Korepetycje z fizyki Dawid Cuper

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Korepetycje z fizyki

Fizyka

Przedmiot

U nauczyciela, U ucznia, Online

Miejsce lekcji

50 zł / 60 min

Cena

Szkoła podstawowa, Liceum/Technikum, Matura, Studia

Zakres materiału


Korepetycje z Fizyki. Dojazd do ucznia za darmo na terenie całego TRÓJMIASTA.

Kilka słów o sobie.

Witam, mam na imię Dawid i jestem studentem Politechniki Gdańskiej na wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej.
Aktualnie na 4 roku studiów inżynierskich na kierunku Nanotechnologia.

Doświadczenie.

Korepetycji udzielam już od 8 lat podopiecznym Podstawówek, Gimnazjów, Liceów, Osobom, pragnącym dostać się na wymarzone studia, oraz tym którzy na studiach już są i chcą poprawić kolokwium albo nauczyć się do niego.

Karierę korepetytora zaczynałem od charytatywnego wspomagania moich znajomych, którzy przygotowywali się do zdawania Matury. Chyba najbardziej przełomowym momentem było to że udało im się zdać. Czułem wtedy przypływ energii, świadomość że mogę się przysłużyć innym i to z efektem, w staraniach o wyższe wyniki w edukacji. I tak już zostało. Ten bagaż lat doświadczeń bardzo pomógł mi ukształtować moją metodę nauczania wraz z systemem organizacji każdej wolnej chwili w ciągu dnia. Mogę śmiało stwierdzić że mam bzika na punkcie planowania i organizowania. Jednak ciągle czuje niedosyt i tak naprawdę każdy nowy dzień czegoś mnie uczy.

Od 2 lat współpracuję z firmą korepetytorską i jestem zatrudniony na umowę zlecenie w ich strukturach jako profesjonalny korepetytor.

Oferta/Charakter

Specjalizuję się we wszystkich dziedzinach matematyki, chemii, fizyki, geografii i biologii na każdym możliwym poziomie.

Udzielam korepetycji przez cały rok. Oferuję przygotowanie do wszystkich rodzajów egzaminów. Nauka do nich obejmuje całą niezbędną teorie, ćwiczenia zadań które pojawiały się w poprzednich latach oraz zadań które własnoręcznie wymyśliłem. Dodatkowo także pomagam moich podopiecznych w podwyższeniu np średniej ocen na świadectwie. Możliwości jest dużo. Przedstawiłem kilka przykładów na dole.

Korepetycje mogą przybierać formę:

Cotygodniowych spotkań w celu nauki nowych zagadnień, żeby nadgonić materiał.
Poprawy miernych ocen, nieklasyfikacji.
Przygotowanie pod konkretny egzamin kończący naukę w szkole:
Matura (matematyka poziom podstawowy i rozszerzony, chemia, fizyka),
Egzamin Ośmioklasisty (część matematyczna, część językowa z angielskiego),
Egzamin Gimnazjalny (część przyrodnicza, część matematyczna, część językowa z angielskiego), (W tym roku ostatni raz)

Metoda nauczania/Skuteczność

Jestem wielkim przeciwnikiem wykonywania całej pracy za ucznia. Na moich zajęciach staram się z uczniem wypracować taki moment w którym jestem pewien że nie rozumie dany temat a nie tylko nauczył się definicji i wzorów na pamięć, dąże do tego, że zacznie on sam bez niczyjej pomocy rozwiązywać najbardziej zawiłe zadania z danego tematu. Zawsze na zajęcia wybieram kanon zadań które pomogą mi w jak najbardziej skutecznym wyjaśnieniu problemu. Nigdy nie jest tak że jeden uczeń będzie na identycznym poziomie co drugi, tak więc za każdym razem jest to swoiste wyzwanie. Nie jestem zwolennikiem suchej nauki wypracowanych metod na dany dział.

Uczę w bardzo efektywny, zrozumiały a jednocześnie nie nudzący sposób. Jestem osobą cierpliwą, która potrafi przekuć “żelazo w złoto” z każdego ucznia, jednocześnie staram się nie wywierać presji na podopiecznego. Nie dopuszczam do możliwości żeby Uczeń po zajęciach wyszedł w gorszym humorze niż przyszedł. Dodatkowym atutem jest moje bardzo dobre podejście do młodszych osób, ponieważ potrafię z nimi znaleźć wspólny język. Potrafię rozluźnić napięcie w trakcie trwania zajęć a jednocześnie nie spowodować utraty skupienia u ucznia.

Zapewniam bogaty zbiór materiałów dydaktycznych, kilkadziesiąt przykładowych arkuszy egzaminacyjnych, niezliczoną ilość zadań i opracowań teoretycznych.. Część własnego autorstwa. Wspieram ucznia także poza godzinami korepetycji zapewniając mu stały dostęp do prac domowych..

Informacje organizacyjne

Korepetycje odbywają się na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu (uczeń wybiera gdzie chce odbyć korepetycje: u korepetytora, u siebie lub w innym dogodnym dla ucznia miejscu np Biblioteka.

Stała stawka 50 zł za godzinę zegarową korepetycji jest w mojej ocenie miarodajną ceną w stosunku do jakości nauki.

Korepetycji udzielam we wszystkie dni tygodnia po uprzedniej konsultacji w sprawie miejsca nauki i daty.

Z wyrazami szacunku

Dawid


Napisz do korepetytora

Dane korepetytora

Medium_cupris_a95a0d035b595e257f966f99db3597b932e27070

Dawid Cuper

 • Telefon: 886069630
 • Skype: Dawid Cuper

Preferowane dni tygodnia

 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • środa
 • Czwartek
 • Piątek
 • Sobota
 • Niedziela

Miejsce korepetycji

 • Gdańsk
 • Sopot
 • Gdynia
 • Warszawa
 • Kraków
 • Poznań
 • Szczecin
 • Lębork

Dawid Cuper udziela korepetycji również z: