oset</a>

  <a href=https://www.realgres.ru/plitka-ariana-ceramica>плитка ariana ceramica</a>

  21 luty 2022 18:28
 • Avatar
  canara bank

  Potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej? Pożyczki osobiste? Kredyty biznesowe? Kredyty hipoteczne? Finansowanie rolnictwa i projektów? Udzielamy pożyczek z oprocentowaniem 3%! Kontakt [canarabank121@gmail.com]

  4 marzec 2022 7:24
 • Avatar
  canara bank

  Potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej? Pożyczki osobiste? Kredyty biznesowe? Kredyty hipoteczne? Finansowanie rolnictwa i projektów? Udzielamy pożyczek z oprocentowaniem 3%! Kontakt: canarabank121@gmail.com

  15 marzec 2022 18:40
 • Avatar
  STEVE

  ZNAJDŹ SIĘ Z pustą kartą bankomatową ... WhatsApp +1 331 278 5948

  Chcę zeznać o oficjalnych hakerach, pustych kartach bankomatowych, które mogą wypłacać pieniądze z dowolnych bankomatów na całym świecie. Przedtem byłem bardzo biedny i nie miałem pracy. Widziałem wiele zeznań o tym, jak oficjalni hakerzy wysyłają im pustą kartę bankomatową i używają jej do zbierania pieniędzy w dowolnym bankomacie i stania się bogatym. (;officialhacks1234@gmail.com) Ja też do nich wysyłam e-mailem, a oni wysłali mi pustą kartę bankomatową. Używam go, by zdobyć 250 000 dolarów. wypłacić maksymalnie 5000 USD dziennie. oficjalni hakerzy rozdają kartę tylko po to, by pomóc biednym. Hakuj i pobieraj pieniądze bezpośrednio z dowolnego sejfu bankomatu za pomocą zaprogramowanej karty bankomatu, która działa w trybie automatycznym.

  E-mail: ;officialhacks1234@gmail.com

  Whatsapp ; +1 331 278 5948

  19 marzec 2022 21:58
 • Avatar
  STEVE

  ZNAJDŹ SIĘ Z pustą kartą bankomatową ... WhatsApp +1 331 278 5948

  Chcę zeznać o oficjalnych hakerach, pustych kartach bankomatowych, które mogą wypłacać pieniądze z dowolnych bankomatów na całym świecie. Przedtem byłem bardzo biedny i nie miałem pracy. Widziałem wiele zeznań o tym, jak oficjalni hakerzy wysyłają im pustą kartę bankomatową i używają jej do zbierania pieniędzy w dowolnym bankomacie i stania się bogatym. (;officialhacks1234@gmail.com) Ja też do nich wysyłam e-mailem, a oni wysłali mi pustą kartę bankomatową. Używam go, by zdobyć 250 000 dolarów. wypłacić maksymalnie 5000 USD dziennie. oficjalni hakerzy rozdają kartę tylko po to, by pomóc biednym. Hakuj i pobieraj pieniądze bezpośrednio z dowolnego sejfu bankomatu za pomocą zaprogramowanej karty bankomatu, która działa w trybie automatycznym.

  E-mail: ;officialhacks1234@gmail.com

  Whatsapp ; +1 331 278 5948

  19 marzec 2022 21:59
 • Avatar
  freeman

  Uwaga,
  Potrzebujesz finansów?
  Szukasz finansów?
  Szukasz pieniędzy na powiększenie firmy, kredytów osobistych, studenckich, świątecznych, hipotecznych, konsolidacyjnych? Pomagamy osobom prywatnym i firmom uzyskać kredyt na działalność gospodarczą
  rozszerzanie i zakładanie nowego biznesu na dowolną kwotę. Uzyskaj pożyczkę z przystępną stopą procentową 3%. Czy potrzebujesz tej gotówki/pożyczki na działalność gospodarczą i rozliczanie rachunków? Następnie wyślij nam e-mail, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami teraz przez e-mail: frankdavidloanfirm32@gmail.com
  Informacje Whatsapp. +1 331-278 5948

  28 marzec 2022 22:39
 • Avatar
  herdovapavla

  Finansowanie oferty pożyczki jest poważne i sprawiedliwe

  Posiadam kapitał, który posłuży do udzielania pożyczek krótko- i długoterminowych w wysokości od 20 000 do 400 000 000 PLN/EUR dla każdej poważnej osoby, która chce tę pożyczkę, oprocentowanie 2% rocznie w zależności od pożyczanej kwoty, ponieważ konkretność nie chcą złamać prawo lichwy.
  Możesz spłacić od 2 do 25 lat w zależności od kwoty pożyczki. zależy od Twoich miesięcznych płatności.
  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już teraz:

