Kursy maturalne Alchemia Wiedzy - O szkole

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

alchemia wiedzy, kursy maturalne

1 ZAJĘCIA:

• trwają 90 minut (2 godz. lekcyjne);
  • odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

DLA KOGO?

W swojej ofercie mamy kursy dla uczniów klas II oraz III, jak również pakiety zajęć indywidualnych dla wszystkich licealistów, pragnących skutecznie przygotować się do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Zapraszamy również ABSOLWENTÓW, którzy chcieliby poprawić swój maturalny wynik, osoby przygotowujące się do poprawki oraz OSOBY DOROSŁE, nawet jeśli ich przerwa edukacyjna wynosi kilkanaście lat.

KTO UCZY?

Nasi NAUCZYCIELE to grono starannie dobranych, czynnych zawodowo pedagogów, z wysokimi kwalifikacjami, doświadczeniem, umiejętnościami oraz poczuciem humoru. Są to osoby kreatywne, z ogromną wiedzą oraz pasją do swojego przedmiotu, potrafiące zmotywować do nauki oraz twórczego myślenia. Pośród naszych „alchemików” znajdują się też egzaminatorzy maturalni OKE oraz autorzy różnych publikacji edukacyjnych, repetytoriów maturalnych znanych i cenionych wydawnictw. Ponadto, są to osoby stale się dokształcające oraz czerpiące radość ze spotkań oraz dyskusji z młodzieżą. Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat naszych nauczycieli - zadzwoń - chętnie przybliżymy Ci grupę nauczycieli wybranego przez Ciebie przedmiotu.

JAKIE METODY? CO NA KURSIE?

Profesjonalizm i doświadczenie TAK, stres i ex cathedra NIE!
W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na JAKOŚĆ oraz INDYWIDAULNE PODEJŚCIE DO UCZNIA, czego nie da się osiągnąć w grupach kilkunasto czy kilkudziesięciu osobowych, bądź podczas 135 minutowych kursów, oferowanych na rynku. Charakter naszych kursów jest też daleki od powszechnego wykładu ex cathedra. Nasi nauczyciele potrafią w przystępny oraz wesoły sposób przekazać wiedzę ale też i na bieżąco monitorować zrozumienie przerabianych zagadnień. Każdy z naszych kursów maturalnych systematyzuje i utrwala materiał obowiązujący do egzaminu na wybranym poziomie. Ponieważ tylko przez ćwiczenia możemy dojść do perfekcji i na zawsze zapamiętać daną porcję wiedzy, to ONE są głównym narzędziem pracy. Jedne zajęcia trwają 90 minut – jest to optymalny czas aktywnej percepcji naszego mózgu. W toku zajęć, dostosowanych do wymogów określonych przez CKE, nasi uczniowie zostaną zaznajomieni nie tylko ze skutecznymi technikami egzaminacyjnymi ale i formą matury, przez co arkusze maturalne nie będą kryły już żadnych tajemnic. Dodatkowo, na początku kwietnia przeprowadzimy próbny test maturalny, pozwalający na sprawdzenie zdobytych umiejętności oraz oswojenie… egzaminacyjnego stresu.

źródło: kursy-maturalne-krakow.pl