Kursy maturalne Maturita - O szkole

Zdajesz maturÄ™ z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Dlaczego oferta Maturity jest wyjÄ…tkowa?

• ZaÅ‚ożyciel CE Maturita jest nauczycielem akademickim Collegium Medicum, który poza pracÄ… naukowo-dydaktycznÄ… na Wydziale Farmaceutycznym od 15 lat przygotowuje maturzystów do matury z chemii. Jest renomowanym, doskonaÅ‚ym korepetytorem, wspóÅ‚pracujÄ…cym z najlepszymi bydgoskimi nauczycielami.
  • Nasi wykÅ‚adowcy to najbardziej doceniani, renomowani bydgoscy nauczyciele, egzaminatorzy OKE, autorzy publikacji i podrÄ™czników do szkóÅ‚ Å›rednich. SÄ… to nauczyciele „z polecenia”, wskazani przez uczniów szkóÅ‚ Å›rednich i wyższych jako najlepsi z najlepszych!
  • Nasi wykÅ‚adowcy to pasjonaci, którzy dziÄ™ki wieloletniemu doÅ›wiadczeniu w nauczaniu, także na prywatnych lekcjach, zdobyli najcenniejszÄ… dla nauczyciela umiejÄ™tność: jasnego, logicznego tÅ‚umaczenia.
  • Z nami uczestniczysz nie w zwykÅ‚ym kursie przygotowania do matury, ale w korepetycjach, które nauczÄ… CiÄ™ samodzielnego myÅ›lenia i wyciÄ…gania wniosków, dziÄ™ki czemu nie zaskoczy CiÄ™ żadne zadanie maturalne.
  • W Maturicie możesz przygotowywać siÄ™ do matury już od II klasy - uczestniczÄ…c w Kursach Dwuetapowych, przez caÅ‚Ä… III klasÄ™ - zapisujÄ…c siÄ™ na roczny Kurs Standardowy lub szybko i efektywnie powtórzyć wiedzÄ™ na Kursach Intensywnych lub Feryjnych.
  • Dla tych, którzy chcÄ… przygotować siÄ™ do matury indywidualnie lub w bardzo kameralnej grupie organizujemy Korepetycje Grupowe.
  • Na naszych kursach uczysz siÄ™ i powtarzasz teoriÄ™, rozwiÄ…zujesz testy, ale także opanowujesz specyfikÄ™ prawidÅ‚owego wypeÅ‚niania arkuszy maturalnych, co niejednokrotnie zaważyÅ‚o na wyniku matury!
  • Piszesz kilkakrotnie maturÄ™ próbnÄ….
  • U nas uczysz siÄ™ w kameralnych grupach, nawet grupa standardowa liczy maksymalnie 12 osób.
  • W Maturicie realizujesz bardzo dużą liczbÄ™ godzin edukacyjnych z wykÅ‚adowcÄ…. W ramach kursu otrzymujesz dodatkowo pakiet testów kontrolnych i zagadnieÅ„, które wykonujesz w domu.
  • Nasze kursy odbywajÄ… siÄ™ w centrum Bydgoszczy, w salach Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego przy ulicy BernardyÅ„skiej, w dni powszednie w godzinach popoÅ‚udniowych.
  • Możesz uzyskać nawet 35% zniżki! Sprawdź!
  • TÅ‚umaczymy, uczymy, wymagamy, wspieramy, radzimy. JesteÅ›my dla Ciebie!
  • Pomagamy zrozumieć, nie wykuć i zapomnieć!

źródÅ‚o: maturita.pl