Dni Otwarte WSOSP

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Dni Otwarte WSOSP

Big_dni-otwarte-wsosp

Prezentacje pracy pilota, szkolenie na symulatorach, pokazy lotów bezzałogowych statków powietrznych – to tylko niektóre atrakcje, które będą czekać na odwiedzających legendarną dęblińską „Szkołę Orląt”. 4 marca 2015r. Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych zaprasza na Drzwi Otwarte.

Drzwi Uczelni będą otwarte dla odwiedzających w godz. 8.00-14.00. Oprócz prezentacji dostępnych kierunków kształcenia kadra i studenci WSOSP zaprezentują również niektóre elementu praktycznego systemu szkoleniowego studentów. Wśród udostępnionych atrakcji znajdą się symulatory lotu PZL 130 Orlik, TS-11 Iskra, F-16 czy urządzenie treningowe do nauki katapultowania. Odwiedzający będą mogli również obejrzeć samoloty będące wyposażeniem WSOSP.

Na Drzwi Otwarte zapraszamy szczególnie tegorocznych maturzystów. Podczas wizyty w Naszej Uczelni będą mogli pozyskać wszystkie informacje na temat dostępnych kierunków kształcenia oraz zasad rekrutacji. Kadra i studenci obsługujący punkty informacyjne Wydziału Lotnictwa i Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki odpowiedzą też na każde pytanie odwiedzających.

Chociaż Drzwi Otwarte WSOSP skierowanie są przede wszystkim do kandydatów na studia, jednak Władze Uczelni zapraszają w tym dniu wszystkich, którzy chcieliby poznać legendarną „Szkołę Orląt” od wewnątrz.

Aby wejść na teren WSOSP w ramach Drzwi Otwartych wystarczy zgłosić się na Bramę Główną WSOSP. W przypadku grup zorganizowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie grupy na adres e-mail: k.jozwik@wsosp.pl. Szczegółowych informacji udzielamy również telefonicznie: 81 551 72 48.

Zobacz także: Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie

Podziel się z innymi

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz *:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Rozumiem