Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

O uczelni

Założycielem i obecnie Kanclerzem Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu oraz Wydziałów Zamiejscowych w Gdyni i Szczecinie jest Pani Aniela Goc.  Jest ona prekursorką wszechstronnego kształcenia kosmetologów z bogatym dorobkiem zawodowym.

Z powodzeniem godzi talent menedżerski z wizją nowoczesnej, profesjonalnej i przyjaznej dla studentów placówki naukowo-dydaktycznej. Aktywny organizator: Targów Kosmetycznych, Mistrzostw Makijażu Artystycznego, Festiwalu Mody Fryzjerskiej, Konkursu Makijażu Kobiety Dojrzałej, sympozjów oraz konferencji naukowych. Podejmuje ustawiczną współpracę z firmami kosmetycznymi z kraju i ze świata. Autorka licznych publikacji z dziedziny kosmetologii w miesięcznikach: "Salon i Elegancja", "Beauty Forum", "Nail Expert" oraz w prasie codziennej .

 

Wyróżnienia, nagrody oraz certyfikaty dla WSZUiE

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, w ciągu 10 lat swojej działalności otrzymała następujące certyfikaty, nagrody oraz wyróżnienia:

  1. Udział w czterech edycjach Programu „Biała Lista”, który prowadzony jest pod patronatem przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i uzyskanie Certyfikatu „Solidna Firma” (2002, 2003, 2004, 2005, 2006).

  2. Certyfikat Wiarygodna Szkoła przyznany przez Akademickie Centrum Informacyjne ( 2008, 2009, 2010).

  3. Certyfikat Najwyższa Jakość w Edukacji przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością (2008).

  4. Certyfikat Dobroczynności, przyznany przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą” (2010). 

  5. Medal Europejski przyznany WSZUiE wyróżniający i promujący wyroby oraz usługi oferowane przez firmy działające na terenie Polski (2010).

  6. Certyfikat Uczelnia Liderów przyznany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego (2011).

  7. i inne