Kursy maturalne Arysto - O szkole

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

Arysto Kursy i Korepetycje to wyjątkowe zajęcia dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.

Oferujemy zajęcia indywidualne ze wszystkich przedmiotów z dojazdem do ucznia oraz stacjonarne kursy grupowe przygotowujące do egzaminów państwowych - matury, egzaminu gimnazjalnego oraz sprawdzianu dla szóstoklasistów.

Kadrę nauczycielską stanowią wybrani nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym i doświadczeniem. Ich zadaniem jest w przystępny sposób przekazać uczniom wiedzę, nadrobić zaległości czy przygotować do sprawdzianów w szkole i egzaminów państwowych.

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w dowolne wskazane przez Państwa dni i godziny. Zajęcia grupowe prowadzone są w wyznaczonych terminach i miejscu.

Arysto pozwala uczniom w każdym wieku utrwalić materiał przerobiony na lekcjach w szkole, nadrobić zaległości, poprawić wyniki w nauce oraz zwiększyć szansę na lepszy start w dorosłym życiu.

Zapraszamy także do zapoznania się ze specjalną ofertą Opiekuna Lekcyjnego oraz Akademii Przedszkolaka dla najmłodszych dzieci!

Serdecznie zapraszamy do nauki!

źródło: arystokorepetycje.pl