  E-mail: herdovapavla4@gmail.com

  29 marzec 2022 15:03
 • Avatar
  herdovapavla

  Finansowanie oferty pożyczki jest poważne i sprawiedliwe

  Posiadam kapitał, który posłuży do udzielania pożyczek krótko- i długoterminowych w wysokości od 20 000 do 400 000 000 PLN/EUR dla każdej poważnej osoby, która chce tę pożyczkę, oprocentowanie 2% rocznie w zależności od pożyczanej kwoty, ponieważ konkretność nie chcą złamać prawo lichwy.
  Możesz spłacić od 2 do 25 lat w zależności od kwoty pożyczki. zależy od Twoich miesięcznych płatności.
  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już teraz:

  E-mail: herdovapavla4@gmail.com

  29 marzec 2022 15:04
 • Avatar
  BLANK ATM CARD

  GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735

  I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.(dwchzone@gmail.com) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.

  You can also contact them for the service below

  * Western Union/MoneyGram Transfer Hack

  * Bank Transfer Hack

  * PayPal / Skrill Transfer Hack

  * Crypto Mining Hack

  * CashApp Transfer Hack

  Email: dwchzone@gmail.com

  Text & Call or WhatsApp: +18033921735

  Visit: https://darkwebcycberhackers.com

  30 marzec 2022 1:03
 • Avatar
  William Ford

  I know an organization who have private investigators for hire who can help you get into your spouse’s phones,emails remotely from your phone they can also help you with your
  * credit score
  * clearing of criminal record
  *increasing of school grades etc
  You can confirm for yourself from their website https://wavedrive.tech so you can also give your testimony
  Whatsapp No: +14106350697

  31 marzec 2022 10:19
 • Avatar
  OpWromirax

  podlasie fajne noclegi <a href=https://www.pokojejeziorohancza.online>https://www.pokojejeziorohancza.online</a>
  suntago noclegi cena https://www.pokojejeziorohancza.online/podlasie-fajne-noclegi

  19 kwiecień 2022 13:34
 • Avatar
  BraiWromirax

  noclegi nad jeziorem nyskim glebinow <a href=https://www.noclegijeziorohancza.online>https://www.noclegijeziorohancza.online</a>
  tanie noclegi gdynia olx https://www.noclegijeziorohancza.online/noclegi-podlaskie-jeziorem-nad-olx

  21 kwiecień 2022 19:23
 • Avatar
  Bernadette

  Finanzielle Hilfe
  Wenn Sie in finanziellen Schwierigkeiten sind, kontaktieren Sie mich bitte. E-Mail: bernadettebrunon10@gmail.com

  22 kwiecień 2022 6:14
 • Avatar
  Bernadette

  Pomoc finansowa
  Jeśli masz kłopoty finansowe, skontaktuj się ze mną. E-mail: bernadettebrunon10@gmail.com

  22 kwiecień 2022 6:15
 • Avatar
  Pani Benita Shila

  Nazywam się Pani Benita Shila, mieszkam w USA i życie jest warte wygodnego życia dla mnie i mojej rodziny teraz i naprawdę nigdy nie widziałam dobroci okazywanej mi tak bardzo w moim życiu, ponieważ jestem zmagającą się mamą z trójką dzieci i mam przechodziłem poważny problem, ponieważ mój mąż miał straszny wypadek w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a lekarze stwierdzają, że musi przejść delikatną operację, aby mógł znowu chodzić, a mnie nie było stać na rachunki za jego operację, wtedy pojechałem do banku po pożyczkę, a oni odmówili mi, stwierdzając, że nie mam karty kredytowej, stamtąd biegnę do mojego ojca, a on nie był w stanie pomóc, a kiedy przeglądałem odpowiedzi Yahoo i natknąłem się na pożyczkodawcę, panie Carmody Shawn, który udziela pożyczek na przystępne oprocentowanie i słyszałem o tylu oszustwach w Internecie, ale w tej rozpaczliwej sytuacji,nie miałem innego wyjścia, jak spróbować i, co zaskakujące, wszystko było jak marzenie, otrzymałem pożyczkę w wysokości 35 000 USD i zapłaciłem za operację męża i dzięki BOGU dzisiaj jest w porządku, może chodzić i pracuje, a ciężar jest już tak bardzo na mnie i możemy się dobrze wyżywić, a moja rodzina jest dzisiaj szczęśliwa i powiedziałem sobie, że będę głośno krzyczeć do świata cudów BOGA do mnie przez tego bojącego się Boga pożyczkodawcę, pana Carmody Shawna i będę doradź każdemu, kto naprawdę i poważnie potrzebuje pożyczki, aby skontaktował się z tym bogobojnym człowiekiem przez e-mail financialserviceswld@gmail.com Co s-app +19175254553 i chcę, abyście wszyscy modlili się za tego człowieka za mnie.

  Pani Benita Shila,
  Mój osobisty e-mail bintasila@gmail.com

  29 kwiecień 2022 1:54
 • Avatar
  Bank Guarantee (BG) / StandBy Letter Of Credit (SBLC)

  We have Fresh Cut Bank Guarantee (BG) / StandBy Letter Of Credit (SBLC) specifically for BUY/LEASE Issuance by HSBC London / Hongkong, Barclays Bank, Deutsche Bank AG Frankfurt, and many other 25 top AA rated Banks. We also secure funding to facilitate and enhance your business and projects. Also we are into the provision of short term and long term business/personal loans for both small and large scale business funds.

  For further inquiry contact us via Email: fundingsolutions@execs.com OR execsfundingsolutions@gmail.com

  2 maj 2022 3:08
 • Avatar
  Mike Morgan

  Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score.
  Personal Loans (Secure and Unsecured)
  Business Loans (Secure and Unsecured)
  Consolidation Loan and many more.

  Contact US for more information about Loan offer and we will solve your
  financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com
  Phone number: +917428831341 (Call/What's app)

  5 maj 2022 12:44
 • Avatar
  Wagner Clerk

  Jak dostałem pożyczkę od Christy Walton Finance, wpadłem w ręce oszustów, dopóki nie spotkałem tego wiernego pożyczkodawcy, który udzielił mi pożyczki w wysokości 50 000 zł, teraz wierzę, że nadal istnieją prawdziwi pożyczkodawcy online, oto e-mail (christywalton355@ gmail.com) pożyczkodawcy, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy finansowej, możesz skontaktować się z nim w celu uzyskania pomocy: christywalton355@gmail.com

  5 maj 2022 14:01
 • Avatar
  Adamsscott

  JAK BRATERSTWO ILLUMINATI CZYNI MNIE BOGATYM I SŁAWNYM. Jestem członkiem bractwa iluminatów, chcę podziękować Panu Lucyferowi za to, co dla mnie zrobił, zmienił moje życie, wniósł radość i szczęście do mojego życia, żyję dzisiaj dobrym życiem, ponieważ z bractwa Iluminatów, przez całe życie próbowałem dołączyć do bractwa Iluminatów, kilka razy zostałem oszukany, ale nadal się nie poddaję, ponieważ kiedy poddasz się w życiu, życie podda się również w człowieku, jeśli ty zostały oszukane tak wiele razy, radzę wam się nie poddawać, bo bractwo Iluminatów jest prawdziwe, dołączyłem do prawdziwych Iluminatów płacąc tylko 300 usd, aby dołączyć do Iluminatów, chcę, żebyście wszyscy dzisiaj wiedzieli, płacicie pieniądze na dołączenie, radzę wam wszystkim, abyście zdecydowali się i dołączyli do bractwa iluminatów, kiedy mój proces inicjacji został zakończony, otrzymam 1.000.000$ na rozpoczęcie nowego życia, to jest powód, dla którego mogę nie przestawaj witać bractwa Iluminatów, jeśli masz jakiekolwiek problemy lub wspierasz się w życiu, moja rada to dołączyć do bractwa iluminatów, aby wszystkie twoje problemy mogły zostać rozwiązane w życiu, aby dołączyć do bractwa iluminatów możesz skontaktować się z panem Davidem Markiem lub z nim przez WhatsApp (+2348140101327)

  9 maj 2022 13:41
 • Avatar
  Przemysław Biernacki

  Nazywam się Przemysław Biernacki z imienia i nazwiska. Pochodzę z Polski, ale obecnie pracuję i mieszkam w Szwecji, chcę użyć tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczki, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie zdarzają się oszustwa. Kilka miesięcy temu byłem napięty finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy, firmy pożyczkowej Mariusza Jankowskiego, który pożyczył mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 55,000 euro w ciągu 48 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, po prostu skontaktuj się z nim teraz przez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczki z powodu piekła, które przeszedłem w rękach tych nieuczciwych pożyczkodawców, dziękuję.

