Jak otworzyć konto w Alior Sync? Poradnik

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Jak otworzyć konto w Alior Sync? Poradnik

Big_alior_sync_logo

AliorSync jest nowym graczem na rynku banków internetowych. Jest to część Alior Banku. W tym momencie ma on bardzo atrakcyjną ofertę dla swoich przyszłych klientów, dzięki czemu wyróżnia się na tle konkurencji. Jak pierwszy wprowadził video rozmowy z konsultantem, czego nie oferował do tej pory żaden z innych banków w Polsce.

Jeżeli posiadasz już konto w innym banku to możesz otworzyć nowe konto w AliorSync całkowicie elektronicznie poprzez przelew z innego konta, które posiada takie same dane jak te które podasz we wniosku online.

Aby wypełniać wniosek równoleglę z poradnikiem kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przeniesiony na szyfrowaną stronę Banku, tak aby nikt nie mógł wykraść Twoich danych.

 

Krok 1. Wybór sposobu podpisania umowy.

Masz do wyboru dwie opcje: tradycyjną - kurier dostarczy umowę na wskazany adres lub umowa online (potwierdzenie przelewem). Jeżeli posiadasz już konto w innym banku na swoje dane osobowe to wybierz potwierdzenie przelewem - jest to szybszy sposób. Jeżeli nie, to tradycyjnie wybierz kuriera. Ja właśnie tak robię.

 

Krok 2. Podanie danych kontaktowych

W tym kroku musisz podać swoje dane kontaktowe. Upewnij się że podajesz prawidłowy adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Na ten adres e-mail będziesz otrzymywał korespondencję dotyczącą Twojego nowego konta od Alior Sync, a na telefon hasła SMS to potwierdzania różnych transkacji.

 

Krok 3. Podanie danych osobowych

W tym kroku podajesz swoje podstawowe dane takie jak numer PESEL, numer dowodu osobistego. Gdy wypełnisz wszystkie pola kliknij przycisk Dalej.

 

Krok 4. Podajanie adresu zameldowanie oraz adresu dostarczenia umowy

W tym kroku najpierw podajesz swój adres zameldowania (adres z dowodu osobistego). W formularzu jest jeszcze wyróżniony adres korespondencyjny na który bank ma wysyłać dokumenty oraz adres dla kuriera. Jeżeli już pracujesz to w tym punkcie możesz podać adres do pracy, bo prawdopodobnie właśnie tam będziesz w ciągu dnia gdy kurierzy dostarczają umowę. Ten adres jest wykorzystywany tylko w celu dostarczenia umowy przez kuriera i do niczego innego nie będzie użyty.

 

Krok 5. Wybór karty debetowej

W tym kroku masz do wyboru tradycyjną kartę debetową którą możesz płaci w sklepie, wybierać pieniądze z bankomatu, płacić zbliżeniowo itp. Druga możliwość to naklejka na telefon. Polecam Ci wybór tradycyjnej karty, bo będzie ona praktyczniejsza w wielu przypadkach. Choć ilość miejsc w których można już płacić kartą lub zbiżeniowo rośnie, to np. w pobliskim zieleniaku prawdopodobnie nie zapłacisz kartą za warzywa i owoce. W tedy trzeba wybrać pieniądze z bankomatu. Przy pomocy naklejki na telefon niestety nie będziesz mógł tego zrobić.

Krok 6. Złożenie oświadczeń

Jeszcze tylko musisz zaznaczyć, że akceptujesz oświadczenia i to wszystko. Na tej stronie możesz się również zapoznać ze szczegółową tabelą opłat i prowizji, regulaminem itp.

 

 

Gdy klikniesz Dalej Twój wniosek zostanie wysłany i założysz swoje nowe konto w Alior Banku. Gratulujemy!

 

Wniosek o otwarcie konta w Alior Sync

Podziel się z innymi

Komentarze (3)

 • Avatar
  ..

  wpisuje wszystko a jak daje wyslij wniosek to si eNIE DA !!

  25 październik 2012 16:47
 • Avatar
  Reorymn

  Based on the affinity of SPS for Na and K ions, and if one considers the measured concentrations of Na and K ions at different sites in the lumen of the GI tract, it seems that the only favorable site for this exchange to take place is in the lumen of the rectum or perhaps in the entire colon <a href=http://clomid.homes>what's clomid</a> That really freaked me out

  13 marzec 2023 6:20
 • Avatar
  mdkcwoT

  Although CITOUS determined bisphosphonate use from pharmacy records, limiting the potential for recall bias, this bias could have been introduced from the measurement of other covariates, which were collected retrospectively from self report <a href=http://cials.cfd>buy online cialis</a> Gustavo, USA 2022 04 30 01 31 35

  23 lipiec 2023 20:52

Dodaj swój komentarz *:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Rozumiem