Jak otworzyć konto w Alior Sync? Poradnik

LAST MINUTE HELP - MATURA USTNA ANGIELSKI!  ==> Kurs Online - arkusze CKE z opracowaniami  <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 godzin!

Jak otworzyć konto w Alior Sync? Poradnik

Big_alior_sync_logo

AliorSync jest nowym graczem na rynku banków internetowych. Jest to część Alior Banku. W tym momencie ma on bardzo atrakcyjną ofertę dla swoich przyszłych klientów, dzięki czemu wyróżnia się na tle konkurencji. Jak pierwszy wprowadził video rozmowy z konsultantem, czego nie oferował do tej pory żaden z innych banków w Polsce.

Jeżeli posiadasz już konto w innym banku to możesz otworzyć nowe konto w AliorSync całkowicie elektronicznie poprzez przelew z innego konta, które posiada takie same dane jak te które podasz we wniosku online.

Aby wypełniać wniosek równoleglę z poradnikiem kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przeniesiony na szyfrowaną stronę Banku, tak aby nikt nie mógł wykraść Twoich danych.

 

Krok 1. Wybór sposobu podpisania umowy.

Masz do wyboru dwie opcje: tradycyjną - kurier dostarczy umowę na wskazany adres lub umowa online (potwierdzenie przelewem). Jeżeli posiadasz już konto w innym banku na swoje dane osobowe to wybierz potwierdzenie przelewem - jest to szybszy sposób. Jeżeli nie, to tradycyjnie wybierz kuriera. Ja właśnie tak robię.

 

Krok 2. Podanie danych kontaktowych

W tym kroku musisz podać swoje dane kontaktowe. Upewnij się że podajesz prawidłowy adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Na ten adres e-mail będziesz otrzymywał korespondencję dotyczącą Twojego nowego konta od Alior Sync, a na telefon hasła SMS to potwierdzania różnych transkacji.

 

Krok 3. Podanie danych osobowych

W tym kroku podajesz swoje podstawowe dane takie jak numer PESEL, numer dowodu osobistego. Gdy wypełnisz wszystkie pola kliknij przycisk Dalej.

 

Krok 4. Podajanie adresu zameldowanie oraz adresu dostarczenia umowy

W tym kroku najpierw podajesz swój adres zameldowania (adres z dowodu osobistego). W formularzu jest jeszcze wyróżniony adres korespondencyjny na który bank ma wysyłać dokumenty oraz adres dla kuriera. Jeżeli już pracujesz to w tym punkcie możesz podać adres do pracy, bo prawdopodobnie właśnie tam będziesz w ciągu dnia gdy kurierzy dostarczają umowę. Ten adres jest wykorzystywany tylko w celu dostarczenia umowy przez kuriera i do niczego innego nie będzie użyty.

 

Krok 5. Wybór karty debetowej

W tym kroku masz do wyboru tradycyjną kartę debetową którą możesz płaci w sklepie, wybierać pieniądze z bankomatu, płacić zbliżeniowo itp. Druga możliwość to naklejka na telefon. Polecam Ci wybór tradycyjnej karty, bo będzie ona praktyczniejsza w wielu przypadkach. Choć ilość miejsc w których można już płacić kartą lub zbiżeniowo rośnie, to np. w pobliskim zieleniaku prawdopodobnie nie zapłacisz kartą za warzywa i owoce. W tedy trzeba wybrać pieniądze z bankomatu. Przy pomocy naklejki na telefon niestety nie będziesz mógł tego zrobić.

Krok 6. Złożenie oświadczeń

Jeszcze tylko musisz zaznaczyć, że akceptujesz oświadczenia i to wszystko. Na tej stronie możesz się również zapoznać ze szczegółową tabelą opłat i prowizji, regulaminem itp.

 

 

Gdy klikniesz Dalej Twój wniosek zostanie wysłany i założysz swoje nowe konto w Alior Banku. Gratulujemy!

 

Wniosek o otwarcie konta w Alior Sync

Podziel się z innymi

Komentarze (1)

  • Avatar
    ..

    wpisuje wszystko a jak daje wyslij wniosek to si eNIE DA !!

    25 październik 2012 16:47

Dodaj swój komentarz *:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Rozumiem