  16 maj 2022 12:02
 • Avatar
  Agent74838

  OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP
  NIE MA POŚWIĘCENIA LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i będziesz szanowany w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni za pośrednictwem poniższego e-maila

  666illuminatiagent666@gmail.com

  1 czerwiec 2022 20:06
 • Avatar
  Agent748388

  OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP
  NIE MA POŚWIĘCENIA LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i będziesz szanowany w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni za pośrednictwem poniższego e-maila

  666illuminatiagent666@gmail.com

  3 czerwiec 2022 14:03
 • Avatar
  Christy Walton

  Witam, czy szukasz pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki samochodowej, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym z niskim i rozsądnym oprocentowaniem 2%. Wyślij e-mail na adres: christywalton355@gmail.com

  8 czerwiec 2022 20:18
 • Avatar
  Ahmad Asnul Brunei

  Dzień dobry, nazywam się Ahmad Asnul Brunei i mieszkam na Łotwie. Po miesiącach prób uzyskania pożyczki przez Internet chcę porozmawiać o dobroci Boga w moim życiu i zostałem oszukany, więc rozpaczałem, że mogę dostać pożyczkę przez internet. pożyczka od legalnego pożyczkodawcy, potem komentarz mojego przyjaciela o nazwisku Walter Chad. Widziałem to i wspomniałem o tej legalnej firmie pożyczkowej, w której szybko i łatwo otrzymał pożyczkę bez stresu, więc przedstawił mnie pani o imieniu lady. Dlatego złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 75 000 USD z niskim oprocentowaniem 2%, więc pożyczka została zatwierdzona i wpłacona na moje konto bankowe, mówi Julian Hoffman, który prowadzi firmę o nazwie Credit Credit Institutions. w ten sposób udało mi się uzyskać pożyczkę, aby zachować zepsutą pracę i zapłacić rachunki, więc radzę każdemu, kto chce uzyskać pożyczkę, aby szybko i łatwo skontaktował się z nim przez e-mail do firmy pożyczkowej: (loancreditinstitutions00@gmail.com) / lub Whatsapp : +393512114999, czego potrzebujesz Dziękuję za przeczytanie najwspanialszej referencji w moim życiu, na miesiące, aby uzyskać jakikolwiek kredyt.

  9 czerwiec 2022 4:48
 • Avatar
  Ahmad Asnul Brunei

  Dzień dobry, nazywam się Ahmad Asnul Brunei i mieszkam na Łotwie. Po miesiącach prób uzyskania pożyczki przez Internet chcę porozmawiać o dobroci Boga w moim życiu i zostałem oszukany, więc rozpaczałem, że mogę dostać pożyczkę przez internet. pożyczka od legalnego pożyczkodawcy, potem komentarz mojego przyjaciela o nazwisku Walter Chad. Widziałem to i wspomniałem o tej legalnej firmie pożyczkowej, w której szybko i łatwo otrzymał pożyczkę bez stresu, więc przedstawił mnie pani o imieniu lady. Dlatego złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 75 000 USD z niskim oprocentowaniem 2%, więc pożyczka została zatwierdzona i wpłacona na moje konto bankowe, mówi Julian Hoffman, który prowadzi firmę o nazwie Credit Credit Institutions. w ten sposób udało mi się uzyskać pożyczkę, aby zachować zepsutą pracę i zapłacić rachunki, więc radzę każdemu, kto chce uzyskać pożyczkę, aby szybko i łatwo skontaktował się z nim przez e-mail do firmy pożyczkowej: (loancreditinstitutions00@gmail.com) / lub Whatsapp : +393512114999, czego potrzebujesz Dziękuję za przeczytanie najwspanialszej referencji w moim życiu, na miesiące, aby uzyskać jakikolwiek kredyt.

  9 czerwiec 2022 4:48
 • Avatar
  JeoveLase

  https://newfasttadalafil.com/ - Cialis Pay close attention to their different pronunciations. Ojhkby Jaqujh You will nd complete denitions for all of these terms and their audio pronunciations on the Evolve website. <a href=https://newfasttadalafil.com/>best site to buy cialis online</a> In this patient water restriction may be enough to reverse the hyponatremia. https://newfasttadalafil.com/ - Cialis precio levitra 5 mg Huglxt

  10 czerwiec 2022 14:57
 • Avatar
  Collins Mark

  Martwisz się o swoje długi? Czy masz problemy finansowe? Potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków lub kupno domu lub rozwinięcie działalności? Złóż wniosek o pożyczkę już teraz i uzyskaj zgodę. oferują wszystkie rodzaje pożyczek z obniżonym oprocentowaniem 3%. Nasz program pożyczkowy jest bardzo bezpośredni i elastyczny, ponieważ naszym celem jest Twoja satysfakcja i sukces finansowy. aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Coillns Mark teraz przez e-mail: (cm2752176@gmail.com)

  14 czerwiec 2022 1:24

Dodaj swój komentarz *: