Korepetycje z matematyki Grzegorz

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Korepetycje z matematyki

Matematyka

Przedmiot

U nauczyciela, U ucznia, Online

Miejsce lekcji

70 zł / 60 min

Cena

Szkoła podstawowa

Zakres materiału


Witam serdecznie,

Jestem absolwentem Politechniki Lubelskiej na kierunku Elektrotechnika, a także profesjonalnym korepetytorem z matematyki. Oferuję pomoc w zrozumieniu matematyki na poziomie szkoły podstawowej, a w szczególności specjalizuję się w jak najlepszym przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty. Interesują mnie jak najlepsze efekty moich uczniów, które jesteśmy w stanie uzyskać dzięki systematycznej pracy przez cały rok szkolny :) Najlepiej nie odkładać nauki na ostatnią chwilę :)

Pokaż mi swój cel, a ja pomogę Ci go osiągnąć. Jestem pewien, że mogę Ci pomóc.

Posiadam wiele materiałów ułatwiających zrozumienie, uporządkowanie i zapamiętanie materiału, ogarnięcie różnych typów zadań i skrócenie powtórek. Teorię przedstawiam obrazowo i łopatologiczne :) Dostosowuję tempo i język do ucznia. Korepetycje prowadzę w jak najlepszej atmosferze, a do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny.

Dodatkowo opracowałem własną metodę przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, dzięki której jesteś w stanie znacząco poprawić ostateczny wynik egzaminu ósmoklasisty. W praktyce moi uczniowie potrafią napisać egzamin na bardzo przyzwoitym poziomie.

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ MNIE?
--------------------------------------------
Praca na bieżąco jest podstawą zajęć. Z przyjemnością pomagam przygotować się do sprawdzianu,
zrozumieć trudniejsze tematy, rozwiązać wspólnie niezrozumiałe zadanie domowe czy nadrobić zajęcia opuszczone z powodu choroby. Na zajęciach zawsze posiadam dużą ilość materiałów - uzupełniających oraz wychodzących poza dany materiał w szkole.To nie są pojedyncze korki, ale systematyczna praca przez co najmniej kilka miesięcy. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu wielu moich uczniów dostało się do wymarzonej szkoły. Dokładnie wiem, z czym spotkasz się na egzaminie, więc żadne zadanie nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Pomagam zrozumieć, jak działa matematyka i uczę logicznego myślenia, które naprawdę przydaje się w życiu :)

✓ Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu lekcji,

✓ Oferuję skuteczne korepetycje z matematyki na najwyższym poziomie dla uczniów szkół podstawowych,

✓ Prowadzę zajęcia ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb w oparciu o wspólnie ustalone cele,

✓ Pomagam zaplanować skuteczny harmonogram nauki, zapewniam przyjazne warunki do uczenia się, przekazuję wiedzę prosto i skutecznie i co najważniejsze - eliminuję niepotrzebny stres z procesu edukacji.

Jeśli szukasz skutecznych korepetycji z matematyki na najwyższym poziomie, masz dosyć stresujących i nudnych lekcji w szkole i chcesz się w końcu czegoś nauczyć – jestem pewien, że nie mogłeś trafić lepiej!


W CZYM POMAGAM UCZNIOM?
--------------------------------------------

✓ Bieżącej nauce do kartkówek i sprawdzianów oraz nadrabianiu zaległości z poprzednich lat,

✓ Przygotowaniu do egzaminów ósmoklasisty,

✓ Odrabianiu prac domowych ze zrozumieniem dla ucznia,

✓ Utrwalaniu i tłumaczeniu zadań stwarzających trudności, a także wśród uczniów zdolnych rozwiązywaniu zadań z wyprzedzeniem klasy.


REGULARNA WSPÓŁPRACA
--------------------------------------------
Regularna współpraca to skuteczny sposobów na TRWAŁĄ zmianę nastawienia do matmy i podniesienie swoich umiejętności.
Generalnie celem jest zbudowanie w Tobie przekonania, że "dasz radę" oraz, że matematyka, nawet jeśli miejscami jest ciężka, to ogólnie jest całkiem spoko :)
Nadrobimy wszelkie braki, które są ważne w późniejszych działach – mówię i pokazuję co i gdzie się później przyda, a co jest jedynie "do zaliczenia".
Przećwiczysz standardowe i często pojawiające się zadania oraz nauczysz się odpowiedniego podejścia do zadań mniej oczywistych.

LOKALIZACJA
--------------------------------------------
Zajęcia odbywają się w miejscu zamieszkania ucznia (Lublin/Świdnik oraz najbliższe okolice) bez żadnych dodatkowych opłat :)

ZAJĘCIA ON-LINE
--------------------------------------------
Dodatkowo oprócz zajęć stacjonarnych jest możliwość skorzystania z korepetycji online z wykorzystaniem aplikacji firmy Google. Nie ma tutaj żadnych specjalnych wymagań sprzętowych czy obowiązku instalowania dodatkowych programów: wystarczy mikrofon i stabilne łącze Internetowe.

CENA ZA LEKCJĘ
--------------------------------------------
70 zł za pełne 60 min lekcji (klasy IV-VII)
80 zł za pełne 60 min lekcji (klasa VIII) - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

PIERWSZA LEKCJA
--------------------------------------------
Na pierwszych zajęciach poznamy się, ustalimy Twoje cele i potrzeby, nakreślimy plan nauki oraz zapoznasz się z moimi metodami nauczania. Jeśli Ci się spodoba, ustalimy stałe terminy zajęć i kwestie organizacyjne.

MASZ PYTANIA?
--------------------------------------------

ZADZWOŃ lub napisz SMSa – 500 119 169 – preferowana forma kontaktu. Od razu możesz uzyskać odpowiedź na swoje pytania. Jeżeli nie mogę odebrać, oddzwaniam w najbliższym możliwym czasie.
lub
NAPISZ MAILA – grzegorzg.korepetycje@gmail.com – odpowiedź w ciągu 2-3 godzin.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!


Napisz do korepetytora

Dane korepetytora

Medium_gucmagrzegorz_df1d01a850e57f2fe36dfbf36eeb2431389c091b

Grzegorz

  • Telefon: 500119169

Preferowane dni tygodnia

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • środa
  • Czwartek
  • Sobota

Miejsce korepetycji

  • Lublin (całe miasto)