Kursy językowe International House Katowice - O szkole

Zdajesz maturÄ™ z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Od prawie 30 lat uczymy jÄ™zyka angielskiego mieszkaÅ„ców Górnego ÅšlÄ…ska.

Zaufaj nam!

JeÅ›li poszukujecie PaÅ„stwo szkoÅ‚y jÄ™zyka angielskiego dla siebie lub dla swoich dzieci, wpisujecie angielski Katowice w wyszukiwarki internetowe, porównujecie oferty, zastanawiacie siÄ™ nad wyborem szkoÅ‚y jÄ™zyka angielskiego – zapraszamy do nas! Przyjdźcie i sprawdźcie nas!

Uczymy angielskiego po angielsku od prawie 30 lat. Możecie PaÅ„stwo uczestniczyć w kursie jÄ™zyka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania.

SzkoÅ‚a JÄ™zyka Angielskiego International House Integra Katowice zapewnia najlepiej wykwalifikowanÄ… kadrÄ™ nauczycielskÄ…. WÅ›ród naszych lektorów sÄ… zarówno native speakers jak i nauczyciele polscy.
Oferujemy kursy jÄ™zyka angielskiego prowadzone pod okiem doÅ›wiadczonego brytyjskiego metodyka, kursy dla dzieci, mÅ‚odzieży i dorosÅ‚ych, kursy grupowe i indywidualne, kursy egzaminacyjne.

Kursy jÄ™zyka angielskiego w International House Integra Katowice nie sÄ… nudnÄ… i abstrakcyjnÄ… teoriÄ…, ale praktycznÄ… i przydatnÄ… umiejÄ™tnoÅ›ciÄ… i fascynujÄ…cÄ… przygodÄ…. Wszystkie kursy jÄ™zyka angielskiego prowadzone sÄ… w oparciu o metodÄ™ komunikatywnÄ… z wykorzystaniem realnych, zaczerpniÄ™tych z życia sytuacji.

Zobacz ofertÄ™ naszych kursów.

Zobacz pozostałe kursy językowe