Korepetycje z języka angielskiego Sandra

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Korepetycje z języka angielskiego

Język angielski

Przedmiot

Online

Miejsce lekcji

90 zł / 60 min

Cena

Szkoła podstawowa, Liceum/Technikum, Matura, Studia

Zakres materiału


Witam serdecznie!

Trafiłaś/eś tutaj, ponieważ szukasz nauczyciela języka angielskiego. Kogoś, kto poprowadzi Cię do matury podstawowej i/lub rozszerzonej , kto przygotuje dla Ciebie ciekawe zajęcia konwersacyjne na interesujące Cię tematy, kto pomoże Twojemu dziecku w nadrobieniu zaległości w szkole , kto pokaże Twojemu dziecku więcej niż lekcje szkolne , kto przeprowadzi konsultacje ASAP przed sesją/sprawdzianem/kartkówką, kto poprowadzi Cię do egzaminu FCE/CAE .
Dobrze trafiłaś/eś! Zapraszam do zapoznania się z moim ogłoszeniem : )

Kilka słów o mnie
Jestem absolwentką filologii angielskiej i chińskiej o specjalizacji tłumaczeniowej. Posiadam tytuł magistra z oceną celującą na dyplomie. Lekcji języka angielskiego udzielam już od siedmiu lat . W 2020 roku uzyskałam międzynarodowy certyfikat TEFL (Teaching English as a Foreign Language - nauczanie języka angielskiego jako obcego). W 2016 roku uczyłam angielskiego w Chinach.

Wystawiam rachunki.

Obecnie zajęcia odbywają się tylko online.

Jak wyglądają zajęcia?
Lekcje odbywają się przez platformę Zoom , a notatki tworzymy razem w zsynchronizowanym pliku , do którego uczeń ma zawsze dostęp. Dysponuję wieloma ciekawymi materiałami, prezentacjami, filmami i podręcznikami. Wszystko w wersji cyfrowej. Stale się dokształcam, poszukuję nowych metod, ćwiczeń i aktualnych tematów do konwersacji. Zajęcia prowadzę w jak największej części po angielsku - wszystko wedle oczekiwań i poziomu angielskiego ucznia. Materiały do każdych zajęć przesyłam mailowo. Do zajęć przygotowuję się z zaangażowaniem, staram się wyciągnąć z ucznia jak najwięcej. Jestem cierpliwa i wyrozumiała, ale też wymagająca : ) W zależności od możliwości czasowych i preferencji po każdym spotkaniu zostawiam uczniowi zadania domowe.

Kiedy?
Zajęcia prowadzę od godz. 6 rano do godzin wieczornych, od poniedziałku do piątku.

Co oferuję?
Przygotowanie do matury 2022 PP i PR, korepetycje dla dzieci i dorosłych, zajęcia rozszerzająca szkolną podstawę programową, egzamin ósmoklasisty, konwersacje.
Szczegóły poniżej.

1. PRZYGOTOWANIE DO MATURY 2022 w formie KOREPETYCJI INDYWIDUALNYCH , podczas których skupiam się na Tobie i Twoich potrzebach. Wspólnie ustalamy zakres zajęć, ich częstotliwość i intensywność pracy w domu. Zagadnienia z matury przeplatamy ćwiczeniami ze słuchania, mówienia (matura ustna oraz luźne konwersacje na różne tematy) i pisania. Przekonasz się, że przygotowanie do matury może być ciekawe i przyjemne!

Angielski nie sprawia Ci większej trudności i jesteś pewny/pewna dobrego wyniku na maturze podstawowej? Zastanawiasz się czy dałbyś/dałabyś radę na rozszerzeniu ? Pozwól mi pokazać sobie, że dasz! : )

Uważasz, że matura rozszerzona to dla Ciebie pikuś i nie chcesz przesiedzieć ostatniego roku szkoły nudząc się na lekcjach szkolnych? Zapraszam na zaawansowane lekcje konwersacyjne, ćwiczenia gramatyczne z programu studiów filologicznych, podstawy Business English. To świetny start w dalszą edukację i karierę zawodową!

2. KOREPETYCJE
Dla uczniów nieradzących sobie z materiałem szkolnym oferuję skuteczne korepetycje. Pomagam w rozwiązywaniu zadań domowych, nadrabianiu zaległości i zrozumieniu bieżącego materiału.
Udzielam również lekcji dodatkowych - rozszerzających szkolną podstawę programową.

Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty.

Dla osób dorosłych szukających lektora oferuję ciekawe zajęcia skupiające się na tych aspektach języka, które uczeń chce rozwijać - na konwersacji, gramatyce, pisaniu czy słownictwie.

3. KONWERSACJE

Zapraszam na ciekawe zajęcia konwersacyjne skupiające się na tych tematach, które Ty chcesz poruszać.
Na bieżąco tworzę nowe lekcje konwersacyjne w oparciu o ciekawe filmiki i artykuły. Zatem na moich zajęciach nie tylko nauczysz się samego j. angielskiego, ale też dowiesz się sporo o świecie i nauczysz się wyrażać swoją opinię na ważne dla świata tematy. Moje hobby to podróżowanie, nauka i nauczanie języków, czytanie książek, jeździectwo i fotografia. Interesują mnie problemy współczesnego świata. Na zajęciach poruszamy przeróżne tematy – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Można ze mną pogadać o wszystkim : )

Dla ilu osób?
- indywidualnie, czyli spotykasz się tylko ze mną
- w grupie, czyli spotykasz się ze mną i swoim znajomym/bratem/żoną - kimkolwiek, kto będzie chętny na wspólne zajęcia. Maksymalna liczba osób w grupie to 3. Jeśli nie masz nikogo, kto chciałby się wspólnie uczyć, możesz znalezienie takiej osoby pozostawić mi.

W jakiej cenie?
Cena zajęć indywidualnych to 90 zł za godzinę zegarową.
Ceny zajęć grupowych:
- grupa dwuosobowa: 55 zł/os .
- grupa trzyosobowa: 45 zł/os .

Pierwsze spotkanie
- oferuję lekcję próbną w cenie 60 zł/60 min . Podczas pierwszego spotkania rozmawiamy po angielsku, sprawdzamy elementy gramatyki i słownictwa, a następnie nakreślamy plan działania i cele na kolejne lekcje. Lekcja próbna jest indywidualna. Osoby chcące odbywać zajęcia w grupie również zapraszam na indywidualną lekcję próbną przed rozpoczęciem stałej współpracy. Grupę tworzymy po lekcjach próbnych uczestników, gdy pewne jest, że ich poziomy angielskiego są zbliżone, a cele językowe podobne.
- oferuję również krótkie darmowe spotkanie pokazowe, podczas którego zobaczysz jak prowadzę zajęcia oraz jakich narzędzi i pomocy używam. Spotkanie pokazowe trwa ok 15 minut i nie jest lekcją angielskiego.

Pierwsze spotkanie jest zupełnie niezobowiązujące.

Moje zajęcia są ciekawe, rzeczowe, dopasowane do ucznia i, przede wszystkim, efektywne. Zajęcia prowadzę w możliwie największej części po angielsku. Zachęcam do zapoznania się z opiniami uczniów widocznymi poniżej.

Zapraszam!


Napisz do korepetytora

Dane korepetytora

Default_avatar

Sandra

  • Telefon: 662217184

Preferowane dni tygodnia

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • środa
  • Czwartek
  • Piątek

Miejsce korepetycji

  • Rybnik

Sandra udziela korepetycji również z: