Kursy maturalne AOK Łódź - O szkole

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Akademicki Ośrodek Kształcenia jest jednym z najstarszych jak i również największych ośrodków edukacyjnych działających na trudnym rynku oświatowym. W 2012 roku rozpoczynamy dwunasty rok naszej działalności. W ciągu tych lat różne kursy ukończyło u nas ponad 12 000 słuchaczy. Jeżeli przyjmiemy, że przeciętną szkołę opuszcza rocznie 200 absolwentów, to nasze kursy ukończyli absolwenci 60 szkół.

Zależy nam na wysokim poziomie merytorycznym prowadzonych zajęć, dlatego co roku przeprowadzamy badania skuteczności i efektywności naszych kursów. Wyniki tych badań są zdumiewające - ponad 95% naszych słuchaczy z powodzeniem zalicza różne formy egzaminów. Przyznacie, że jest to dla nas powód do dumy.

Czemu zawdzięczamy nasz sukces?

Głównym jego źródłem jest kadra dydaktyczna. Wśród naszych wykładowców nie ma ludzi przypadkowych. Są to nauczyciele dyplomowani oraz mianowani z uprawnieniami egzaminatorów z renomowanych szkół oraz nauczyciele akademiccy.Tworzą oni zgraną grupę świetnych dydaktyków z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów maturalnych i gimnazjalnych.

Ponadto w Akademickim Ośrodku Kształcenia zajęcia odbywają się według oryginalnych, autorskich programów, które są całkowicie zgodne z założeniami merytorycznymi i wymogami Nowej Matury oraz Egzaminu Gimnazjalnego.

Dodatkowym atutem jest lokalizacja naszej placówki. Działamy w samym centrum Łodzi, co umożliwia łatwy dojazd ze wszystkich miejsc naszego miasta i okolic.

Warto też podkreślić konkurencyjne ceny naszych kursów. Oferujemy promocje i rabaty, ponadto w ramach opłaty uczestnicy zajęć otrzymują materiały pomocnicze np. testy, zadania, materiały źródłowe... Uwierzcie u nas jest najtaniej!