Politechnika Warszawska

Zdajesz maturę z matematyki bo MUSISZ?  ==> Zobacz Ekspresowy Kurs Maturalny <==  i przygotuj sie do matury nawet w 7 dni!

O uczelni

Politechnika Warszawska kształci od ponad 180 lat i tym samym jest najstarszą polską uczelnią techniczną. Wykładowcy uczelni dbają o poziom kształcenia dzięki czemu co roku politechnika zajmuje czołowe miejsca w różnych rankingach uczelni wyższych, a kończący tę uczelnię inżynierowie nie mają problemu ze znalezieniem pracy.

Politechnika Warszawska idzie z duchem czasu i cały czas się rozwija tworząc coraz to nowsze i potrzebne kierunki studiów jak np. inżynieria pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Wraz z nowymi kierunkami studiów tworzone są nowe labolatoria, nawiązywane są liczne współprace z przemysłem, aby studenci jak najszybciej zaczynali zdobywać doświadczenie zawodowe.

Na Politechnice jest bardzo wiele kierunków studiów prowadzonych w języku angielskim na których studiują polacy jak i obywatele innych krajów, dzięki temu na uczelni możemy spotkać się z ludźmi z całego świata. Bardzo prężnie działa również program wymiany studentów Erazmus dzięki, któremu studenci mogą wyjechać za granicę i zobaczyć jak studiuje się na innych europejskich uczelniach.

Politechnika Warszawska jest miejscem gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy student zdobywa solidne wykształcenie dzięki czemu łatwo może odnaleźć się na rynku pracy.