Kursy maturalne SpeakUP w Toruniu

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Kursy maturalne

 • SpeakUP skupia się wyłącznie na nauce języka angielskiego!
 • Placówki w 24 miastach.
 • Nowatorski system indywidualnej pracy z każdym kursantem.
 • Małe grupy!
 • Najwyższa efektywność zajęć, poświadczona wynikami na maturze. 

 

Jak zapisać się na kurs maturalny w Speak UP?

Musisz wypełnić formularz kontaktowy i w ciągu jednego dnia skontaktuje się z Tobą pracownik Speak UP, który przedstawi Ci ofertę przygotowania do matury. Poda Ci szczegółówe informacje dotyczące kursu maturalnego: ilość godzin, terminy zajęć i cenę za kurs.

Rozmowa jest niezobowiązująca i na koszt Speak UP!

Toruń - oferta kursów maturalnych

Szczegółowe informacje dotyczące oferty kursów maturalnych orgranizowanych przez SpeakUP w Toruniu znajdują się pod adresem speak-up.pl

Przedmiot Poziom podstawowy Poziom rozszerzony
Cena/godzinę Godziny* Cena Cena/godzinę Godziny* Cena
język angielski b/d b/d b/d b/d b/d b/d
 • * godzina = 45 minut. Jeżeli ilość godzin została podana przez organizatora kursu w godzinach zegarowych to została ona przeliczona na godziny lekcyjne.
 • ** b/d - brak danych, organizator podaje szczegółowe informacje o kursie maturalnym po kontakcie maturzysty

Kontakt i zapisy na kursy

SpeakUP prowadzi kursy także w Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Radom, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Warszawa, Wrocław


Pozostałe kursy maturalne w Toruniu

Podziel się z innymi

Komentarze (4)

 • Avatar
  Hopik

  Kursy maja takie sobie, bo na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1373 sami lektorzy tak piszą.

  22 luty 2014 16:28
 • Avatar
  Maciej

  Czy to piszą lektorzy czy nie to sprawa dyskusyjna ;) Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że po kursie w speak up maturę zdałem bardzo dobrze i podciągnąłem się z angielskiego w liceum. Teraz na studiach też korzystam z tej wiedzy i nadal chodzę do speakup, żeby ćwiczyć przede wszystkim wymowę, z czym zawsze miałem kłopot.

  6 grudzień 2016 10:57
 • Avatar
  Damian

  No no, tez nie zgadzam sie z ta opinia. Ja bardzo dobrze oceniam kurs maturalny. Nie tlyko bez problemu zdalem egzamin, ale rowniez nabralem bardzo waznej plynnosci w mowieniu, teraz jest mi latwiej, potrafie nie tylko cos zalatwic, ale tak po prsotu sobie z kims pogadac :D

  11 grudzień 2016 12:46
 • Avatar
  Maria

  Szukałam kursu przed maturą dla swojej córki, bo nie chciałam, żeby szła na korki z dwóch powodów. Po pierwsze korepetytorzy to ci sami nauczyciele, któzy uczą w szkołach, więc dlaczego tam nie uczą skutecznie? Po drugie, pomyślałam, że córka po liceum i tak pójdzie do szkoły językowej, to już sobie sprawdzi poziom. Speak up był drugą szkołą, do któej trafiła. Pierwszej po tygodniu podziękowała, bo byli nastawieni na kasę, a nie na naukę. W speak up jest jej dobrze i sama widzę, że robi postępy.

  16 grudzień 2016 14:35

Dodaj swój komentarz *: